reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wiesz tak jak dziewczyny piszą mi też IO prowadziła endokrynolog bo diavetolog nic nie widział. Wszystko powie obciążenie bo naczczo masz ok. Ja miałam 15 ;)

:)

cześć kotus. Dzięki ze pytasz i pamiętasz. Ja ostatnio mam bardzo zle dni i szukam kardiologa na gwałt. Ciśnienie mi zwariowało. Dzień w dzień mam nadciśnienie. Dziś np wstałam rano z 158/112 a głowa mnie przy tym boli niemiłosiernie. A jak twoje badania?

lepiej pogrzeb w tej IO bo ja sama się nie spodziewałam. Polecam dok Żyłe endo-diabetolog. A gin wybrałaś juz?

Pozdrawiam wszystkie pamiętające :*
Nafoczka a ta diabetolog jest z Rzeszowa? Do gina jestem zapisana do Ciosek w krk na grudzień . Bo Przybycien nie przyjmuje już nowych w tym roku a ogonie pójdę tu na miejscu do tej co ty , może mi pomoże .
Kochana z tym ciśnieniem to na prawdę nie ciekawie , nic dziwnego że cię głowa boli koniecznie kardiolog na cito niestety nikogo nie polecę ;( ale spróbuj pić asmag ( magnez z potasem ) ponoć obniża trochę ciśnienie .
 
reklama
@nafoczka pół roku czekania na kardiologa w takiej sytuacj??!! Przecież to jest jakaś paranoja... Pamiętaj że jakby coś to zawsze możesz dzwonić po pogotowie, zostawić cię nie mogą... Ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby :* zdrówka życzę :*

Czytam sobie tak te wasze dyskusje na temat heparyny, który lek lepszy. Ja od początku biorę neoparin, dawka 0.4 mimo że ważę 77kg.. Ale wyniki póki co są okej. Wczoraj robiłam aptt (27.2 więc jeszcze w normie ale co badanie to troszkę niżej) ddimery cały czas poniżej 0 .15 przy normach od 0 do 0.5 czyli jak to mój magik mówił należy to rozumieć tak że nie tworzą się zakrzepy :) fibrynogen 388 więc cały czas na tym samym poziomie, trzyma się w normie. Mam nadzieję że mój maluch na się dobrze. Jutro idę po l4 to może mi zrobi jakiś szybki podgląd sytuacji ;)
 
@roki_1991 normy ktore podalas sa dla ludzi zdrowych. Dla ciezarnych gorna granica to ok 2000 dla ddimerow. To dobrze, ze ci nie rosna. A my nie mowimy ktora heparyna lepsza. Po prostu sa rozne. Napisalam tylko co na mnie jak dziala. Grunt, ze jest heparyna i dzidzius zyje.

@nafoczka a tego kardiologa nie da sie na sorze lapnac by miec choc cos na zbicie cisnienia?
 
Ostatnia edycja:
@roki_1991 normy ktore podalas sa dla ludzi zdrowych. Dla ciezarnych gorna granica to ok 2000 dla ddimerow. To dobrze, ze ci nie rosna. A my nie mowimy ktora heparyna lepsza. Po prostu sa rozne. Napisalam tylko co na mnie jak dziala. Grunt, ze jest heparyna i dzidzius zyje.

@nagoczka a tego kardiologa nie da sie na sorze lapnac by miec choc cos na zbicie cisnienia?
@nafoczka to Ty nie masz nic na zbicie cisnienia ? Przeciez rodzinny powinien cos wypisac:/ ekg mialas ? Holtera? Ja holeter cisnieniowy i ekg + zwykle ekg dostalam w przychodni o diabetologa mimo ze cisnienie wyregulowane lekami ale moj puls ok 100 jej sie nie podoba.. skierowanie do kardiologa tez dostalam. Myślę ze rodzinny troche moze pomoc ;*
 
Ja zaraz zwiariuje. Lekarz rano na obchodzie stwierdził ze nie mam wskazań do cc. Nieważne, ze dwóch innych uznało ze mam( pracujących w tym szpitalu, mam to na papierze). On uważa, ze nie wiec na razie nic nie robią. Mam sobie leżeć i czekać aż oni chyba ustala jedna wersje...a mnie tak już brzuch boli, ze nawet leżeć nie mogę. I jeszcze wyszło, ze mały ma już ponad 4kg...
 
Ja zaraz zwiariuje. Lekarz rano na obchodzie stwierdził ze nie mam wskazań do cc. Nieważne, ze dwóch innych uznało ze mam( pracujących w tym szpitalu, mam to na papierze). On uważa, ze nie wiec na razie nic nie robią. Mam sobie leżeć i czekać aż oni chyba ustala jedna wersje...a mnie tak już brzuch boli, ze nawet leżeć nie mogę. I jeszcze wyszło, ze mały ma już ponad 4kg...
Kochana czy twój mąż / partner może podejść do szpitala idźcie do tego lekarza z tym zaświadczeniem i powiedz żeby Ci dał decyzje swoją na piśmie gwarantuje że tego nie zrobi. Masz lekarza prowadzącego co pracuje w szpitalu?
 
@maa821 a już sama waga maluszka nie jest dla niego przesłanką do CC? Tym bardziej, ze masz na piśmie zalecenie od 2 innych lekarzy. Wspolczuję tej niepewności.
@nafoczka terminy na NFZ są kosmiczne :/. Ja się już nauczyłam płacić za wszystko, wkurza mnie to, ale niestety płacę. Nawet teraz w ciąży byłam u endo prywatnie, bo terminu na NFZ i tak nie było w ciągu 7 dni. We Wrocławiu jest 3 czy 4 endokrynologów na NFZ - śmiech na sali.
@iveo @magda1208 kciuki za ostatnią prostą
@roxie123 kciuki za bliskie powitanie malutkiej.
@smerfik88 @Destino @Zzzzzz @roki_1991 :)
@Oczekujaca123 kciuki za wizytę dziś. Czekamy na info :)
No i kciuki nieustanne za @bertha @burczuś @czarna_mala @dżoł @mała79 @Marthi @marzycielka81 @Nadja_n
@Totois30 a Ty już urodziłaś???
 
reklama
Masz lekarza prowadzącego co pracuje w szpitalu?
Mam, ale on jest tylko dwa razy w tygodniu tutaj i niestety mam wrażenie, ze ma mnie trochę gdzieś.zreszta on twierdzi, ze ustalał ta moja cc z ważna lekarka tutaj, ale dzisiaj jej nie ma w pracy. A co powie jutro to tez nie wiem...
@marshia taka wag dla jednych jest wskazaniem, dla innych nie. Maja mi jeszcze zrobić jutro usg bo może lekarz zle ta wagę wyliczył ( głowica mu się przesunie i już są inne wyniki). To słowa lekarki na obchodzie
 
Do góry