reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Lotta84 ja jestem po szczepieniach u profesora Malinowskiego od razu zdrowa bezproblemowa ciaża i śliczny synek. A Wczesniej 3 straty w tym jedna pozna w 14 tyg zarodki czy dzieciaczki zawsze za małe do wieku ciąży. W szkodliwość szczepień się nie zaglebialam żeby nie zwariować ale też nie dotarlam do żadnego opisu że komuś zaszkodziły a zalozylam że w dobie internetu łatwo by było do takich informacji dotrzeć
 
Poznajcie maleństwo 10+2
termin z om 14.01 termin z usg 11.01

20190617_090545.jpeg



@Lotta84 ja jestem po szczepieniach pisz co Cię interesuje

@Marthi widzisz nadrobiło z terminem z om i poszlo o 2 dni do przodu
 
reklama
@Porzeczka1234 I za to cenie Malinowskiego że jak mówi że druga ciążę daje 100% szansy to w większości przypadków mu się udaje :) gratuluję Ci bardzo , zwłaszcza po tym co przeszłaś w życiu, za siłę która nie wiem skąd wzięłaś, będziesz wspaniała mama dwójki ziemskich dzieci ♡♡♡♡♡♡♡♡
 
Do góry