reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny mam pytanie, jestem w 23Tc+3, 07.05 mam ostatnia konsultację z Profesorem Malinowski i kazał mi wykonać we własnym zakresie dimery i Aptt i morfologię i dzwoniły do mnie z labu, że dimery mam bardzo podwyższone na 1061 i pytała czy biorę leki przeciwzakrzepowe i powiedziałam, że tak. Biorę heparynę 0.4 i acard 150. To jakoś przy tych lekach aż tak przekracza wartości? Norma jest do 500.
Zdecydowanie są ok 😉 Do mojej koleżanki dzwonił lekarz z Luxmedu o 23:00, że ma straszny wynik (1600) i natychmiast na sor ją skierował, a na sorze tylko się popukali w głowę, co to za lekarz i że to wynik jak najbardziej prawidłowy ☺
 
Dziewczyny dzwoniła do mnie pani od prof Malinowskiego i allo 22,9%...6 maja mam wizyte i wtedy też prof już dzzis zlecił kolejna szczepionke czy któraś tak miała że. Robiła szczepienie to dodatkowe i prof nna tej wizycie zlecił już zalecenia do starań czy jednak znów potem badał allo??

Ja miałam tak samo i byłam 15.04.2020 miałam wizytę i doszczepienie plus zielone światło na staranie się także zobaczymy termin miesiączki mam na 6.05 także czekam co wyjdzie 😉🥰
 
@monikao777 Ja miałam 21.9% na wizycie doszczepienie same pulowane i zielone światło do transferu, transfer udany i 2 doszczepienia już w ciąży.
Ok. Właśnie zastanawia mnie dlaczego prof dalej zlecił mąż plus pullowane a nie samo pullowane... Też właśnie wtedy co wizyta mam to szczepienie... Mam nadzieję że dr wtedy już da zalecenia ddo staran...
 
Czy jak skończył mi się acard 150 i zapomniałam sobie kupić to jak na wieczór wezmę dwie 75 to też będzie ok?
Czy w lekach to nie jest taka prosta matematyka? 🤔
 
Czy jak skończył mi się acard 150 i zapomniałam sobie kupić to jak na wieczór wezmę dwie 75 to też będzie ok?
Czy w lekach to nie jest taka prosta matematyka? 🤔
Jest prosta matematyka możesz wziąść 2 i będzie dobrze. Co do d-dimerów już tu @Destino napisała wszystko jest dobrze u mnie w 8 miesiącu było coś 1600 i to już był max
 
reklama
Do góry