reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ovli22 @Marthi ja nie miałam żadnych objawów, piersi nic a nic nie bolały przez całą ciąże, macałam je codziennie [emoji23] jedynie do toalety chodziłam na początku częściej, może bardziej mi się spać chciało?! Ale żadnych mdłości, zapachów itp a teraz już 37 tc więc luuuuuz dziewczyny [emoji1598]
 
reklama
Dziewczyny zdarzyła mi się po raz drugi taka sytuacja a mianowicie
Nagle zaczyna mi walic bardzo mocno serce tak że to czuje aż lekki dyskomfort czuje i wtedy mierze ciśnienie i jest delikatnie podwyższone a TETNO170 prawie i po chwili jak poleżę to się uspokaja i wszystko wraca do normy . Zaczynam się tym niepokoić . W środę wizyta to mam nadzieję że mnie skieruje do kardiologa
Miała któraś z Was taka sytuacje ?
 
Dziewczyny zdarzyła mi się po raz drugi taka sytuacja a mianowicie
Nagle zaczyna mi walic bardzo mocno serce tak że to czuje aż lekki dyskomfort czuje i wtedy mierze ciśnienie i jest delikatnie podwyższone a TETNO170 prawie i po chwili jak poleżę to się uspokaja i wszystko wraca do normy . Zaczynam się tym niepokoić . W środę wizyta to mam nadzieję że mnie skieruje do kardiologa
Miała któraś z Was taka sytuacje ?
Kasiula ja mialam tak w ciazy z synem
diagnoza tachykardia i mialam wlaczone leki najpierw propranolol ale nie dzialal za dobrze wiec mialam isoptin
kardiolog zrobil mi holtera dobowego i mialam kilka takich napadow w tym czasie. srednia dobowa wyszla 140 uderzen :O ale dla pocieszenia to dla ciebie tylko dyskomfort (tak sobie organizm radzi z obciazeniem organizmu) ale dla dzieciatka nic sie nie dzieje synek moj zdrowy sie urodzil i duzy :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zdarzyła mi się po raz drugi taka sytuacja a mianowicie
Nagle zaczyna mi walic bardzo mocno serce tak że to czuje aż lekki dyskomfort czuje i wtedy mierze ciśnienie i jest delikatnie podwyższone a TETNO170 prawie i po chwili jak poleżę to się uspokaja i wszystko wraca do normy . Zaczynam się tym niepokoić . W środę wizyta to mam nadzieję że mnie skieruje do kardiologa
Miała któraś z Was taka sytuacje ?
Kasiu może byc od heparyny i acardu duzo krwi (ciąża) i bardzo rozrzedzona mialam tak w ciąży z Zosia u kardiologa nie byłam ginekolog nie widzial potrzeby przy ciąży na lekach mierzylam ciśnienie 4 razy dziennie

ps glukoza na czczo 86 tsh 0,78 tak niskiego nigdy nie miałam, attp 37 przy normie od 39-27 jestem na maxa rozrzedzona badanie robione po 13 h od zastrzyku
 
Często się to zdarzalo że czułaś taki ucisk lekki dyskomfort? Moje aptt że wczoraj 28.9 ( 27-43) chyba mnie czeka zmiana na większą dawkę heparyny ?? A naczczo cukier 77 a z glukometru 91 . A tobie ile z glucometru wyszło ?
 
@7Martynka88 - ja tylko cycki, ale ostatnio mniej no i sikam więcej :) ale wierze, ze tym razem będzie dobrze![emoji173]️

@Porzeczka1234 - piękne wyniki!!!! Jednak Glukometr przekłamal na Twoja korzyść :))) TSH EXTRA! Ja takie miałam w maju, teraz mi wzrosło do 1.7. Aptt chyba tez super, bo pisaliście ze im wyższe tym lepsze :)) Super!!!!
 
Dziewczyny zdarzyła mi się po raz drugi taka sytuacja a mianowicie
Nagle zaczyna mi walic bardzo mocno serce tak że to czuje aż lekki dyskomfort czuje i wtedy mierze ciśnienie i jest delikatnie podwyższone a TETNO170 prawie i po chwili jak poleżę to się uspokaja i wszystko wraca do normy . Zaczynam się tym niepokoić . W środę wizyta to mam nadzieję że mnie skieruje do kardiologa
Miała któraś z Was taka sytuacje ?

Ja miałam takie napady, ale nie mierzyłam wtedy ciśnienia. Tętno zawsze mam w okolicach 100. Po ciąży te napady faktycznie przeszły
 
Jeszcze półtora tygodnia i CC. Na onkologii już nie muszę się pokazywać , skoro nowotwór przez 2 lata się nie wznowił to nie ma szans na wznowę. Warunkiem był poród w szpitalu o 3 st referencyjnosci i oddanie łożyska do badania hist-pat. Poza tym ciąża wzorowa prawie bez żadnych komplikacji do tej pory. Mi też szybko te miesiące uciekły [emoji16]

Ładnie tam niech cię tną bo jesteśmy umówione na przejęcie brzucha [emoji23][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny zdarzyła mi się po raz drugi taka sytuacja a mianowicie
Nagle zaczyna mi walic bardzo mocno serce tak że to czuje aż lekki dyskomfort czuje i wtedy mierze ciśnienie i jest delikatnie podwyższone a TETNO170 prawie i po chwili jak poleżę to się uspokaja i wszystko wraca do normy . Zaczynam się tym niepokoić . W środę wizyta to mam nadzieję że mnie skieruje do kardiologa
Miała któraś z Was taka sytuacje ?
Kasia też z serduszkiem tak mialalam ale ja to w ogóle jestem pod opieką kardiologa
Kasiu może byc od heparyny i acardu duzo krwi (ciąża) i bardzo rozrzedzona mialam tak w ciąży z Zosia u kardiologa nie byłam ginekolog nie widzial potrzeby przy ciąży na lekach mierzylam ciśnienie 4 razy dziennie

ps glukoza na czczo 86 tsh 0,78 tak niskiego nigdy nie miałam, attp 37 przy normie od 39-27 jestem na maxa rozrzedzona badanie robione po 13 h od zastrzyku
porzeczka tak trzymaj!
@7Martynka88 - ja tylko cycki, ale ostatnio mniej no i sikam więcej :) ale wierze, ze tym razem będzie dobrze![emoji173]️

@Porzeczka1234 - piękne wyniki!!!! Jednak Glukometr przekłamal na Twoja korzyść :))) TSH EXTRA! Ja takie miałam w maju, teraz mi wzrosło do 1.7. Aptt chyba tez super, bo pisaliście ze im wyższe tym lepsze :)) Super!!!!
Marthi tak sikanie to podstawowy objaw :) :*

Trzymam kciuki za wszystkie brzuszkowe ludziki. Te maleńkie i te większe. Całym sercem wspieram i (zazdroszcze) :*
 
Do góry