reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@martaha123 super czyli juz jestes mama? chyba odkad tu jestem to widze Cie pierwszy raz? powiedz ile masz lat? i troszke o sobie jesli cchesz
Tak mam córeczkę która ma prawie 7 lat. To jest moja 11 ciąża. Córka jest z trzeciej. Leczylam się u Dubrawskiego Ale się zawiodłam mocno bo wszystko dążylo do in vitro co i tak nie dawało żadnej gwarancji. Później pojechałam do Przybycienia pelna nadziei i dostałam "kopa" przynajmniej po wizycie tak się poczułam. W między czasie byli lokalni ginowie . Teraz podeszłam do tego z większą wiarą w moc Boga niż medycyny bo w zasadzie wyniki niby u mnie ok Ale
.... próbowałam dużo różnych terapii od szczepień choć nie wiem po co je zleciał gdy mlr 78% ivig grastofil encorton acard clexane i nic... Teraz po prostu coś zadziałało tak jak trzeba i proszę... wiem że do lipca długa droga Ale ja czuję i wierzę że musi być dobrze...

Mam 35 lat
 
reklama
Tak mam córeczkę która ma prawie 7 lat. To jest moja 11 ciąża. Córka jest z trzeciej. Leczylam się u Dubrawskiego Ale się zawiodłam mocno bo wszystko dążylo do in vitro co i tak nie dawało żadnej gwarancji. Później pojechałam do Przybycienia pelna nadziei i dostałam "kopa" przynajmniej po wizycie tak się poczułam. W między czasie byli lokalni ginowie . Teraz podeszłam do tego z większą wiarą w moc Boga niż medycyny bo w zasadzie wyniki niby u mnie ok Ale
.... próbowałam dużo różnych terapii od szczepień choć nie wiem po co je zleciał gdy mlr 78% ivig grastofil encorton acard clexane i nic... Teraz po prostu coś zadziałało tak jak trzeba i proszę... wiem że do lipca długa droga Ale ja czuję i wierzę że musi być dobrze...

Mam 35 lat

O wow, ale drogę przeszłaś. Tym większe gratulacje i kciuki za spokojna ciąże! A na jakich lekach jesteś ciąża?
A miałaś problemy zeby zajść rownież?
 
O wow, ale drogę przeszłaś. Tym większe gratulacje i kciuki za spokojna ciąże! A na jakich lekach jesteś ciąża?
A miałaś problemy zeby zajść rownież?
Nie z zajściem nie miałam problemu chociaż od kwietnia gdy nie liczyłam to i nie zabezpieczalam się A nic nie wynikało jakoś szybko. Teraz biorę tylko femibion Wit D i luteine A na początku przez 3 tygodnie prolutex
 
Cześć dziewczyny czy któraś spotkała się z tym że położna nie poradziła sobie z pobraniem cytologii. Bo właśnie dziś to przezylam. Jestem aktualnie w 13 tc dziś też miałam badania prenatalne i jest wszystko ok. Po tym pojechałam do lux med i tam położna nie pobrała mi cytologii bo nie mogła znaleźć szyjki. Teraz się zastanawiam czy porostu nie poradziła sobie czy coś może się dziać. Moja szyjka 3.12. miała 29 mm., także szału nie było.
 
Cześć dziewczyny czy któraś spotkała się z tym że położna nie poradziła sobie z pobraniem cytologii. Bo właśnie dziś to przezylam. Jestem aktualnie w 13 tc dziś też miałam badania prenatalne i jest wszystko ok. Po tym pojechałam do lux med i tam położna nie pobrała mi cytologii bo nie mogła znaleźć szyjki. Teraz się zastanawiam czy porostu nie poradziła sobie czy coś może się dziać. Moja szyjka 3.12. miała 29 mm., także szału nie było.
Fiolkowa ja też się nie spotkałam z czymś takim Ale u mnie zawsze pobiera lekarz. Ja też od początku mam szyjke 3 cm i nic mi lekarz nie mówił że za mało. W poprzedniej w ogóle mi nikt nie mówił nic o długości szyjki.
 
@Oczekujaca123 - super wieści!

@marshia - mój to nawet nie zrobił cyto od razu... zapisał „na zaś” ze zrobimy. Na szczęście miałam prywatnie w lutym robiona wiec jeszcze ważna.

@martaha123 - gratulacje

@marzycielka81 - masz racje!!! Zapomniałam o tym. To już funkcjonuje? Gdzie?



Ja już po wizycie u gina na NFZ. Boże jak go nie lubię. Nigdy go nie lubiłam ale to jedyny w okolicy. Posiewu ofc nie zrobił, jedynie badanie ręka, usg i wziernikiem. Wg niego nic poważnego, nie jest to grzyb, ale zapisał mi jakieś kapsułki na 4 dni, których nie było w aptece wiec będą jutro dopiero ale na szczęście na rano, oprócz tego Gynazol i Pimafucin + probiotyk. Stówa w aptece zostawiona + jeszcze jutro ten jeden lek, no ale oby pomogło... [emoji6]


Nie wiem tylko czy możemy się w sumie starać przy tym leczeniu... hmmm... płodne za pare dni, a ja go nie zapytałam już bo jak słyszałam te jego gderanie to marzyłam żeby tylko stamtąd wyjść. Jakie są Wasze opinie?
 
reklama
@Marthi nie mam pojęcia jak to jest w takiej sytuacji, ale ja przy antybiotyku dopochwowym branym od 7dc do chyba 11 , po hsg w zaleceniu miałam nie starać się. No miałam taki zamiar. Ale ze 13 dc akurat tak się złożyło, ze miałam babski wypad z winem w roli głównej -mąż fakt ten wykorzystał i zaszłam w ciąże :D :D :D
 
Do góry