reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki malenka jest cudowna. Tak blisko, a tak daleko. I znowu inkubator, a mialo byc zwyczajnie. Sterydy dostals, i choc moge ja dotknac, a respirator oddycha, to tak bardzo sie boje. Tu nie ma zadnego constans. Kazda chwila moze byc wieczna, albo... kocham moja kruszynke i ciagle o niej mysle. Urodzila sie 1grudnia o 7.41. 900 g szczescia, mojego wspanialego czlowieka. Przytulilabym, powiedziala, ze bedzie dobrze, do piersi dostawila. Tak bardzo ja kocham... lekarze robili co mogli. Szkoda, ze nie ma cudownego korka na takie sytuacje. Wywalczylam dla nas ten szpital, bo nie chcieli nas przyjac. Ale tylko tu mamy szanse. Musimy byc silne i dzielne teraz obie, a w zasadzie cala moja rodzina. I Maz i Natus. Dzielnie synek wszystko znosi. Maz cudowny. Walczymy...
@Destino, wierzę, że z Helenka jest silna. Przetrwa najgorsze i wyrośnie na silną i mądrą kobietę jak jej mama. Pozdrawiamy Was cieplutko!
 
reklama
Dziewczyny chyba wam napisze. W srode odeszly mi wody. W szpitalu hamowali porod. Jednak dzis od 1 w nocy skorcze co 3 min. Helenka urodzila sie przez cesarskie ciecie. Ma ok 900 g. Walczymy o zycie i zdrowie mojej gwiazdeczki
@Destino - pomodle sie za Was. Oby malenka miała siłę do walki. Calym sercem Was wspieram

@plastulinka - ja Cie pamietam jeszcze z dawnych czasow, wiem ile przeszlas i mocno trzymam kciuki. Ale prosze kontroluj sie na onkologii, niech w razie w trzymaja rękę na pulsie. Zdrowie mamusi tez wazne[emoji846]
Moj synek tez bedzie mial przyznany WWR[emoji846]

@Marthi, @mickey - synek nie szczepiony na nic. To byla nasza decyzja. Dopiero jak zaczeli stawiac ta diagnoze to przy wizycie neurolog zapytal czy szczepiony i kiedy ostatnio. Powiedzialam ze nie na co lek - i cale szczescie bo mogloby byc gorzej.
Teraz na wizycie w styczniu mam zamiar wziac od niej papier o odroczeniu w razie w jakby ktos sie kiedys do nas przyczepil
 
Dziewczyny, mam pytanie, bo wiem że niektóre z was brały jodid w ciąży. Jak długo go brałyscie? Do końca czy do jakiegoś konkretnego tc?
 
@Marthi bylam w Luxmed na pakiet

Ogolnie to kijowo soe z tym wszystkim czuje. Beznadzieja taki jest moj stan. Z 6 komorek od dawcy. Zaplodnili tylko 4 bo 2 sie nie nadawaly. Jutro kolejne wiesci, ale moja wiara, ze bede miec drugie dziecko lezy i kwiczy
 
reklama
@Marthi bylam w Luxmed na pakiet

Ogolnie to kijowo soe z tym wszystkim czuje. Beznadzieja taki jest moj stan. Z 6 komorek od dawcy. Zaplodnili tylko 4 bo 2 sie nie nadawaly. Jutro kolejne wiesci, ale moja wiara, ze bede miec drugie dziecko lezy i kwiczy

Kochana, wiecej optymizmu! 4 komórki to i tak dobrze! Trzymam mocno kciuki, informuj nas co dalej [emoji4]

@roxie123 - jak tam? ;) Ty chyba jutro masz termin prawda? :)
 
Do góry