reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, oddam za koszt wysyłki:

-Luteina 50 mg tabletki dopochwowe 30 tabletek x 4 opakowania (dw 12/2019) - ODDANE!

- Luteina 200 mg tabletki dopochwowe z aplikatorem 39 szt
(dw 11/2020) - ODDANE!

-Scopolan 30 tab x 2 opakowania (dw 10/2020) - ODDANE!

- Magne B6 70 tabletek (dw 05/2020)
- ODDANE!

-Vitamina B6 Teva 50 mg ok 70 tabletek (08/2020) - ODDANE!

Jakby ktoras coś chciala prośba o wiadomość.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, oddam za koszt wysyłki:

-Luteina 50 mg tabletki dopochwowe 30 tabletek x 4 opakowania (dw 12/2019)

- Luteina 200 mg tabletki dopochwowe z aplikatorem 39 szt
(dw 11/2020)

-Scopolan 30 tab x 2 opakowania (dw 10/2020)

- Magne B6 70 tabletek (dw 05/2020)

-Vitamina B6 Teva 50 mg ok 70 tabletek (08/2020)

Jakby ktoras coś chciala prośba o wiadomość.
Ja mogę powiedzieć ziać luteinę 50
 
Hej,
jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do tak zacnego grona :-)
Co do mojego przypadku, to tak w skrócie :
3 stymulacje
5 transferów
3 ciąże biochemiczne
2 poronienia, w tym jedno ciąży bliźniaczej
Przebadana genetyka, immunologia, trombofilia, zespół antyfosfolipidowy, krzywa, tarczyca, itp. Ostatnie dwa transfery po 14 dniowym leczeniu immunosupresyjnym (zalecenia wujka Jarka :-)), z jednego ciąża biochem, z drugiego poronienie zatrzymane w 8 tyg. W tym ostatnim podjeściu gin dorzucił accofil, choć Kiry i Hla-c mamy ok. Poza tym żelazny zestaw, encorton, clexane, acard, intralipid. Jutro mam wizytę czy udało się poronić samoistnie czy czeka mnie jednak zabieg :-(
Immunolog chce znowu się z nami spotkać i ponownie przeanalizować nasz przypadek. Jedyne czego nie próbowaliśmy to szczepień. Co o nich sądzicie, czytałam trochę, ale są tak różne opinie, że można zgłupięć?
Mamy jeszcze 3 mrozaki i póki co brak planu, a jak same pewnie wiecie w takich przypadkach brak planu to wegetacja.
 
@Lotta84 - witaj, współczuje strat i obecnej sytuacji :( Ja niestety w zakresie szczepień nie pomogę, mi ich nawet nie zalecił wujek Jarek, a bywałam u niego, niemniej są tu dziewczyny, które miały szczepienia i na pewno chętnie pomogą. Jeśli się nie myle to były to: @Porzeczka1234, @Nadja_n, @iveo? @burczuś więcej dziewczyn niestety nie pamietam. Trzymaj się dzielnie i walcz, nie poddawaj się!
 
Hej,
jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do tak zacnego grona [emoji4]
Co do mojego przypadku, to tak w skrócie :
3 stymulacje
5 transferów
3 ciąże biochemiczne
2 poronienia, w tym jedno ciąży bliźniaczej
Przebadana genetyka, immunologia, trombofilia, zespół antyfosfolipidowy, krzywa, tarczyca, itp. Ostatnie dwa transfery po 14 dniowym leczeniu immunosupresyjnym (zalecenia wujka Jarka :-)), z jednego ciąża biochem, z drugiego poronienie zatrzymane w 8 tyg. W tym ostatnim podjeściu gin dorzucił accofil, choć Kiry i Hla-c mamy ok. Poza tym żelazny zestaw, encorton, clexane, acard, intralipid. Jutro mam wizytę czy udało się poronić samoistnie czy czeka mnie jednak zabieg :-(
Immunolog chce znowu się z nami spotkać i ponownie przeanalizować nasz przypadek. Jedyne czego nie próbowaliśmy to szczepień. Co o nich sądzicie, czytałam trochę, ale są tak różne opinie, że można zgłupięć?
Mamy jeszcze 3 mrozaki i póki co brak planu, a jak same pewnie wiecie w takich przypadkach brak planu to wegetacja.

Kochana bardzo mi przykro ;( że i ciebie to spotkało ;(

Ja niestety w sprawie szczepień ci nie pomogę bo nigdy ich nie stosowałam ale wiem , że jest tutaj wiele dziewczyn ,które miały z nimi styczność .
Ja miałam 4 poronienia i teraz jestem prawdopodobne w 5 ciąży test wyszedł pozytywny Ba a nawet 2 ha ha . Jutro wizyta ale nie łudzę się !
Jestem na żelaznym zestawie pierwszy raz !
Pozdrawiam serdecznie [emoji6]
 
reklama
Do góry