reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marzycielka81 - mi ginekologowie tez tak mówili, prof. Zawilska (hematolog) nie zalecała... ale jej temat to odrębna historia... nigdy do niej nie wrocilam.

@Porzeczka1234 - porozmawiam.
Gratulacje, ze prenatalne ok. Super, ze wszystko dobrze.

@dagmarie25 - mi się tez tak wydaje, ale poczekam co gin powie... ona się na tym zna, ja gdybam... APS to skrót od zespół antyfofolipidowy?

@Destino - tych przeciwciał chyba nie robiłam nigdy. Ile czasu po poronieniu się je robi? Ja 0,6 miałam teraz Heparyny.
 
reklama
Dobry wieczór,

odebrałam dzisiaj wyniki immunofenotypu. Nie wiem zupełnie w jaki sposób mogę sama już po tych wynikach zinterpretować czy jest dobrze czy nie bardzo. Czy może wiecie na co powinnam zwrócić uwagę? Który wynik z nich może coś ważnego wskazać? Dziękuję za odpowiedzi
 
Dziewczyny mam pytanie. Proszę o pomoc . Zrobilam mlr i wynik 18.5% co to oznacza czy któraś z Was tak miała czy to będą potrzebne szczepienia???? Robię to już na własną rękę bo lekarze już nie mają na mnie pomysłu A ja już 2 razy poronilam w 9 tygodniu ciąży . Bardzo proszę o informację jeżeli któraś z Was miała podobną sytuację
 
@fondie ja też dowiedziałam się o ciąży w 34dc. Basa gdyby nie @Auri_a to nawet bym nie przypuszczała, że jestem w ciąży! To ona mi kazała zrobić test. Jeszcze w życiu mi tak szybko dwie kreski nie wyszły!!! Oczywiście @Auri_a podratowala mnie lekami, wieczorem pojechałam do Przybycienia. Dostałam leki, byłam jeszcze u niego 2x i potem przeszłam już do swojego gina.
 
Podobnie jak Kwiatuszek,unikam wątków,bo nie chce pamiętać :(
Jednak jeśli coś,zawsze służę pomoca mozecie wywoływać mnie z krzakow.

Fondie Gratulacje [emoji4]

Marthi ściskam Cię ;* wiem jak to jest,przeszłam dramat w szpitalu...wiec odpoczywaj teraz,a najlepiej zajmij czymś głowę ♡
Dobrze,ze masz duze wsparcie w domu.

Roki i Destino ja nadal KP i przy takich atrakcjach pimafucin globulki + probiotyki i zel moment z głowy. Przy KP globulki można stosowac

Marzycielko jeszcze trochę i przywitacie małe cudo [emoji4] spokojnego porodu

3mam kciuki za wszystkie staraczki ;*

Ale ja nie mam grzybicy tam na dole, tylko na skórze wychodzą mi plany. Także globulki nie dla mnie. Zostaje tylko maść która działa po prostu na krótko u mnie. W tych upałach to jest po prostu masakra :(
 
@Marthi robilam je pozniej. Tak czy inaczej wyszly mi dodatnie w klasie igm. A aps to skrot zespolu antyfosfolipidowego. Ja go mam, mialam miec 0,8 clexan, a Nati byl pol na pol 0,4/0,6. A przy Helence 0,6 bylo malo. Tak wiec trzeba to dostosowac do sytuacji. Zalecenia zaleceniami, cialo ostatecznie zdecyduje ile wystarczy.

@Porzeczka1234 milo slyszec, ze prenatalne wyszly dobrze. Ja tez dopiero po nich odsapnelam, mimo, ze papa wskazywal zd cos kolo 1:141. Na szczescie korekta lekko zminimalizowala ryzyko. Obys miala tak piekna ciaze jak moja z Helenka, tylko zakonczenie najwczesniej w 38tc. To byla piekna ciaza. Nic mnie nie bolalo. Gdyby nie test i mdlosci nie wiedzialabym, ze jestem w ciazy
 
Ale ja nie mam grzybicy tam na dole, tylko na skórze wychodzą mi plany. Także globulki nie dla mnie. Zostaje tylko maść która działa po prostu na krótko u mnie. W tych upałach to jest po prostu masakra :(
A bylas z tym grzybem u dermatologa? Moze to taki typ, ktory ginie dopiero w wysokiej temp i musisz prasowac bluzki?
 
Porzeczko piękne wieści ♡ 1/3 za Wami [emoji4]

Roki rozumiem,nie doczytałam [emoji85]ja tak z doskoku i temu. Wiesz co często po porodzie hormony wariuja i tego typu rzeczy wychodzą :/ może by pomogła jakaś masc na sterydzie,z kolei przy KP pewno odpada. Nie pomogę,moze skonsultuj jeszcze z innym dermatologiem,na takiego to cieeezko trafic wiem :/
 
reklama
Tak, byłam. Dostałam właśnie tylko ta maść z powodu kp właśnie. Wcześniej kilka lat też miałam z tym problem i brałam tabletki. Był spokój kilka lat.
Kochana czy Ty przez przypadek nie masz łupieżu pstry ? Jak te plamy wyglądają sa białe i nieopalają się? Możesz zrobić fotkę sa na twarzy ciele?

@Destino na razie jest dobrze czuje się super prócz mdłości wymiotów czasem aż się boję bo jest tak dobrze.
Dziewczyny z metrorminą mi prof kazał brać do mnin 16 tygodnia a mogę do 20 jeśli chcę później mam odstawić bo miałam podejrzenie hipotrofii w zeszłej ciąży.

@Hatice miałam plany Cię odwiedzić ale z dzieckiem na ręku i w brzuchu jest ciężko a do tego ok 17 wyjechaliśmy. Ja sie czujesz?

@dżoasia kochana proszę napisz kilka słów jak dziewczynki? Jak Ty się czujesz?Ściskam mocno
 
Do góry