reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roxi123 jutro wielki dzien. Wyspij sie ta ostatnia noc [emoji1]

U nas zapowiada sie jedna z krytycznych nocy. Bardzo sie boje, ze stracimy nasza kruszynke
@Destino calym serduchem jestem z Toba. [emoji173] modlimy sie.

@roxi123 trzymam kciuki ;*

Ja poprosze o kciuki za jutrzejsza wizyte. Dzis znow zle sie czuje... brzuch boli jakbym zaraz miala dostac @, ciagna pachwiny, cale nogi... i ciagle mam jakies dziwne kawalki sluzu, ktore po wysłaniu zdjecia ginekolog i jej zdania niby sa normalne... boje sie tej wizyty :(
 
@Destino modlitwą i myślami jestem z wami. Musi być dobrze!!

@Oczekujaca123 nie denerwuj się na zapas, spokojnie. Choć wiem że łatwo mówić gorzej zrobić... Ale na pewno wszystko jest okej. Ja od kilku dni też czuje ból jak na @ nie jest on może mocny, ale czuję. I pulsowanie w środku. O której masz ta wizytę??
 
@Destino modlitwą i myślami jestem z wami. Musi być dobrze!!

@Oczekujaca123 nie denerwuj się na zapas, spokojnie. Choć wiem że łatwo mówić gorzej zrobić... Ale na pewno wszystko jest okej. Ja od kilku dni też czuje ból jak na @ nie jest on może mocny, ale czuję. I pulsowanie w środku. O której masz ta wizytę??
O 12, standardowo bedzie godzinne opóźnienie czyli ok 13 [emoji14]
 
@roxie123 - ale juz blisko[emoji173]️ pewnie dzisiaj z emocji nie zaśniesz[emoji12] wcale mnie to nie zdziwi! Zazdroszczę i zycze udanego rozwiazania i szybkiego spotkania z Malutka![emoji6]

@Destino - ogromne kciuki dla małej zapewnione... Helenko walcz!!!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

@Oczekujaca123 - powodzenia!
 
@roki_1991 ja nie brałam nie pomogę!

@marzycielka81 trzymam kciuki za 4 komóreczki! Życzę Ci abyś doświadczyła macierzyństwa drugi raz! Aby twoja wiara podniosła się i krzyczała ale z radości.

@Oczekujaca123 będzie dobrze pamiętaj to 2 bąble moze dlatego coś boli i kłuje. Jeśli chodzi o śluz ja Ci pisałam ,że u mnie to normane było więc może się z nim zaprzyjaźnij ale nie usypiaj swojej czujności. O 12-13 z Wami!
 
reklama
Do góry