reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 dziekuje za pamięć. U mnie ciężko co się trochę uciesze i trochę wyluzuje znów coś się dzieje. Co chwila mam krwitoki/plamienia na szczęście są już mniejsze i ciemniejsze ale wczoraj znowu musiałam jechać i sprawdzać. Dziecko dobrze tylko mnie martwi bo wczoraj miałam 14t0d a na jego urządzeniu pokazywali 13t3d a dzień wcześniej byłam u swojego prowadzącego i było wszystko ok. Krwiak tak jakby się trochę zmniejszył ale nadal mało nie wiem ile jeszcze to będzie trwało. Leżę plackiem już nawet do WC boję się chodzic:(
 
reklama
@Porzeczka1234 - to cieszę się, ze wszystko ok. Cieszcie się tymi chwilami i swoją obecnością każdego dnia🥰

@basiawol - nie, ja byłam na wizycie normalnej. Ale na grupie na fb dr Przybycienia dziewczyny piszą, ze wyglada to cały czas tak samo - pierwsze ileś tam dziewczyn (15?) jest przyjmowanych i wszystkie czekają. Tak mi nie raz mignęły takie posty na fb.

@Pami123 - kochana na różnych grupach na fb przewijają się wątki gdzie MRL spada właśnie po szczepieniach nawet do 0%. Ostatnio czytałam o dziewczynie która wyjściowo miała 32 albo 34% a po szczepieniu limfocytami męża spadło jej do 0%. Dodam tylko, ze ona jeździła do Maliny, który nie kazał jej badać mlr przed szczepieniami. A ona zbadała żeby wiedzieć co i jak przed i jak zobaczyła wynik po, tez się załamała. Zaproponował jej doszczepianie mieszanka mąż + ktoś obcy, ale nie wiem czy się zdecydowała na to. Generalnie żałowała szczepien...W każdym razie z tego co obserwuje na grupach lekarze w sytuacji spadku mlr polecają szczepienia limfocytami dawcy.
 
@Porzeczka1234 dziekuje za pamięć. U mnie ciężko co się trochę uciesze i trochę wyluzuje znów coś się dzieje. Co chwila mam krwitoki/plamienia na szczęście są już mniejsze i ciemniejsze ale wczoraj znowu musiałam jechać i sprawdzać. Dziecko dobrze tylko mnie martwi bo wczoraj miałam 14t0d a na jego urządzeniu pokazywali 13t3d a dzień wcześniej byłam u swojego prowadzącego i było wszystko ok. Krwiak tak jakby się trochę zmniejszył ale nadal mało nie wiem ile jeszcze to będzie trwało. Leżę plackiem już nawet do WC boję się chodzic:(
Kochana spokojnie. Jakim pomiarem wyszedł mu ten wynik? Mierzył obwód główki, brzuszka i długo kości udowej? Te pomiary są obarczone dużym błędem i nie sugerowalabym się porównanie tego pomiarów dwóch różnych lekarzy :*
 
@roki_1991 nie pamiętam bo wczoraj byłam w takim stresie że tylko słyszałam to że dziecko Żyje i ma się dobrze i się rusza dopiero później że zdjęć usg patrzę a tam crl 7,22 i 13t3d. Ale wczoraj to było tak szybko badanie żeby nie męczyć.a mówiłam mu ze to 14 tydzień się zaczął I nic nie mówił że inaczej mu pokazuje
 
@Pami123 cóż Ci powiem ją miałam to samo
Pierwsze szczepienia 3 dawca mąż mrl 0 płacz
Druga seria mąż +dawca mrl 0 płacz i histeria
Trsecia seria dawca mrl 47 % pierwszy cykl udało się i mamy Zosię.

Było tu kilka takich przypadków jak ja czajak ona urodziła córkę i jeszcze kilka ale ników już nie pamiętam. Trzeba by się zaszczepić znów uszy do góry w końcu mrl się podniesie

@Wikunia7 Kochana takimi różnicami się nie przejmuj. To zależy od sprzętu ręki lekarza itd. Bardzo ci współczuję tego krwiak wierzę, ze w końcu się oprożni i osiągniesz spokój
 
@Pami123 a jaki jest w końcu ten Twój wynik? 3.8 czy 22.6 ? Bo wrzucilas 2 zdjęcia.
Ja po serii szczepień mąż+dawca (3szczepionki) miałam wynik 21% później miałam tylko od dawcy jeszcze jednego dostałam zielone światło i było ok. Więc jeśli u Ci nie ten wynik po szczepieniach to 22.6 to mi się wydaje, że jest ok. Chyba, że źle je odczytuje.
 
@Pami123 a jaki jest w końcu ten Twój wynik? 3.8 czy 22.6 ? Bo wrzucilas 2 zdjęcia.
Ja po serii szczepień mąż+dawca (3szczepionki) miałam wynik 21% później miałam tylko od dawcy jeszcze jednego dostałam zielone światło i było ok. Więc jeśli u Ci nie ten wynik po szczepieniach to 22.6 to mi się wydaje, że jest ok. Chyba, że źle je odczytuje.
Właśnie ja dostałam takie dwa wyniki dzisiaj to pierwsze jest za ja i mąż tak pisze od góry i to jest 3.8 a ten drugi wynik pisze od gory ze ja i dawca i wynik jest wyższy
 
@Porzeczka1234 dziekuje za pamięć. U mnie ciężko co się trochę uciesze i trochę wyluzuje znów coś się dzieje. Co chwila mam krwitoki/plamienia na szczęście są już mniejsze i ciemniejsze ale wczoraj znowu musiałam jechać i sprawdzać. Dziecko dobrze tylko mnie martwi bo wczoraj miałam 14t0d a na jego urządzeniu pokazywali 13t3d a dzień wcześniej byłam u swojego prowadzącego i było wszystko ok. Krwiak tak jakby się trochę zmniejszył ale nadal mało nie wiem ile jeszcze to będzie trwało. Leżę plackiem już nawet do WC boję się chodzic:(
Wow u Ciebie już 14tc ? Ja to zleciało. Pamiętam jak byłaś na początku i już miałaś pod górkę... dzielna jesteś. MALUSZEK też. Dacie radę. Psychikę później odbudujesz:* już idzie coraz dalej i dalej. Strach i zwątpienie zawsze są. Ale to u każdej z nas są jakieś trudności. Raczej nie ma tutaj bezstresowycj ciaz . Trzymam mocno kciuki za was ;*
 
reklama
Do góry