reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Myślisz ze jak w tych pierwszych badaniach po urodzeniu wyszły mi podwyższone P/c. p. beta-2-glikoproteinie (jakoś norma była 20 a ja miałam 20,58) to to może być jakiś trop? Oczywiście powtórzone po czasie wyszły ok
Ja szczerze jestem przekonana bo u mnie norma bez ciąży a w ciąży ok 12 tydzień już wynik 30 ale w 2 ostatnich ciążach brałam heparyne 0,6 . I jeszcze Ci napiszę, że u mnie też przepływy w obu ciażach super a serce ot tak przestawało bić. W pierwszej stracie 26 tydzień w ogóle nie brałam leków w drugiej 0,2 Ale to było za mało. W 3 donoszonej już encorton 15 mg , heparyna 0,6 acard 75 i szczepienia i miałam zawirowania w 29 tygodniu córka słabo zaczęła rosnąć ( domyślasz się co przechodziłem jaki strach) prof zwiększył mi dawkę heparyny na 0,8 córka przyszła na świat przez cc w 38 tygodniu bo wszyscy się bali dłużej ciążę utrzymywać waga 3130 g. Przed druga ciąża schudłam i zdrowo się odzywiałam cała ciążę 0 słodyczy praktycznie przytyłam tylko 8 kg heparyna 0,6 wystarczyła córka urodzona przez cc 38+4 3170 u mnie naturalny poród raczej był mi odradzany chodziło o to żeby nic się nie stało ciąża donoszona i odrazu rozwiązana.
 
reklama
@roxie123 i dziewczyny ktore brały accofil kto robil wam zastrzyki?

Hej wiesz co ja w poprzednim cyklu już sobie podałam dwie ampułki co prawda okazało się ze nie potrzebnie jak mi Profesor powiedział bo to był cykl w którym jeszcze się nie starałam ale teraz mam cykl w którym się staramy i zaczynam brać od 24 dnia cyklu czyli za tydzień w piątek pierwsza ja sobie robiłam i będę robić sama ten zastrzyk w brzuch
 
Przypomnij szczepisz się? Przepraszam za pytanie ale nie jestem już na bieżąco z forum. Ja tez nie zachodziłam w ciążę naturalnie a po szczepieniach w pierwszym cyklu i mam 2 córeczki. Trzymam mocno kciuki!

Dupaston to progesteron nie ma się czego bać! Od jakiego dnia cyklu masz to brać? Trzeba tylko uważać aby Ci owulacji nie zablokował ale jak masz regularne cykle to myślę że lekarz wie co robi. Ronisz?

@dagmarie25 Jak się czujesz? Ile jeszcze Ci zostało?

@Wikunia7 co u Was?

@szkala szacun za to co znalazłaś próbuje czytać ale ciężko przy 2 dzieci haha
Hej kochana nie wiem kiedy rodze xD 29.04 mam poznać termin. Nie wiem jak to będzie bo skurcze mam codziennie, ból jak na okres plus stawianie macicy. Parę razy mialam takie że byłam przerażona że to juz. Na ktg wychodzą nieregularne skurcze czasem po 80%. Mam nadzieję że mały jeszcze posiedzi bo to dopiero 36tc więc wolalabym jeszcze nie rodzić :) chociaż już jest mega ciężko....
 
Hej kochana nie wiem kiedy rodze xD 29.04 mam poznać termin. Nie wiem jak to będzie bo skurcze mam codziennie, ból jak na okres plus stawianie macicy. Parę razy mialam takie że byłam przerażona że to juz. Na ktg wychodzą nieregularne skurcze czasem po 80%. Mam nadzieję że mały jeszcze posiedzi bo to dopiero 36tc więc wolalabym jeszcze nie rodzić :) chociaż już jest mega ciężko....

Już niedługo będziesz mieć swoje maleństwo po drugiej stronie brzucha, super 🤗😁.Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej myśli
 
@Żana10 a to moża w brzuch? A ty nie wstrzymujesz się ze względu na koronę?

Tak z tego co jest napisane to można w brzuch. A co do korony to nie wstrzymuje się z tego powodu dlatego ze profesor powiedział ze nie mam się obawiać a dwa ta cała korona może potrwać jeszcze rok albo i dwa nie wiem różne są opinie ile to potrwa dlatego stwierdziłam ze nie będę się z tego względu wstrzymywać.. ufam Profesorowi i uważam ze jeśli jest mi dane być mama to nawet z korona sobie poradzę..
 
Dziewczyny, jeśli któraś z Was w najbliższym czasie miała termin do prof Malinowskiego (interesuje mnie każdy termin przed 6.07), z którego nie chce skorzystać, chętnie bym go przyjęła. Mogę tez się zamienić (mam termin 6.07).

@basiawol @Żana10 z koronawirusem u boku będziemy jeszcze co najmniej rok, znam lekarki, które tez się zdecydowały mimo korony. Trzymam za Was kciuki.
 
reklama
Tak z tego co jest napisane to można w brzuch. A co do korony to nie wstrzymuje się z tego powodu dlatego ze profesor powiedział ze nie mam się obawiać a dwa ta cała korona może potrwać jeszcze rok albo i dwa nie wiem różne są opinie ile to potrwa dlatego stwierdziłam ze nie będę się z tego względu wstrzymywać.. ufam Profesorowi i uważam ze jeśli jest mi dane być mama to nawet z korona sobie poradzę..
Moja Pani psycholog jak jej pow. o moich obawach i decyzji, ze pomimo wirusa i opinii publicznej trzeba się starać! To mi pow. że kobiety zachodziły w ciąże, rodziły w gorszych warunkach jak teraźniejsze! Choćby wojna itp. Ze na pewno kobiety w ciąży nie zostaną bez opieki! I trzeba dalej walczyć :)
 
Do góry