reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bertha wydaje mi się, ze mowil ze najlepiej 50-60, ale reki sobie nie dam uciąć. Za duzo informacji na raz, nie zapamiętałam wszystkiego. W kazdym razie witamina d jest bardzo wazna i trzeba ja badac, nie lykac na slepo.
A inseminacja? Robiliście czy maz tez jest tu na nie? Koszta duzo mniejsze, mozna chociaz spróbować.
 
@nafoczka a dlaczego rezonans??? I jak małż?
dzięki kochana, mąż ok. Parametry zyciowe wróciły do normy z tym, że jesteśmy na diecie bezsolnej i bez % :D (ja dla towarzystwa)
@bertha tak było :) na rezonans tez ze 3 miesiace pewnie poczekam. Generalnie lekarka chce mi zrobić głowy bo mam ciągłe bóle i od dwóch tygodni dzień w dzień nadcisnienie, a tak ogólnie to SKS :) bo jeszcze dyskopatie stwierdził neurolog dlatego dał skierowanie
 
reklama
@bertha wydaje mi się, ze mowil ze najlepiej 50-60, ale reki sobie nie dam uciąć. Za duzo informacji na raz, nie zapamiętałam wszystkiego. W kazdym razie witamina d jest bardzo wazna i trzeba ja badac, nie lykac na slepo.
A inseminacja? Robiliście czy maz tez jest tu na nie? Koszta duzo mniejsze, mozna chociaz spróbować.
Co do witaminy D to według prof Jerzak najlepiej 50-60 wlasnie.

Przed ciążą miałam 27
Po dwóch miesiącach brania 4000 j skoczyło do 54,5
Po kolejnych 7 miesiącach (juz w ciązy, czasami brałam przez tydzien 3000 j bo bylio lato i duzo siedziałam na słońcu, a tak to 4000 j.) mam 56,6.
 
Do góry