reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny martwie się bo na wkladce mialam maleńko wydzieliny w kolorze beżowym- taka kawa z mlekiem. Bylam na IP z małym ok, łożysko i szyjka tez ale nie wiem skad taki dziwny kolor śluzu. To 21tc miała któraś coś takiego ??
Biore luteine 2x2tab dopochwowo...
 
reklama
Nawet nie wiedzialam ze sa jakies warianty przyswajalnosci.Szkala jakie suplementy polecasz?Ja czytalam jeszcze ze formeds ma czysty sklad,a tych zagranicznych b comlex metyli jest tyle ze trudno na cos sie zdecydowac.Jak zbadam sobie homocysteine i bedzie spadac to zostawie to co biore teraz.

Ja biorę wszystko pojedynczo. Nie lubię kompleksów witamin.
@sówka91 bo z ta mutacja to naprawdę nie ma co panikować, bo przyswajalność podobno jednak zależy tez od innych czynników.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny martwie się bo na wkladce mialam maleńko wydzieliny w kolorze beżowym- taka kawa z mlekiem. Bylam na IP z małym ok, łożysko i szyjka tez ale nie wiem skad taki dziwny kolor śluzu. To 21tc miała któraś coś takiego ??
Biore luteine 2x2tab dopochwowo...

Nie denerwuj się Kochana jeśli na IP powiedzieli ze jest ok to tak jest wiem ze to nie łatwe bo tez bym chodziła cała nerwowa ale z tego co kojarzę to masz dzisiaj wizytę u Profesora Malinowskiego także wszystko zapewne dokładnie sprawdzi. Jestem z Tobą i trzymam bardzo mocno kciuki będzie dobrze musi być. Ja tez mam dzisiaj wizytę u Profesora Malinowskiego to moja druga wizyta na której może w końcu poznam przyczynę moich 4 strat [emoji17] i dostanę jakaś nadzieje i zielone światło na kolejne staranie się o wymarzonego dzidziusia.. Troszkę się denerwuje co dziś wyjdzie na wizycie do tej pory wszystkie wyniki jakie robiłam były ok ale zobaczymy jak wyjdą wyniki badań które zlecił nam Profesor. Mam ogromna nadzieje ze nowy rok przyniesie nam dobre wieści i wszystko zacznie się układać. A Ty Kochana postaraj się trzymać nerwy na wodzy bo wierze ze wszystko jest u Ciebie okey daj znać po wizycie buziaki miłego dnia życzę [emoji11]
 
Nie denerwuj się Kochana jeśli na IP powiedzieli ze jest ok to tak jest wiem ze to nie łatwe bo tez bym chodziła cała nerwowa ale z tego co kojarzę to masz dzisiaj wizytę u Profesora Malinowskiego także wszystko zapewne dokładnie sprawdzi. Jestem z Tobą i trzymam bardzo mocno kciuki będzie dobrze musi być. Ja tez mam dzisiaj wizytę u Profesora Malinowskiego to moja druga wizyta na której może w końcu poznam przyczynę moich 4 strat [emoji17] i dostanę jakaś nadzieje i zielone światło na kolejne staranie się o wymarzonego dzidziusia.. Troszkę się denerwuje co dziś wyjdzie na wizycie do tej pory wszystkie wyniki jakie robiłam były ok ale zobaczymy jak wyjdą wyniki badań które zlecił nam Profesor. Mam ogromna nadzieje ze nowy rok przyniesie nam dobre wieści i wszystko zacznie się układać. A Ty Kochana postaraj się trzymać nerwy na wodzy bo wierze ze wszystko jest u Ciebie okey daj znać po wizycie buziaki miłego dnia życzę [emoji11]
Dzięki Kochana za dobre słowo :* dzisiaj na szczęście czysto, wczoraj tez tylko raz bylo i to doslownie plamka 0.5cm. No nic dobrze ze wizyta dzisiaj. O której masz konsultację? My na 12 :)
Napisze od razu po i Ty tez daj znać co i jak. A jestes juz po szczepieniach ?? :)
 
Dzięki Kochana za dobre słowo :* dzisiaj na szczęście czysto, wczoraj tez tylko raz bylo i to doslownie plamka 0.5cm. No nic dobrze ze wizyta dzisiaj. O której masz konsultację? My na 12 :)
Napisze od razu po i Ty tez daj znać co i jak. A jestes juz po szczepieniach ?? :)

My mamy wizytę dopiero na 16 także o 12 sobie wyjedziemy bo troszkę km mamy [emoji4] ja szczepień jeszcze nie miałam nie wiem nawet czy się zakwalifikuje na nie czy to każdy może je mieć jeśli chce ? Ciekawe tez kiedy były by te szczepionki jeśli nam powie ze mamy je mieć ja bym chciała jak najszybciej jak sie da je mieć i dostać znowu zielone światło na starania [emoji4] Na pierwszej wizycie tylko mu opowiedzieliśmy swoją historie zapoznał się z wynikami jakie mieliśmy a trochę już tego mamy i zlecił kolejne badania. Powiedział nam na pierwszej wizycie ze dziś my mówimy on słucha a na drugiej on będzie mówić a my słuchać i stwierdził ze znajdzie przyczynę poronień nawykowych u nas także naprawdę pokładam w nim olbrzymie nadzieje bo on to już chyba nasza ostatnia deska ratunku [emoji6] Tez dam znać zaraz po wizycie trzeba być dobre myśli bo cóż innego nam pozostaje w tej sytuacji [emoji4]
 
Dziewczyny martwie się bo na wkladce mialam maleńko wydzieliny w kolorze beżowym- taka kawa z mlekiem. Bylam na IP z małym ok, łożysko i szyjka tez ale nie wiem skad taki dziwny kolor śluzu. To 21tc miała któraś coś takiego ??
Biore luteine 2x2tab dopochwowo...
Tam jest wszystko tak mocno ukrwione, że wydaje mi się, że mogło to być nawet leciutkie zadrapanie tą luteina.. Skoro sprawdzili, to na pewno jest wszystko ok ☺️
 
Dziewczyny martwie się bo na wkladce mialam maleńko wydzieliny w kolorze beżowym- taka kawa z mlekiem. Bylam na IP z małym ok, łożysko i szyjka tez ale nie wiem skad taki dziwny kolor śluzu. To 21tc miała któraś coś takiego ??
Biore luteine 2x2tab dopochwowo...
Miałam krwawienie w 29tc, ale nic się nie stało na szczescie
 
Dziewczyny martwie się bo na wkladce mialam maleńko wydzieliny w kolorze beżowym- taka kawa z mlekiem. Bylam na IP z małym ok, łożysko i szyjka tez ale nie wiem skad taki dziwny kolor śluzu. To 21tc miała któraś coś takiego ??
Biore luteine 2x2tab dopochwowo...
Jestem na 99% przekonana że wkładając Luteine podraznilas naczynka ;) Ja miałam.tak z nadzerki. Już dawno kazali mi odstawić Luteine dopochwowo bp u mnie co chwila coś się działo z ta nadzerka. ;) maluch rośnie wiec wszystko ok.

Ja wczoraj byłam na IP z bólami brzucha. Takie kłucie, mocne stawianie się i 1.5 tyg temu na badaniu u mojego lekarza szyjka miała 4 cm A wczoraj na IP lekarka wymierzyla na 3 cm 😮 spanikowalam jak to usłyszałam. Mam iść na kontrolę do mojego lekarza szybciej niż mam wizytę isie oszczedzac. Co nie jest trudne bo ciągle sie oszczedzam...więc się mocno zdziwiłam taki obrotem sprawy.
 
reklama
Do góry