reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
On nam powiedział na wizycie , że leczy szczepieniami i czy jesteśmy na to przygotowani .
A no właśnie..
A tak z czystej ciekawosci jaki jest koszt szczepień?

Jak ktoś będzie miał chwilkę to by opisał jak to wszystko wygląda tak chociaż w skrócie? Domyślam się, że pewnie nie jedna osoba już opisywała to wszytsko ale jest sporo stron i nie wiem czy znajdę coś na ten temat 🙈
 
A no właśnie..
A tak z czystej ciekawosci jaki jest koszt szczepień?

Jak ktoś będzie miał chwilkę to by opisał jak to wszystko wygląda tak chociaż w skrócie? Domyślam się, że pewnie nie jedna osoba już opisywała to wszytsko ale jest sporo stron i nie wiem czy znajdę coś na ten temat 🙈
Masz pieresza konsultacje dostajecie skieorwanie na badania ktore zlecs profesor
Później 2 konsultacja- omówienie wyników, plan leczenia i pozniej zaczynacie szczepienia (mniej więcej tydzien od tdj konsultacji jest pierwsze szczepienie)
Seria szczepień składa się z 3 szczepień mozesz miec od męża (koszt chyba 700zl), mąż plus dawca (770) lub od samych dawcow (chyba 850zl)
Po 3 szczepieniach (po 2tyg) macie badania immunologiczne plus mlr :)
 
Masz pieresza konsultacje dostajecie skieorwanie na badania ktore zlecs profesor
Później 2 konsultacja- omówienie wyników, plan leczenia i pozniej zaczynacie szczepienia (mniej więcej tydzien od tdj konsultacji jest pierwsze szczepienie)
Seria szczepień składa się z 3 szczepień mozesz miec od męża (koszt chyba 700zl), mąż plus dawca (770) lub od samych dawcow (chyba 850zl)
Po 3 szczepieniach (po 2tyg) macie badania immunologiczne plus mlr :)

A napiszesz jaka przerwa jest między szczepieniami? Czy każdy może mieć inaczej?
Dziękuję za inf jak to wszytko wygląda 😊
 
Jestem ponad 5 tygodni po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania.

Równo po 30 dniach dostałam okresu, jestem w 11 dniu cyklu i od wczoraj mam plamienia bordowe i brązowe. Czy to wg was normalny objaw? Powinnam się martwić? Nigdy nie miałam plamień w środku cyklu..
 
reklama
Jestem ponad 5 tygodni po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania.

Równo po 30 dniach dostałam okresu, jestem w 11 dniu cyklu i od wczoraj mam plamienia bordowe i brązowe. Czy to wg was normalny objaw? Powinnam się martwić? Nigdy nie miałam plamień w środku cyklu..

Są rzeczy, które warto sprawdzić u lekarza. Ja bym pewnie sprawdziła. Choć takie plamienie szczególnie po poronieniu może występować.
 
Do góry