reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny mam pytanko czy zdarzyło się wam zrobić zastrzyk z clexane i po wyjeciu igły wyleciała wam spora ilość krwi ? Martwię się o dawkę leku...a do lekarza nie moge się dodzwonić :(
Pewnie że tak. ;) jak przebijesz żyłkę to potem leci krew ;) mi kiedyś cały czas się saczyla i musiałam z wacikiem chodzić 🙈
 
Pewnie że tak. ;) jak przebijesz żyłkę to potem leci krew ;) mi kiedyś cały czas się saczyla i musiałam z wacikiem chodzić 🙈
Ja sie wystraszyłam że dawka leku za mała będzie ale cóż za pare h kolejny zastrzyk to wytrzymam :D a Ty dalej w brzuszek robisz zastrzyki ? Ja już w boczki bardziej robie i mam dużo siniakow i mam stosowac lioton 1000 na to z przodu brzuszka juz nie robię. Jak tam kochana Twoja córeczka ? Nadrobiła wagowo ? Tak z ciekawości ile wazyla w 26/27tc ? :)
 
Dziewczyny mam pytanko czy zdarzyło się wam zrobić zastrzyk z clexane i po wyjeciu igły wyleciała wam spora ilość krwi ? Martwię się o dawkę leku...a do lekarza nie moge się dodzwonić :(
Ja tak mialam kilka razy przez cala ciążę. Czasami krew dlugo sie saczyla. Mowilam ginowi to stwierdzil ze czasami tak sie zdarza i zebym nie zaprzatala sobie tym głowy.
Także chyba nie musisz sie martwić [emoji846]

Ja do konca ciazy robilam zastrzyk w brzuch chociaz pod koniec jak syn mocno sie wypychal to mialam stresa bo raz sie tak zdarzylo ze sie nagle wypiął i troche igla sie wysunęła jakby ja wypchnal. Prawie zawal mialam. Gin nas uspokajal ze nie ma opcji zebym taka igielka dostalam sie do worka owodniowego i krzywde dziwcku zrobila. Ale moj mąż nie mogl nawet patrzec jak robie zastrzyki i zawsze wychodzil wtedy z pokoju
 
Ostatnia edycja:
Ja sie wystraszyłam że dawka leku za mała będzie ale cóż za pare h kolejny zastrzyk to wytrzymam :D a Ty dalej w brzuszek robisz zastrzyki ? Ja już w boczki bardziej robie i mam dużo siniakow i mam stosowac lioton 1000 na to z przodu brzuszka juz nie robię. Jak tam kochana Twoja córeczka ? Nadrobiła wagowo ? Tak z ciekawości ile wazyla w 26/27tc ? :)
Ja przy większym brzuszku na polecenie lekarza robiłam w udo, tak bardzo wysoko od wewnętrznej części i to było też ok :)
 
Ja sie wystraszyłam że dawka leku za mała będzie ale cóż za pare h kolejny zastrzyk to wytrzymam :D a Ty dalej w brzuszek robisz zastrzyki ? Ja już w boczki bardziej robie i mam dużo siniakow i mam stosowac lioton 1000 na to z przodu brzuszka juz nie robię. Jak tam kochana Twoja córeczka ? Nadrobiła wagowo ? Tak z ciekawości ile wazyla w 26/27tc ? :)
Dawka nie będzie za mała bo krew poszła A nie płyn. Zresztą dobrze że igła długa to nie tak łatwo aby płyn wypłynął 😂 mnie bardziej niż krew po zastrzyku martwi wybrzuszenie po zastrzyku. Mam wrażenie że wtedy nie idzie do organizmu 🙈
Ja też już bardziej po bokach. Na samym brzuchu za bardzo boli. ;/ po lewej stronie mam wiece siniakow niż po prawej. A jak tobie zastrzyk to Malutka tak się kręci w brzuchu że nie mogę się skupić na zastrzyku. 🙂
Co do wagi to niestety nie dostaje kartki co wizytę z waga. Ale 28+1 wazyla 1100 g, więc koło 26+1 miała 830 g, koło 24+1 620 g. Od tych tygodni mi mówili. Ale zawsze była poniżej średniej 🤔 taka chudzinka. No i ten brzuszek co 2 tygodnie dobrze A co dwa tygodnie za mały. Wiev ide w przyszły czwartek (30+1) na 3 prenatalne. Może bidulka ma coś z jelitami albo brzuszkiem.
 
No to malutka dziewczynka :) ale najważniejsze że rośnie to znaczy ze jest oki. Juz III trymestr wow! Zazdroszcze! ja juz sie nie moge doczekać III trymestru :D odliczam dni xD ja to z przodu nie robię w ogole bo mały mi tam tyłeczek wypina :D i nie mam sumienia robić zastrzyku z przodu wiec ostatnio same boczki i siniakow mam mnóstwo :( to mój wagowo poki co całkiem ładnie rośnie i raczej w tych wyższych percentylach.
 
Dawka nie będzie za mała bo krew poszła A nie płyn. Zresztą dobrze że igła długa to nie tak łatwo aby płyn wypłynął [emoji23] mnie bardziej niż krew po zastrzyku martwi wybrzuszenie po zastrzyku. Mam wrażenie że wtedy nie idzie do organizmu [emoji85]
Ja też już bardziej po bokach. Na samym brzuchu za bardzo boli. ;/ po lewej stronie mam wiece siniakow niż po prawej. A jak tobie zastrzyk to Malutka tak się kręci w brzuchu że nie mogę się skupić na zastrzyku. [emoji846]
Co do wagi to niestety nie dostaje kartki co wizytę z waga. Ale 28+1 wazyla 1100 g, więc koło 26+1 miała 830 g, koło 24+1 620 g. Od tych tygodni mi mówili. Ale zawsze była poniżej średniej [emoji848] taka chudzinka. No i ten brzuszek co 2 tygodnie dobrze A co dwa tygodnie za mały. Wiev ide w przyszły czwartek (30+1) na 3 prenatalne. Może bidulka ma coś z jelitami albo brzuszkiem.
Wcale nie malutka. Przecież Helenka w 26+2 urodziła się z wagą 900 g. Normalna. Dziewczynki często są drobniejsze od chłopców, a moja Hela to był kawał baby jak na ten tydzien
 
Wcale nie malutka. Przecież Helenka w 26+2 urodziła się z wagą 900 g. Normalna. Dziewczynki często są drobniejsze od chłopców, a moja Hela to był kawał baby jak na ten tydzien
Dlatego staram się nie patrzeć na te normy. Programy przy sprawach USG ciągle wyswietlaja normy opaete o centyle. Człowiek się naoglada i oczekuje że wszystko będzie pod linijkę. ;)
900 g. Aż ciężko mi sobie wyobrazić takiego Maluszka na świecie. ! Musiała mocno walczyć. Nie pamiętałam że miała nie całe kg!
 
reklama
Dl
Wszystkie pary z tym niskim allo maja zbliżone antygeny wiec spokojnie,ja miałam z mezem 3,4% wątpliwe ana3 , jakieś Pcna miałam dodatnie wiec teoretycznie szczepień mieć nie mogłam, potem powtórzyłam i tego już nie miałam wiec niewiem dlaczego były podwyzszone. No ale koniec końców i tak nie chciałam sie szczepić... Po owu dostałam steryd i clexane i Udało się donosić ciąże. Wcześniej dwie ciąże obumarłe

Dlaczego nie chciałaś się szczepić? Dawał Ci lekarz szanse na donoszenie ciąży bez szczepień? I jaki poziom mrl miałaś?
 
Do góry