reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A no właśnie..
A tak z czystej ciekawosci jaki jest koszt szczepień?

Jak ktoś będzie miał chwilkę to by opisał jak to wszystko wygląda tak chociaż w skrócie? Domyślam się, że pewnie nie jedna osoba już opisywała to wszytsko ale jest sporo stron i nie wiem czy znajdę coś na ten temat [emoji85]

Tak jak napisała Dagmara [emoji6]
Szczepienie są co 2 tygodnie .
Ja jeśli mogę ci doradzić weź sobie mąż plus pulowane ( z opini innych dziewczyn lepiej działają ) ja tez takie miałam [emoji6] doktor nie miał , żadnych przeciwwskazań do tego i nie było problemu także możesz zaoferować .
Doktor nie jest zabaradzo wylewny . Mówi jasno i stanowczo , daje nadzieje ale mówi też o porażce (czasami może nie wyjść z apiwrwszyn razem ), że nie jest cudotwórcą ale zrobi wszystko co w jego mocy , żeby pomoc . . Po raz pierwszy czuje się bezpiecznie . Zaufałam jemu i wiem , że robię dobrze . Jeśli masz jakieś pytania to pisz .;)
 
Tak jak napisała Dagmara [emoji6]
Szczepienie są co 2 tygodnie .
Ja jeśli mogę ci doradzić weź sobie mąż plus pulowane ( z opini innych dziewczyn lepiej działają ) ja tez takie miałam [emoji6] doktor nie miał , żadnych przeciwwskazań do tego i nie było problemu także możesz zaoferować .
Doktor nie jest zabaradzo wylewny . Mówi jasno i stanowczo , daje nadzieje ale mówi też o porażce (czasami może nie wyjść z apiwrwszyn razem ), że nie jest cudotwórcą ale zrobi wszystko co w jego mocy , żeby pomoc . . Po raz pierwszy czuje się bezpiecznie . Zaufałam jemu i wiem , że robię dobrze . Jeśli masz jakieś pytania to pisz .;)
Dziękuje ! :*
Pytań mam sporo ale nie chcę Was męczyć, bo na niektóre to pewnie będzie ciężko odp 😅 Oj ja jestem z tych niecierpliwych i ciekawskich, lubię wszystko wiedzieć wcześniej.. co jak i kiedy 🤦‍♀️
Właśnie też czytałam opinie odnośnie szczepień jakie lepsze itp.
A czy Prof przyjmuje w soboty ? Albo czy chociaż na szczepienia można w sobotę przyjechać ?
Jestem teraz na dziwnym etapie .. z jednej strony nie mogę się doczekać wizyty i chcę iść do przodu ale z drugiej strony boję się tego co usłyszę od Prof. No i ten dojazd..już te koszta mnie nie przerażają, bo chyba się nastawiłam już na to. Ale boje się, że będziemy mieć problem aby w tyg przyjeżdżać do Prof no ale zrobimy wszystko aby jakoś to pogodzić.
Ovli Prof powiedział, że może nie wyjść za pierwszym razem.. myślisz, że miał na myśli zajście w ciążę czy poronienie ? Wiem, zdaje sobie sprawę, że nikt nie da mi,nam gwarancji że tym razem będzie dobrze .. ale kurde chce zrobić wszystko aby nie przechodzić kolejny raz przez to piekło,przez poronienie ... Widzę, że też masz Aniołki :( Na jakim teraz etapie jesteś jeśli można spytać ?
 
reklama
Do góry