reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kurczę dziewczyny tak czytam te wasze wpisy teraz odnośnie tych szczepień i badań ja jadę na pierwsze szczepienie w środę mam tylko szczepienia od męża a tego badania allo mlr Malinowski mi nie zlecił i teraz nie wiem czy zrobić je na własna rękę czy jak ? Za co odpowiada to badanie jak ten mlr jest zerowy to co to znaczy ze nie idzie zajść w ciąże czy jak bo już się gubię w tym wszystkim.
Pierwsze szczepienie jest zwykle właśnie od męża, niektórym kobietom te wystarczają i po 3 szczepieniach robi się weryfikację i sprawdzacie na jakim poziomie jest allo mlr i jest jest powyżej 30% to dostajecie zielone światło do starań (ja dostałam już po 21%, ale przed staraniami jeszcze raz się doszczepilam samymi pulowanymi). Zaufaj lekarzowi, ja bym na Twoim miejscu teraz allo nie badała, poczekaj na te 3 obowiązkowe serie i zobaczycie jak wygląda u Was sytuacja :)
 
reklama
Kurczę dziewczyny tak czytam te wasze wpisy teraz odnośnie tych szczepień i badań ja jadę na pierwsze szczepienie w środę mam tylko szczepienia od męża a tego badania allo mlr Malinowski mi nie zlecił i teraz nie wiem czy zrobić je na własna rękę czy jak ? Za co odpowiada to badanie jak ten mlr jest zerowy to co to znaczy ze nie idzie zajść w ciąże czy jak bo już się gubię w tym wszystkim.
Kochana zaufaj profesorowi :)
Nie ma co robić badań na własną rękę. Moim zdaniem szczepienia to nie tylko mlr ale ja to się śmieje że odczulaja na męża ;) co Ci da info ze masz mlr 20 a po szczepieniach bedzie np 0 ? Zdarza sie i tak, grunt to ufac lekarzowi, mlr w koncu urośnie i ja 3mam kciuki zeby u Ciebie to bylo juz po 1 serii :) nie dokladaj sobie stresów robiąc badania na własną rękę :)
 
W takim razie zrobię dziewczyny tak jak radzicie. Macie racje trzeba w końcu komuś zaufać i być dobrej myśli a nie na zapas się martwić kurde musi się w końcu kiedyś udać [emoji4] bardzo wam dziękuje za odpowiedzi uspokoiłam się przynajmniej [emoji4]
 
Cześć 😊 Jakiś czas temu pytalam Was do jakiego lekarza się wybrać. I tak zdecydowałam się na Prof Malinowskiego. Wizytę mam 27.02 więc jeszcze troszkę. Od tego czasu Was podczytuje. I mam pytanie a nawet dwa pytania
1. Jestem z Trójmiasta i zastanawiam się jak to jest z drugą wizyta jak są już wyniki badań. Wiem, że na większość czeka się nawet 6 tyg. Ale czy na wizytę znowu będę miała czekać ok 3 miesięcy? Czy takie pacjentki przyjmuje jakoś,, inaczej,, dodatkowo?
2. I tu jeszcze mam takie pytanie z ciekawości do dziewczyn które miały bądź bd miały szczepienia od męża/dawcy czy nie ma szans aby te szczepienia zrobić w mieście w którym się mieszka?
 
Cześć 😊 Jakiś czas temu pytalam Was do jakiego lekarza się wybrać. I tak zdecydowałam się na Prof Malinowskiego. Wizytę mam 27.02 więc jeszcze troszkę. Od tego czasu Was podczytuje. I mam pytanie a nawet dwa pytania
1. Jestem z Trójmiasta i zastanawiam się jak to jest z drugą wizyta jak są już wyniki badań. Wiem, że na większość czeka się nawet 6 tyg. Ale czy na wizytę znowu będę miała czekać ok 3 miesięcy? Czy takie pacjentki przyjmuje jakoś,, inaczej,, dodatkowo?
2. I tu jeszcze mam takie pytanie z ciekawości do dziewczyn które miały bądź bd miały szczepienia od męża/dawcy czy nie ma szans aby te szczepienia zrobić w mieście w którym się mieszka?
Na wizytę drugą zwykle Profesor umawia około miesiąc od pierwszej a kilka dni wcześniej Panie z rejestracji zadzwonią czy są wszystkie wyniki i termin wizyty aktualny czy trzeba przełożyć np o tydzień.
My dojeżdżaliśmy do Łodzi z podkarpacia 5,5h w jedną stronę więc rozumiem ból dojazdów niestety szczepienia można zrobić tylko i wyłącznie w Klinice u Profesora.
 
Dziewczyny pliss pomozcie zinterpretowac ten wynik
 

Załączniki

  • cytotoksyczny.jpg
    cytotoksyczny.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 106
Cześć [emoji4] Jakiś czas temu pytalam Was do jakiego lekarza się wybrać. I tak zdecydowałam się na Prof Malinowskiego. Wizytę mam 27.02 więc jeszcze troszkę. Od tego czasu Was podczytuje. I mam pytanie a nawet dwa pytania
1. Jestem z Trójmiasta i zastanawiam się jak to jest z drugą wizyta jak są już wyniki badań. Wiem, że na większość czeka się nawet 6 tyg. Ale czy na wizytę znowu będę miała czekać ok 3 miesięcy? Czy takie pacjentki przyjmuje jakoś,, inaczej,, dodatkowo?
2. I tu jeszcze mam takie pytanie z ciekawości do dziewczyn które miały bądź bd miały szczepienia od męża/dawcy czy nie ma szans aby te szczepienia zrobić w mieście w którym się mieszka?

Kochana wszystko ustalacie już na pierwszej wizycie .
Jakieś 4-6 tygodni od badań następna wizyta u profesora . Omówienie wyników i plan działania . od tej wizyty co 2 tygodnie szczepienia ,późnej Mlr ( wyniki Ok 4 tyg ) wizyta i możliwe zielone światło .
 
Dziękuję bardzo za odpowiedzi 😘
Jeszcze nie wiem jakie leczenie u mnie zastosuje Profesor, bo z wyników które sama robiłam na własną rękę to wyszło, że NK mam za wysokie i ANA (dfs70). Ale nic innego z immunologi nie badalam. Ale tak z ciekawości zapytałam, bo jednak jak czytam tu czy na innych forach to jednak często lekarze zalecają te szczepienia.
 
reklama
Dziękuję bardzo za odpowiedzi [emoji8]
Jeszcze nie wiem jakie leczenie u mnie zastosuje Profesor, bo z wyników które sama robiłam na własną rękę to wyszło, że NK mam za wysokie i ANA (dfs70). Ale nic innego z immunologi nie badalam. Ale tak z ciekawości zapytałam, bo jednak jak czytam tu czy na innych forach to jednak często lekarze zalecają te szczepienia.

Z tego co się orientuje Malina leczy 95% szczepieniami.
 
Do góry