reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@szkala ja mam jakiś genotyp bx kochana , ale poza zrypanym allo miałam wysokie nk , wątpliwe ana i wadę macicy.. ciekawa jestem co Ci doktor powie nt tego nie szczepienia się i próby ze sterydem
 
U Paśnika był steryd konska dawka xD intralipid wlewu raz w tyg no i oczywiście acard, clexane. Nie udało się.
U Maliny szczepienia i accofil plus oczywiście steryd ale mała dawka, clexane, acard, progesteron.
Mąż miał steryd do starań bo miał przeciwciała w nasieniu.
U mnie z wyników to na pewno zwalone kiry bo ja AA a mąż hla c2c2 więc najgorszy układ A co do reszty to sie nie znam wiem ze podobno immuno mam agresywną ale ja to wiem bo mam chorobę autoimmunologiczna.
Możesz powiedzieć ile procent miał twój mąż tych przeciwciał? Jaki lek i w jakiej dawce brał? Mojemu wyszło 40%...
 
Wiesz co nie pamiętam ale też coś koło 40% :) brał medrol 8mg od 3dc i zagapil się i bral do 20dc :D udało się w 1cyklu starań.

Mój mąż miał wynik 38% i dostał tylko dawkę 0,4 medrolu właśnie je bierze ale kurczę teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało bo jednak jest to o polowe mniejsza dawka aniżeli twój mąż miał ale chyba trzeba zaufać Profesorowi i mieć nadzieje ze wie co robi i ze pomimo to niższa dawka o polowe to zdoła pokonać przeciwciała i wszystko będzie dobrze 😊
 
Mój mąż miał wynik 38% i dostał tylko dawkę 0,4 medrolu właśnie je bierze ale kurczę teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało bo jednak jest to o polowe mniejsza dawka aniżeli twój mąż miał ale chyba trzeba zaufać Profesorowi i mieć nadzieje ze wie co robi i ze pomimo to niższa dawka o polowe to zdoła pokonać przeciwciała i wszystko będzie dobrze 😊
Wiesz co mój miał dodatnie w dwóch mianach ale nie pamiętam dokładnie co i jak a nie mam tych wyników w domu :( jak profesor mówi że wystarczy to wystarczy :) poza tym mój mąż troszkę wazy :D
 
Mój mąż miał wynik 38% i dostał tylko dawkę 0,4 medrolu właśnie je bierze ale kurczę teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało bo jednak jest to o polowe mniejsza dawka aniżeli twój mąż miał ale chyba trzeba zaufać Profesorowi i mieć nadzieje ze wie co robi i ze pomimo to niższa dawka o polowe to zdoła pokonać przeciwciała i wszystko będzie dobrze [emoji4]
Badania na przeciwciała to z krwi czy z nasienia ?
 
reklama
Do góry