reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@anna_kat no tulę do serducha noo:/
@Paulina_merysiejka o co chodzi z ty,że niektóre z nas maja ograniczony dostęp do informacji? O jakie info chodzi?
@Marthi co do tego ile odczekać...myślę,ze to jest tak mocno indywidualna sprawa,że trzeba słuchać lekarza co mówi.W końcu on tam będzie grzebał...i będzie widział co i jak. Nie myśl jeszcze o tym ile będziesz musiała mieć rekonwalescencji:)
 
reklama
@maa821 Co za bałwany w tym szpitalu.
Zrób tak dziewczyny radzą niech mąż weźmie sprawy w swoje ręce.
@anna_kat Ściskam.
@marshia Jak ta twoja ciąża mija czasowo jak pendolino.
Kciuku kochane za staraczki.

Ja chodzę nie wyspana małą czuję wszędzie jak się wypnie to czasami taki ból że płakać mi się chce. Już nie wiem jak leżeć do tego boli mnie kręgosłup, głowa nie wspomnę o pęcherzu.
Jeju niech ten czas leci bo zwarjuję.
Sorki za marudzenie.
 
@maa821 Co za bałwany w tym szpitalu.
Zrób tak dziewczyny radzą niech mąż weźmie sprawy w swoje ręce.
@anna_kat Ściskam.
@marshia Jak ta twoja ciąża mija czasowo jak pendolino.
Kciuku kochane za staraczki.

Ja chodzę nie wyspana małą czuję wszędzie jak się wypnie to czasami taki ból że płakać mi się chce. Już nie wiem jak leżeć do tego boli mnie kręgosłup, głowa nie wspomnę o pęcherzu.
Jeju niech ten czas leci bo zwarjuję.
Sorki za marudzenie.
@paulina_marysiejka O co chodzi z ograniczonym dostepem?


Ja juz po wizycie.
Sa dwa pecherzyki, ale jeden jest zbyt malutki i pewnie nic z niego nie bedzie :( ale na razie ciaza bliźniacza, ale lekarka kazala sie nie nastawiac
Drugi wyglada ladnie, ciaza wg usg o tydzien mlodsza ale ginekolog kazala sie nie martwic pdobno tak jest czesto. Dzis wg usg 4+2 wg om 5+2
Teraz kazala odpoczywac i sie nie derwowac. Kolejna wizyta 20.11 wtedy wg usg. Bedzie 7+2 i powinno byc serduszko. Nie ma sensu wczesniej. Mam zapas lekow. Pogadanka o cukrzycy zaliczona. No i teraz moge tylko zdrowo sie odzywiac cukry mierzyc i czekac na rozwoj wydarzen. ;)
 
@maa821 a masz na piśmie skierowanie na CC?
A czemu już w pn do szpitala poszłaś no dużo osób ma tak że się kładzie w ten dzień co robią CC.
Mam wpisane w kartę ciąży, ze do cc po konsultacji z lekarzem z patologii ciąży. Mam podpis lekarza i jego pieczątkę. Ale to nie ejst dla nich widocznie istotne. Poszłam w pn do szpitala bo kazali mi się zgłosić koniec 38 tc, początek 39
 
@maa821 no właśnie z tego co rozumiem to koleżanki jechały do CC planowanej że skierowaniem typu od okulisty bo słaby wzrok od psychiatry że się boi porodu od gina że źle ułożone dziecko mało wód wcześniejsze operacje.
U Ciebie tak to rozumiem to nie skierowanie ale sugestia że lekarz zostawia decyzję temu że szpitala. Z tego co wiem dziewczyny na CC się umawiają że swoim na dzień i godzinę u Ciebie to jakos nie tak zorganizowane trzeba to chyba że swoim wyjaśnić.
 
reklama
@anna_kat :( przytulam. Strasznie mi przykro :(
@Oczekujaca123 a widzisz mówiłam, ze przyrost na dwójkę :). Ale natury nie pobijemy, widocznie słabszy i natura czasem mądrzejsza, więc oby ten jeden rozwijał się pięknie i dał słodkie bobo :) Napisz co powiedziała o cukrzycy. Jak masz jeść? Ja niedługo test obciążenia i mam stres :/.
@magda1208 muszę przyznać, ze teraz juz tez jakoś w muare mi leci. Może dlatego, ze bez uciążliwości. Początek mi się wlókł strasznie tylko. Ale chciałabym, żeby już było 30+, zawsze to jakoś bezpieczniej dla niuni już będzie.
 
Do góry