reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 ból biodra, problemy ze spaniem, ciągnięcia brzuszka :D ot ciąża :) mały kopie wieczorami taki ze az mnie juz momentami boli wcale sie nie dziwie ze macica ma dość i sie napina.
A jak u Ciebie ? Jak Ty sie czujesz ? Jak Twoje dziewczynki? :)
A jeszcze mam pytanko do Ciebie czy cukier 1h po śniadaniu na poziomie 96 nie jest za niski ? :) moje cukry ostatnio jakos nie chcą rosnąć powyzej 100... chyba ze zjem pączka to mam 120 po 1h xD
Kochana biodro mnie bolało w 1 i 2 ciąży od ok 26 tygodnia a ok 32 tygodnia był to ból taki ,że nie mogłam wstać z łóżka . Także współczuję. Jednocześnie moge CI tylko napisać, że w ciąży miałam ból biodra i ciągły katar zatokowy byłam przerażona bo po cc trzeba leżeć płasko ok 12 h bałam się , że się uduszę i ku mojemu zdziwieniu odrazu po cc ból biodra i katar zatokowy ustąpił. Który masz tydzień ?
 
reklama
Kochana biodro mnie bolało w 1 i 2 ciąży od ok 26 tygodnia a ok 32 tygodnia był to ból taki ,że nie mogłam wstać z łóżka . Także współczuję. Jednocześnie moge CI tylko napisać, że w ciąży miałam ból biodra i ciągły katar zatokowy byłam przerażona bo po cc trzeba leżeć płasko ok 12 h bałam się , że się uduszę i ku mojemu zdziwieniu odrazu po cc ból biodra i katar zatokowy ustąpił. Który masz tydzień ?
Ja juz mam tak ze czasem wstać nie mogę i boli akurat lewe biodro przez co mam problem ze spaniem na lewym boku bo ból straszny jak ucisne to biodro :( do poki nie rozchodze to rano chodzę jak kaczla xD tydzień mam 22 :)
Myślałam żeby kupić poduszke na odlezyny taka z dziura na środku i podkladac pod to biodro, może to jakoś pomoże :)
Kochana a co Twoja diabetolog mówiła o cukrze godzine po posiłku? Czy 96 to nie za nisko ? :)
 
Ostatnia edycja:
Od poronienia minęło 5 tygodni i 3 dni.

Czy warto jeszcze robić badania na zespół antyfosfolipidowy i w kierunku trombofilii czy już za późno?

10 dni temu bsta hCG wynosiła 17
Badania jest sens robić. Do 6 tyg po poronieniu utrzymują się na ogół hormony ciążowe i może gg właśnie tak że zespół antyfosfolipidowy ujawnia się tylko w ciąży, w tej trzeba brać heparyne w kolejnej ciąży. Heparyna profilaktycznie nie zaszkodzi tylko jak pisze poręczna będzie 100% płatna A cena wysoka bardzo. Co do trombofili polecam zrobić pakiet ze strony testdna.pl to ket badanie genetyczne więc nie ma znaczenia kiedy to zrobisz. Trombofilie to chyba 330 zł k ile się nic nie zmieniło. Zespół antyfosfolipidowy to 5 badań, cena zależy od labu ale myślę że około 250zl

Kochana biodro mnie bolało w 1 i 2 ciąży od ok 26 tygodnia a ok 32 tygodnia był to ból taki ,że nie mogłam wstać z łóżka . Także współczuję. Jednocześnie moge CI tylko napisać, że w ciąży miałam ból biodra i ciągły katar zatokowy byłam przerażona bo po cc trzeba leżeć płasko ok 12 h bałam się , że się uduszę i ku mojemu zdziwieniu odrazu po cc ból biodra i katar zatokowy ustąpił. Który masz tydzień ?
U nas po cc po 6h kazali wstawać już...

Co do bólu biodra mnie bolało też pod koniec jak lezalam na boku i to była masakra. Ale to był typowo bolid zbyt dużego obciążenia i niestety szybko nie minął...
 
A wgl czemu te badanie musi być wykonane do 6 tygodni po poronieniu? Jeśli wykona się później to nic nie wyjdzie?

Czy coś się stanie jeżeli bez badań itp będę brała zastrzyki z heparyny w kolejnej ciąży?

Mnie lekarz wręcz zalecał przeciwnie-zrobić je po 3 miesiącach. Różne są szkoły. Przy czym zdarza się, ze zespół antyfosfolipidowy występuje tylko w czasie ciąży stad te 6 tygodni.
 
@Marthi a u Przybycienia bylas na monitoringu
Dziewczyny ktora z was byla ostatnio na monitoringu u Przybycienia???????????????Dalej czekamy w kolejce czy jakos sie zmienilo
 
@Marthi a u Przybycienia bylas na monitoringu
Dziewczyny ktora z was byla ostatnio na monitoringu u Przybycienia???????????????Dalej czekamy w kolejce czy jakos sie zmienilo
Ja bylam na wizycie u pana doktora przed jego urlopem ale na umówiona godzinę także obyło się bez kolejek ale na forum dziewczyny piszą ze w Tarnowie na monitoring są kolejki wiec pewnie teraz po urlopie tym bardziej nie wiem tylko jak to wyglada w Krakowie bo chodze do Tarnowa do pana dr
 
Dziewczyny jestem załamana odebrałam wyniki allo mlr po szczepieniach (wyniki w załącznikach )
Wcześniej przed szczepieniami wynosiło 18.4 %
Prosze o pomoc rady
 
Zdjęcia allo mlr
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 83
  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Kochana a jakie szczepienia miałaś i ile ? Od męża czy maz plus dawca ? Pewnie trzeba będzie sie doszczepić :(
@roki_1991 mi mówili ze to przez relaksyne tak mnie boli to biodro :( mam nadzieje ze po porodzie przejdzie szybko.... gorzej ze mam problem bo to lewe biodro i ciezko spac na lewym boku xD
Tak od męża były szczepienia 2 serie
Jestem załamana
 
Do góry