reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny pomocy... Jak pisałam wcześniej miałam mieć czwarte szczepienie 6 maja a dziś robię test dodatni i beta 73. Dodam. Ze 27 dc. Niie biorę żadnych leków. Dzwonię do gynemed ale nie odbierają... Co robić...
No takie z zaskoczenia są najlepsze !!! 🙂 cicho trzymam kciuki. A u kogo się leczysz jaki masz wskazania do leków? Jakiś plan działania na wypadek ciazy?
Ja miałam leki przyszykowane wszystkie co miałam brać jakby coś sienwydarzylo.
 
Dziewczyny pomocy... Jak pisałam wcześniej miałam mieć czwarte szczepienie 6 maja a dziś robię test dodatni i beta 73. Dodam. Ze 27 dc. Niie biorę żadnych leków. Dzwonię do gynemed ale nie odbierają... Co robić...
tam jest się ciężko dodzwonić, ale probuj za którymś razem w końcu odbierają, napisz im też maila to oddzwonią :) Trzymam kciuki :)
 
No takie z zaskoczenia są najlepsze !!! 🙂 cicho trzymam kciuki. A u kogo się leczysz jaki masz wskazania do leków? Jakiś plan działania na wypadek ciazy?
Ja miałam leki przyszykowane wszystkie co miałam brać jakby coś sienwydarzylo.
Właśnie dopiero 6 maja miałam dostać od prof zalecenia i rozpiskę leków do staran Dzwonię do Łodzi ale nie odbierają. Napisałam email ale cisza. Obecnie profesor malinowski
 
To w zupełności rozumiem twoje emocje...a co Cię skłoniło do zrobienia bety w 27 dc ? 😀 test wyszedł pozytywnie ?
Już naszczescie się dodzwoniłam. Po wizytach profesor powie jakie leki. 22 dc zaczęły boleć mnie mega piersi odrazu i myślę coś za wcześnie. I od wwtedy nad ranem co chwilę siku szzlam. I tee piersi takie dziwne i myślę sikne na test co mi szkodzi i blada kreska się pojawiła i pojechałam na betę.... A wogole nie czułam tego cyklu aani owulacji co najlepsze.... Mam nadzieję że bedzzie wszystko ok
 
reklama
Do góry