reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mi dr P mówił, że działa plemnikobojczo ,A też byłam wtedy przed owulacja. Tak jak pisze nie jest przeciwskazaniem w ciąży i później

I Ty wtedy faktycznie odpuscilas starania? [emoji20]

Ten Pimacufin mam w kremie, Oprócz tego Gynazol - jednorazowa maść 5g dopochwowa - w necie niby na forum znalazłam tez, ze nie jest przeciwwskazaniem do starań + 4 tabletki doustne, ale nie pamietam nazwy bo recepta została w aptece, zamówili lek i odbieram go dopiero jutro.

Trochę dolina :(
 
Ostatnia edycja:
@Marthi mi się wydaje że ten lekarz przesadzil z liczbą leków co Ci dał wystarczylyby globulki
Czy masz tam swędzenie pieczenie że potrzebny krem?
Ja bym wzięła gynoxin globulkę i się starała
 
@martaha123 gratuluję, kiedyś cię wywoływałam, bo wiem że Twój przypadek był z tych cięższych, tym bardziej się cieszę że się udało, i uważam że takie zdołowanie jest dobre dla psychiki, bo w momencie kiedy już myślisz że nic z tego,i odpuszczasz- coś potrafi zaskoczyć;)
 
Chyba zacznę wierzyć w numerologie...
Na dziś miałam termin porodu pierwszego aniołka. Właśnie się dowiedziałam że bratowa urodzila, co prawda miesiąc wcześniej ale silna dziewczynka. 28.12 magiczny dzień.
Ostatnio jakoś tak różnie mi się daty łączą...
 
@Destino - dziękuje za radę. Przemyśle to. Trochę szkoda mi jednak cyklu... :/

@iveo - mnie tak naprawdę swędzi tylko przy „ujściu” trochę. W środku nic nie czuje. Czuje po prostu takie podrażnienie przy wejściu do pochwy, jakbym miała obtarte czy coś takiego. No i uplawow już nie ma, zapach wydaje mi się już teraz raczej normalny.
 
@Marthi a nie masz swojego prowadzącego lekarza żeby zadzwonić zapytać
Żeby się upewnić że można bo tu każdy ma inne zdanie więc nie doradzimy
 
reklama
Do góry