reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@smerfik88 @marshia zaczelyscie już wyprawkę?
Dziewczyny co ważne w 2/3 trym estrze kontrolować stale w sensie co 3 -4 tyg APTT i ddimery oraz TSH - lubią wzrosnąć po 20 TC
Badac szyjkę i gdyby co nie dać sobie wmówić że samo leżenie sprawi cud.
Jakby skurcze albo jakieś krwawienia pchać się do szpitala.
Ja to nie żeby kogoś straszyć ale wiadomo nie chcemy nic przeoczyć a mamy doświadczenie tylko wczesnych tygodni.
U siostry zlekceważyli te objawy co opisałam i mam nadzieję że nikt ich nie będzie miał ale w razie gdyby...
Ja sama 2 razy odmówiłam szpitala raz jak chciał podać sterydy na plucka ale profilaktycznie a drugi raz z biegunka ale to nie były właśnie sygnały że coś się dzieje.
 
@maa821 no właśnie z tego co rozumiem to koleżanki jechały do CC planowanej że skierowaniem typu od okulisty bo słaby wzrok od psychiatry że się boi porodu od gina że źle ułożone dziecko mało wód wcześniejsze operacje.
U Ciebie tak to rozumiem to nie skierowanie ale sugestia że lekarz zostawia decyzję temu że szpitala. Z tego co wiem dziewczyny na CC się umawiają że swoim na dzień i godzinę u Ciebie to jakos nie tak zorganizowane trzeba to chyba że swoim wyjaśnić.
Z tego co słyszę to tutaj maja dziewczyny skierowania ( ale od ginow) i tez mówią ze to nie wskazanie. Może podważają od ginekolog a od innych specjalistów nie maja już odwagi bo się nie znają na innej dziedzinie.
Niestety, ale „zajęcie się „ mną i moja sprawa teraz na koniec przez mojego lekarza pozostawia wiele do zyczenia.. jestem u niego ostatnio co tydzień w sprawie mojego porodu i właściwie niewiele udało mi się z nim ustalic ( jedynie ten wpis do karty ciąży i niby ustalenia z dość ważna lekarka stad. Ale jej dzisiaj nie ma, wiec ciężko mi to jakoś potwierdzić ....
Może jutro się coś więcej wyjaśni
 
@iveo dzięki kochana. Krzepliwość będę badać jutro - robię co 3 tyg. Dimery rosną, ale w normach- ostatnio było niecałe 500, zobaczymy jak jutro. TSH też zaczyna rosnąć, na początku Spadło do 0,001... A teraz już jest ponad 1 i z prawie nadczynnosci muszę kontrolować czy nie zrobi się niedoczynnosc. Nie wiem czy objawem tego są lecące włosy, czy to objaw odstawionego sterydu. Nie powinny wypadać, a wypadają jak przed ciążą. Szyjka wciąż byle jaka, bo 3,1, ale w zasadzie się nie skraca, bo hylo 3,2. Bada mi gin co 2 tygodnie i jakby co szybko luteina i inne działania. Tak samo sprawdza łożysko, które wciąż nisko - 17 mm od ujścia szyjki :/
A co do wyprawki. Mam na razie 2 rzeczy :) fotelik i kokon. I tyle....... bo dygam...... ale oglądam namiętnie i robie zdjęcia na potem. A Ty od kiedy kompletowalas?
 
@olaa90 to moze jakis inny krwiaczek?
@burczuś ten ograniczony dostęp, myślę, ze to jest to co ja czasem widzę, jak wchodzę sobie na kogoś i chce zobaczyć co pisal w postach to nie wyświetla mi tam nic, np u Ciebie [emoji16] chyba to @Paulina_merysiejka ma na mysli
@Oczekujaca123 trzymam kciuki [emoji4]

Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Cudu się nie spodziewalam, w zasadzie to po krwawieniu wiedzialam, ze tak bedzie. Identyko mialam za trzecim razem. Oby beta spadala szybciej niz wtedy (2 miesiace). Nie pozostaje mi nic innego jak walczyc dalej. Ale zaczynam się bać, ze to z moimi zarodkami jest cos nie tak [emoji26]
 
Sa dwa pecherzyki, ale jeden jest zbyt malutki i pewnie nic z niego nie bedzie :( ale na razie ciaza bliźniacza, ale lekarka kazala sie nie nastawiac
Drugi wyglada ladnie, ciaza wg usg o tydzien mlodsza ale ginekolog kazala sie nie martwic pdobno tak jest czesto. Dzis wg usg 4+2 wg om 5+2
WOW... ale niespodzianka [emoji51]
No to żeby pokazały się [emoji3590][emoji3590]
Mocne [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
@smerfik88 dziekuje kochana, ja za Ciebie tez ;* wizytę mam dopiero 9listopada..
@anna_kat calkiem możliwe... ale nie będę panikować i latać co tydzien do lekarza bo się muszę wyczekać 5h na poczekalni, a po wizycie do wieczora łba mi mało nie rozsadzi...
 
@Porzeczka1234 zrobiłam sobie te ddimery [emoji85] ale u mnie jakieś inne normy w labie są

IMG_1698.jpg


W jakim labie robicie, że macie takie „inne” normy. Bo z takim jak u mnie to będzie ciężko potem rozszyfrować ;)

@Destino luknę tam sobie. Dzięki za podpowiedź [emoji8]
 

Załączniki

  • IMG_1698.jpg
    IMG_1698.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 297
reklama
Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Cudu się nie spodziewalam, w zasadzie to po krwawieniu wiedzialam, ze tak bedzie. Identyko mialam za trzecim razem. Oby beta spadala szybciej niz wtedy (2 miesiace). Nie pozostaje mi nic innego jak walczyc dalej. Ale zaczynam się bać, ze to z moimi zarodkami jest cos nie tak [emoji26]
W takim razie za szybki spadek [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ jakkolwiek źle to nie zabrzmi [emoji17]
A badaliście nasienie przed tym podejściem?
Przepraszam, że pytam ale która to kochana strata z tych zarodków? 3?
 
Do góry