reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
M
To daj znać jaki wynik z labu. Różnica pewnie jakaś będzie. A ja od wczoraj biorę acard 150.
Mi tez Malina kazał 150 ale chyba jest to dla mnie za duzo. Teraz przez 7dni mam brać 75 i wrócić do 150 jak bedzie ok. U mnie jeszcze ten drugi pecherzyk ktory moze sie wchłania lub organizm chce sie go pozbyć lub po prostu z 2 pamienia zobaczymy. Było tego tyci lekko zabarwione krwi żywej nigdy
 
Porzeczka ja mam luteinę 2*50 zleconą więc może mało . Spróbuję wziąć tylko 75 adardu. Też miałam wczoraj 91 z glukometru i robiłam wczoraj z krwi i było 77 więc nie wiem o co tu chodzi ..
 
Porzeczka ja mam luteinę 2*50 zleconą więc może mało . Spróbuję wziąć tylko 75 adardu. Też miałam wczoraj 91 z glukometru i robiłam wczoraj z krwi i było 77 więc nie wiem o co tu chodzi ..
Ja mam takie zalecenia od prof Malinowskiego , ze jal krwawie plamie to acard odstawić na 7 dni przemyśl to on może nakręcić jeszcze bardziej plamienia
 
@kasiula222 - kochana ja bym zwiększyła dawkę luteiny. Ja biorę 2x 100 mg rano i wieczorem tez 2x100 mg. A od wczoraj zwiększyłam jeszcze duphaston do 3x1. Może te plamienia to od niskiego poziomu progesteronu?

@ovli22 - najwiecej objawów miałam w 5tc - zmęczenie, senność, ból podbrzusza, kręgosłupa, piersi, zapachy i ser mi nie smakował biały. Teraz właściwie jak dotknę to bolą piersi, czasem mocniej czuje zapachy ale tak to nic więcej... ser mi znów smakuje, jem normalnie, o dziwo mam dużo energii i w ogóle nie czuje się zmęczona. No i pije więcej niż zwykle. A Ty?

No u mnie to tak nic za bardzo !
Wcześniej bolały mnie piersi ale teraz tak coraz mniej ! Nie wiem czy to dobrze czy nie !
Brzuch bolał - dzisiaj narazie Ok .
Plamienia narazie nie ma tylko taki śluz czasami brązowawy ale lekki .
I nie wiem czy cokolwiek u mnie się dzieje !
 
@ovli22 - mnie od 2-3 dni tez piersi jakby mniej bolą ale jak widać po wczorajszym usg to chyba nic nie oznacza, bo pikaweczka biła[emoji173]️[emoji7].. [emoji4] Ja gdybym nie wiedziała kiedy powinnam mieć okres itd to patrząc na ten tydzień nie podejrzewałabym u siebie ciąży [emoji4] także byle do kolejnej wizyty a u Ciebie do pierwszej!
 
reklama
Do góry