reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Myślałam że dostałaś globulki a nie krem i już miałam pisać że nie zazdroszczę pocisków :p bo dla mnie na początku było koszmarem wkładanie ich

Hehehe nie, nie! Ja mam kremik! :D
Ale Gynazol mam dopochwowo i proca jest tak długa (patrząc po opakowaniu bo jeszcze nie otwierałam), ze chyba mi gardłem wyjdzie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A czy wy w ciąży stosujecie/stosowalyscie np coś profilaktycznie żeby zapobiegać infekcjom ? Np ten lactovaginal? Czy to jest bezpieczne w ciąży?
@Marthi zazdroszcze Ci tej procy, mój palec już chyba zaczyna się robić jakiś krzywy od ciągłego zaglądania w moja szanowna pannę haha :D
 
@olaa90 ja co jakus czas Trivagin, jak mnie zaczyna swędzieć od luteiny. Po kilku dniach odstawiam, jak mija.
@Marthi to prwnie całkiem hak ten dozownik od lutki? Ja tego nigdy nue użyłam, zawsze wpycham palcem, bo się boje coś w stodku przebić :)
 
A czy wy w ciąży stosujecie/stosowalyscie np coś profilaktycznie żeby zapobiegać infekcjom ? Np ten lactovaginal? Czy to jest bezpieczne w ciąży?
@Marthi zazdroszcze Ci tej procy, mój palec już chyba zaczyna się robić jakiś krzywy od ciągłego zaglądania w moja szanowna pannę haha :D
Mi teraz gin kazała brać właśnie lactovaginal profilaktycznie raz w tygodniu. Więc jest bezpieczny w ciąży ;)
 
Kurczę nie urok to....
Od kilku dni jakiś czas po jedzeniu mdli mnie. Niby objaw normalny.
Wczoraj jadłam kolację o 20, koło 22 wypiłam melise a ok 23 mi się tak zrobiło. Zmierzylam cukier i było 146. Po nocy teraz na czczo jest 102.
Chyba trochę za dużo co?
 
Kurczę nie urok to....
Od kilku dni jakiś czas po jedzeniu mdli mnie. Niby objaw normalny.
Wczoraj jadłam kolację o 20, koło 22 wypiłam melise a ok 23 mi się tak zrobiło. Zmierzylam cukier i było 146. Po nocy teraz na czczo jest 102.
Chyba trochę za dużo co?
Ja też dziś taki cukier tylko pofolgowalam sobie z dietą ostatnio . Muszę się za to zabrać ponownie . A ci do cukru 146 to jak na ciaze to raczej za wysoki i ten naczczo również . A bierzesz metamorfine?
 
Ja też dziś taki cukier tylko pofolgowalam sobie z dietą ostatnio . Muszę się za to zabrać ponownie . A ci do cukru 146 to jak na ciaze to raczej za wysoki i ten naczczo również . A bierzesz metamorfine?
Nigdy w życiu nie miałam problemu z cukrem. Dlatego teraz mdłości po jedzeniu były dla mnie czymś dziwnym. Za cały dzień wczoraj ze słodkości były 2 herbaty z cukrem i 1 ciastko. Akurat nie jestem zwolennikiem słodkiego.
Po 2 stratach chyba tak bardzo się wsluchuje w organizm że cokolwiek innego wydaje mi się że jest nie tak
 
reklama
Nigdy w życiu nie miałam problemu z cukrem. Dlatego teraz mdłości po jedzeniu były dla mnie czymś dziwnym. Za cały dzień wczoraj ze słodkości były 2 herbaty z cukrem i 1 ciastko. Akurat nie jestem zwolennikiem słodkiego.
Po 2 stratach chyba tak bardzo się wsluchuje w organizm że cokolwiek innego wydaje mi się że jest nie tak
To zrób koniecznie glukozę naczczo z krwi. Bo może potrzebujesz leku cukier za wysoki nie wskazany w ciąży .
W którym tyg jesteś ciąży?
 
Do góry