reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Charlotte21 mi to się mega dluzy ale chyba zawsze tak jest ze u kogoś szybciej mija:) a co u Ciebie?
U mnie właśnie już 24t1d więc też nie wiem kiedy to zleciało. Chociaż od polowkowych mi się dłuży. Czekam na III trymestr. ;) U mnie też na początku były krwiawinia. Nie takie długie jak u ciebie. Ale mam nadżerke i polipa. Prawdopodobnie szyjka za szybko mi się skraca. Byłam.juz 5 razy na IP. było już zapalenie pęcherza i antybiotyk. No i dwa krwawienia i kedno plamienie. Takze wiem ze krew i krwiaki sa straszne w ciazy. 😔 czyli równo 10 tygodni między nami.
A fakt jak ktoś z boku stoi to wygląda na to że czas szybko płynie. ;) już wyszłaś że szpitala? Leżysz w domu ?
Wybacz ale nie nadążam za tym wszystkim.
A jak się ogólnie czyjeś?
 
reklama
@Charlotte21 ake fajnie że już masz ten tydzień choć widzę że też miatrochęproblemów ale ważne że już dobrze. Ja już tyle razy w szpitalu byłam na izbie że już nie liczę i zawsze mam strach jak mam tam jechać bo nie chce tam zostać bo jak kiedyś zostałam na 2dni to mieli trochę na mnie 'wywalone' nie wiedzieli co to za wysokie Nk i intralipid. Specjalnie zostałam parę dni bo mieli mi zrobić usg ale stwierdzili że nie ma sensu jak tylko plamie i że jak się lecze w Katowicach to niech mi tam zrobią. Ogólnie fizycznie w miarę gorzej psychicznie panikę mam straszną że znowu poleci krew i znów szpital sprawdzić. Jeszxze wczoraj pojechałam na sybko do lekarza na miejscu żeby zrobił mi tylko usg czy jest ok i mówił że tak tylko że jest ten krwiak i będę krwawic bo musi zejść. Dziecko ładnie wyglądai się rusza a jak przyjechałam do domu patrzę a tam crl 7,22 i 13t3d a ja miałam wczoraj 14t i się martwię. Ale 2 dni temu byłam u prowadzącego swojego i mówił że wszystko dobrze więc nie wien jak ten pomierzyl.
 
@Pami123 cóż Ci powiem ją miałam to samo
Pierwsze szczepienia 3 dawca mąż mrl 0 płacz
Druga seria mąż +dawca mrl 0 płacz i histeria
Trsecia seria dawca mrl 47 % pierwszy cykl udało się i mamy Zosię.

Było tu kilka takich przypadków jak ja czajak ona urodziła córkę i jeszcze kilka ale ników już nie pamiętam. Trzeba by się zaszczepić znów uszy do góry w końcu mrl się podniesie

@Wikunia7 Kochana takimi różnicami się nie przejmuj. To zależy od sprzętu ręki lekarza itd. Bardzo ci współczuję tego krwiak wierzę, ze w końcu się oprożni i osiągniesz spokój
A czy można odrazu podjeść do samego dawcy czy muszę przejść jeszcze dawca mąż ?
 
A czy można odrazu podjeść do samego dawcy czy muszę przejść jeszcze dawca mąż ?
To zależy od lekarza, ja po 4 szczepieniu gdzie miałam już samego dawce miałam 5 i 6 doszczepienie już w ciąży też tylko od dawcy. Na Ciebie ewidentnie lepiej działają szczepienia pulowane więc ja bym porozmawiała z lekarzem o tym aby takie właśnie mieć. Tylko oni też mają korzyść jak jest szczepienie mąż+dawca bo po prostu twój mąż jest jednym z dawców a im więcej tym lepiej dla innych par 🙂
 
@roki_1991 nie pamiętam bo wczoraj byłam w takim stresie że tylko słyszałam to że dziecko Żyje i ma się dobrze i się rusza dopiero później że zdjęć usg patrzę a tam crl 7,22 i 13t3d. Ale wczoraj to było tak szybko badanie żeby nie męczyć.a mówiłam mu ze to 14 tydzień się zaczął I nic nie mówił że inaczej mu pokazuje

Na tym etapie o ile dobrze kojarzę to właśnie nie mierzy się już crl tylko to co pisałam ;) także tym bardziej się nie przejmuj. Dzidziuś żyję i to najważniejsze :) kiedy następna wizyta??
 
@Charlotte21 ake fajnie że już masz ten tydzień choć widzę że też miatrochęproblemów ale ważne że już dobrze. Ja już tyle razy w szpitalu byłam na izbie że już nie liczę i zawsze mam strach jak mam tam jechać bo nie chce tam zostać bo jak kiedyś zostałam na 2dni to mieli trochę na mnie 'wywalone' nie wiedzieli co to za wysokie Nk i intralipid. Specjalnie zostałam parę dni bo mieli mi zrobić usg ale stwierdzili że nie ma sensu jak tylko plamie i że jak się lecze w Katowicach to niech mi tam zrobią. Ogólnie fizycznie w miarę gorzej psychicznie panikę mam straszną że znowu poleci krew i znów szpital sprawdzić. Jeszxze wczoraj pojechałam na sybko do lekarza na miejscu żeby zrobił mi tylko usg czy jest ok i mówił że tak tylko że jest ten krwiak i będę krwawic bo musi zejść. Dziecko ładnie wyglądai się rusza a jak przyjechałam do domu patrzę a tam crl 7,22 i 13t3d a ja miałam wczoraj 14t i się martwię. Ale 2 dni temu byłam u prowadzącego swojego i mówił że wszystko dobrze więc nie wien jak ten pomierzyl.
Miałam.pisac dokładnie to co @roki_1991 , po prenatalnych nie mierzą już crl. Już idzie obliczenie z obwodu główki i brzuszka i potem z kości udowych. ;) ja też z niewiedzy spanikowalam w tej ciąży. Jak w 9 tc zabrałam betaHcg przy okazji innych badań z przyzwyczajenia. I oblivzylam.przyrpst. załapałam się prawie w ten dzień i na forum dziewczyny ni napisały , że już się nie robi bety po uwidocznionej akcji serca.
Ja na prenatalnych 2 mam jakieś wykresami i te kropki też czasem są poza normą albo poniżej i też to analizowalam. Ale już dwóch lekarzy mu mówi że wszystko w normie i wszystko ok. Trzeba jednak komuś zaufać. Dooytujemy się, dbamy o siebie i musimy jednak wierzyć że robimy wszystko co w naszej mocy.
Uwierz w swojego lekarza. Na IP różnie bywa. Ja właśnie w niedzielę byłam i dr mi oblivzylam że szyjka się skrocila o 1 cm względem badania sprzed 1.5 tyg. Idę jutro do dr Bodzka na kontrolę. ;) I ufam że zaopiekuję się mną jak należy. ;) buziaki i trzymam kciuki
Nie skupiam się na takich rzeczach. Polecam netflixa. Ja już wszystkie seriale nadrabiam. Pisze też pracę dyplomową. Staram się zająć czas. Dlatego też może nie tak często się udzielam na forum. Bo jak czytam o trahediach co tutaj się dzieją to potem nie mogę spać.
 
@Charlotte21 ja ufam dr Bodzkowi tylko niestety jego nie mam.na miejscu muszę dojeżdżać do niego i dlatego tez o to się stresuję i czasem na miejscu muszę iść do któregoś a tu nie ufam im bo się już po tyle przejechałam. Też ogladamnetflixa choć nic wciągającego nie mogę znalezc:) życzę żeby jutro na kontroli byli wszystko dobrze :) może kiedyś się u niego spotkamy na jakiejś wizycie:)
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa, leczę się u doc. Paśnika, mój MLR to 34,2 jestem po 2 poronieniach. Mam mutację Mthfr i Pal 1 hetero. Chciałam zapytać o encorton bo piszecie, że bierzecie go w czasie ciąży, a dr kazał mi brać go przed pierwszym szczepieniem przez okres 16 dni jeszcze przed staraniami. Czy któraś z Was miała podobne zalecenia.
 
reklama
Do góry