reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 - ja kurczę nie wiem jak to jest bo cześć może się starać np od razu po histero czy laparo a cześć nie. U Ciebie w każdym razie pijacki sex na dobre wyszedł :p
 
reklama
@Marthi przy pimafucinie nie powinno sie kochac

@Porzeczka1234 mnie wystarczy, ze moge sie wam wygadac.

Dzis nie wytrzymalam. Troche mnie zlamalo. Gwiazdulka czesto sie zatrzymywala, serduszko przestawalo bic, saturacja spadala, ale ten jeden raz... nawet masaz nie pomagal. Wyproszono mnie... w takich chwilach dociera do mnie namacalnie, ze w kazdej chwili moge corcie stracic. Tak bardzo chcialabym sobie poplakac, by odreagowac, a nie potrafie
 
@Porzeczka1234 nie wiem kiedy do domu.. oni chyba sie boja... poki co testują nospe w tabletkach zamiast zastrzykach. Bole sa i nie wiadomo z czego wiec nie wiedza z czego i chyba sie boja wypisac i nie wirm na co czekaja.. mialam nadzieje ze dzis po usg wyjde... zibacze co powiedza na wieczornym obchodzie. Nie cjce sie pchac do wyjscia bo nie boli od wczoraj az tak jesli jutro tez bd znosnie to moge isc ale boje sie ze bedzie jak we wtorek pon ok wtorek niby ok a popoludnie dramat :( no wiec czekam... taki okres ze bezpieczniej bylo w szpitalu
 
No to mnie zalamalyscie.... :( Kapsułki mam brać 4 dni (skończą się mi przed owulacja), zaś ile czasu stosować krem Pumacufin oraz ten Gynazol lekarz nie mówił :/ @Destino - wiesz dlaczego się nie powinno?
@monia0208 - Ja mam pumacufin a nie pumacufort - to jakaś różnica?

@Destino - nie wyobrażam sobie, co przezywasz z Helenka :( Przykro mi, ze musisz na to wszystko patrzeć a nie możesz cieszyć się jej obecnością...
 
reklama
To chyba dobrze byłoby żeby mąż też się smarowal tym kremem

Kurde już nic nie wiem... Wy piszecie, ze po tym nie można współżyć, a w necie na forach i np tu - zupełnie inne opinie.

IMG_0090.JPG
 
Do góry