reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia i dla Was spokojnych tygodni ale leci ta Twoja ciaza . Dziekuje ;* oby jeszcze ten miesiac sobie rosla spokojnie , bo matka sie farbowac nie musi siwa juz . Niech Madzia i Iveo sie pierwsze rozpakuja [emoji4]A @Totois30 jeszcze w dwupaku ale juz bliziutko prawda kochana [emoji4]
 
reklama
@maa821 idźcie do tego lekarza, CO NIE CHCE zrobić CC...i niech on da Ci to na piśmie. O to porzeczce chodziło.
@marshia dzięki za kciuki;) Ty wiesz,że ja za Was kciuki cały czas;*
A u mnie w standardzie...moja córka ma wymyślone już imię dla swojej siostry ;);) nie ważne,że siostry to nawet dobrze w planach nie ma ;p a imię to: Ewunia :)
 
Ostatnia edycja:
@maa821 a masz na piśmie skierowanie na CC?
Może się ktoś zaczął czepiać tych szpitali że robią ich za dużo bo ja ostatnio też usłyszałam że nie mam wskazań po 8 miesiącach słuchania że mam??
A czemu już w pn do szpitala poszłaś no dużo osób ma tak że się kładzie w ten dzień co robią CC.
 
@edloteh - eeee, nie ma czego zazdrościć ;) walczmy wspólnie, "bo co nam pozostało" ;p + jeszcze z receptami się zgadzamy, więc ideolo :D hahahh

@Paulina_merysiejka - w mojej syganturce/stopce jest opis. :) Dwie ciążę poronione w 12 tc (ale maluchy nigdy nie rozwijaly sie dobrze do wieku ciazy), w 2-giej ciazy zreszta byla wada genetyczna - trisomia 16 chr, pomimo prawidłowych kariotypów u mnie i męża. Potem 3-cia ciaza - biochemiczna. Obecnie czekam na laparoskopię bo wyszła mi dodatkowo częściowa przegroda w macicy więc staranka znowu odlozone o 3-4 miesiace :/ Walczę już z 3 lata. Co rok nowa ciąża i co rok kończona z innego powodu. Każda inna. Niemniej mam hashimoto, hiperinslinemie, nieco podwyzszone ANA, reszta problemow pod kontrolą raczej. Leczenie mam w sygnaturce podane ;)

@marshia - nie przesadzaj, Ty nasza 25 latko! juz ustaliłyśmy, że Twój pesel kłamie;) ahhh już 23tc, wow!

@Oczekujaca123 - heh, chyba u każdej były plany związane z dobrą pracą, stagnacją itd... i teraz mi nawet ostatnio babcia powiedziała; "no zobacz córuchna, wszystko masz; dobra prace, męża, dom, a zdrowotnie i z dzidzia same problemy"... także tego;)
@Oczekujaca123 - ojej, duży ten wyrzut glukozy po 1h :O

@anna_kat - recepty są ważne normalnie - tylko miesiąc. Ja wykupuje wszystko jak leci :D

@nafoczka - a później się nie dało tego kardiologa?:p ehhh ta nasza służba zdrowia;d - zdrówka w każdym razie!

@maa821 - Boże, co za atrakcje na koniec :( ale zróbcie tak jak pisze @Porzeczka1234
 
@Marthi koniecznie odczekać po tym usuwaniu przegrody...u mnie minęło pół roku od operacji a mnie dzisiaj znowu od rana straszy jakieś kolorowelove :( ja pierdziu... jakbym wiedziała, ze tak będzie to bym i rok poczekała mimo, ze tez już 28 lat na łeb weszło...

@maa821 wspolczuje stresów i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie! @nafoczka duzo zdrówka!!
 
U mnie bez zaskoczenia niestety. Pecherzyk urosl, nie jest jednak ladny, zarodek jest, ale o prawie tydzień mniejszy, serduszka brak, sprawdzala mi lekarka doplerem, zeby sie upewnic. Leki odstawiam. Ehh...
 
@Marthi to nawet nie jest krwawienie, bardziej taki podbarwiony śluz cappuccino... mam tylko nadzieje, ze to rzeczywiście to... ehh... tak kochana jestem na l4, zaryzykowałam i wzięłam :*
@anna_kat bardzo mi przykro kochana... :( mocno Cię przytulam ;*
 
reklama
Do góry