reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A czy można odrazu podjeść do samego dawcy czy muszę przejść jeszcze dawca mąż ?
Pami a Ty się u kogo leczysz ? Ja u prof Malinowskiego powiedziałam , że chce pullowane przy drugiej ciąży i nie było problemu.

@Wikunia7 jeśli chodzi o neflix może " Dom z papieru " polecam nas tak wciagło , że oglądaliśmy z m po nocach przed porodem 😋
 
reklama
@Charlotte21 ja ufam dr Bodzkowi tylko niestety jego nie mam.na miejscu muszę dojeżdżać do niego i dlatego tez o to się stresuję i czasem na miejscu muszę iść do któregoś a tu nie ufam im bo się już po tyle przejechałam. Też ogladamnetflixa choć nic wciągającego nie mogę znalezc:) życzę żeby jutro na kontroli byli wszystko dobrze :) może kiedyś się u niego spotkamy na jakiejś wizycie:)
To wszystko zależy co Cię interesuje ;) ja lubię takie bajeczki i filmy osadzone w przeszłości.
Outlander (ulubiony) - o lekarce przeniesionej w czasue, Wikingowie, sinner, Reign, The 100, The suits, Ty, Orange is New Black, Drakula, wiedźmin, Breaking bad. Poczytaj o tych. Może coś Ci się spodoba. Wszystkie obejrzałam. 👍😁
 
Pami a Ty się u kogo leczysz ? Ja u prof Malinowskiego powiedziałam , że chce pullowane przy drugiej ciąży i nie było problemu.

@Wikunia7 jeśli chodzi o neflix może " Dom z papieru " polecam nas tak wciagło , że oglądaliśmy z m po nocach przed porodem 😋
Dom z papieru super serial
Ja leczę się u dr Paśnika (imunologia) i u dr Przybycień
Dostałam odpowiedz od dr Paśnika ze jak wróci z urlopu to zapisze mnie na termin szczepień mąż+dawca 2 serie
Dobrze ze dr wraca już we wtorek z urlopu bo powiem szczerze ze to czekanie jest najgorsze najpierw na termin później a badania późnej na wyniki masakra 😢
 
Dom z papieru super serial
Ja leczę się u dr Paśnika (imunologia) i u dr Przybycień
Dostałam odpowiedz od dr Paśnika ze jak wróci z urlopu to zapisze mnie na termin szczepień mąż+dawca 2 serie
Dobrze ze dr wraca już we wtorek z urlopu bo powiem szczerze ze to czekanie jest najgorsze najpierw na termin później a badania późnej na wyniki masakra [emoji22]

Ja się już nastawiam na dzwonienie we wtorek do Krakowa, ale nie wiem czy będzie harmonogram, czy dopiero w środę. Do Przybycienia zapisuje się pierwszy raz. Pewnie termin za 3 miesiące.... Może się do tego czasu uda zaciążyć, ale ta wizyta to takie wyjście awaryjne. Wiesz co trzeba na pierwsza wizytę?
 
Ja się już nastawiam na dzwonienie we wtorek do Krakowa, ale nie wiem czy będzie harmonogram, czy dopiero w środę. Do Przybycienia zapisuje się pierwszy raz. Pewnie termin za 3 miesiące.... Może się do tego czasu uda zaciążyć, ale ta wizyta to takie wyjście awaryjne. Wiesz co trzeba na pierwsza wizytę?
Priv
 
Dzisiaj na spokojnie przeczytałam jeszcze raz maila od pana dr i on zalecił mi szczepionki pulowane czy jeśli dobrze zrozumiałam to są już szczepienia tylko od dawcy czy z tego wynika bo mąż nie będzie musiał jechać ze mną i oddawać krwi ?
 
Dzisiaj na spokojnie przeczytałam jeszcze raz maila od pana dr i on zalecił mi szczepionki pulowane czy jeśli dobrze zrozumiałam to są już szczepienia tylko od dawcy czy z tego wynika bo mąż nie będzie musiał jechać ze mną i oddawać krwi ?
Tak, szczepienia pulowane to tylko od dawców i mąż krwi nie oddaje :)
 
Dziewczyny mam pytanko... czy miałyście w ciąży twardnienia ale na samym dole brzucha? Reszta macicy miekka tylko takie uczucie twardnienia na samym dole..... :( nie wiem czy to normalne czy nie.
 
Kurczę dziewczyny tak czytam te wasze wpisy teraz odnośnie tych szczepień i badań ja jadę na pierwsze szczepienie w środę mam tylko szczepienia od męża a tego badania allo mlr Malinowski mi nie zlecił i teraz nie wiem czy zrobić je na własna rękę czy jak ? Za co odpowiada to badanie jak ten mlr jest zerowy to co to znaczy ze nie idzie zajść w ciąże czy jak bo już się gubię w tym wszystkim.
 
reklama
Ja miałam robione to badanie allo mlr zanim się zdecydowaliśmy na szczepienia ponieważ szukaliśmy co było powodem poronień i teraz problemow z zajściem w ciąże
 
Do góry