reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny mam pytanie, jestem w 23Tc+3, 07.05 mam ostatnia konsultację z Profesorem Malinowski i kazał mi wykonać we własnym zakresie dimery i Aptt i morfologię i dzwoniły do mnie z labu, że dimery mam bardzo podwyższone na 1061 i pytała czy biorę leki przeciwzakrzepowe i powiedziałam, że tak. Biorę heparynę 0.4 i acard 150. To jakoś przy tych lekach aż tak przekracza wartości? Norma jest do 500.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny dzwoniła do mnie pani od prof Malinowskiego i allo 22,9%...6 maja mam wizyte i wtedy też prof już dzzis zlecił kolejna szczepionke czy któraś tak miała że. Robiła szczepienie to dodatkowe i prof nna tej wizycie zlecił już zalecenia do starań czy jednak znów potem badał allo??
 
Dziewczyny mam pytanie, jestem w 23Tc+3, 07.05 mam ostatnia konsultację z Profesorem Malinowski i kazał mi wykonać we własnym zakresie dimery i Aptt i morfologię i dzwoniły do mnie z labu, że dimery mam bardzo podwyższone na 1061 i pytała czy biorę leki przeciwzakrzepowe i powiedziałam, że tak. Biorę heparynę 0.4 i acard 150. To jakoś przy tych lekach aż tak przekracza wartości? Norma jest do 500.

Wysokie d definitywny raczej oznaczaja, ze za mało heparyny bierzesz ( tak mi się wydaje) Napisz na maila do prof, czy nie masz zmienić dawki, bo to dużo powyżej normy.
 
Dziewczyny mam pytanie, jestem w 23Tc+3, 07.05 mam ostatnia konsultację z Profesorem Malinowski i kazał mi wykonać we własnym zakresie dimery i Aptt i morfologię i dzwoniły do mnie z labu, że dimery mam bardzo podwyższone na 1061 i pytała czy biorę leki przeciwzakrzepowe i powiedziałam, że tak. Biorę heparynę 0.4 i acard 150. To jakoś przy tych lekach aż tak przekracza wartości? Norma jest do 500.
Norma do 500 jest dla ludzi nie będących w ciąży. W ciąży norma to 2000-2500. Ddimery muszą rosnąć byś się przy porodzie nie wykrwawiła. Ta wartość jest w porzadku
 
reklama
Do góry