reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Hatice jak łapka po użądleniach przez limfocyty?
@Destino Ty tez jak burza idziesz :) Kciuki jutro za wizytę u Milewicza.
@iveo wypiłam błonnik....... Dzisas jakie to przebrzydłe...... ale chyba wolę to niż czopki :baffled: A co do Gluckophage. Idę we wtorek do diabetologa :). I dopytam co ona sądzi. Może mi da skierowania na krzywe przynajmniej.
 
reklama
@marshia ja z tych co wszystko wypija to mi nawet smakuje ;) Tylko po nim szklanke -dwie wody trzeba
Czy kontrolujesz TSH, APTT, ddimery co miesiac? Niby oczywiste ale nie wszyscy zlecaja
 
@iveo tsh z ft3 i 4 miałam co tydzień bo przecież spadło do 0,02. Teraz jest 0,19 już i pozostałe tez w normie. Wiec kontrola za 3 tygodnie.
Appt i ddimery badałam na razie raz. Teraz w piątek powtarzam aptt. + oczywiście standard czyli morfo i mocz.
 
Dziewczyny - dawno mnie tu nie było, nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego, nawet nie próbuję, jednak do dobrych wieści dotarłam :D
@matylda23 gratulacje :)
@marshia gratulacje przeogromne! strasznie się cieszę, to pozwala mi wierzyć, że każdej z nas się uda :)

ja przez chwilę odpuściłam ale od 3 cykli staramy się znowu, póki co bezowocnie :( zastanawiam się tylko czy clexane i encorton powinnam brać podczas starań? póki co nic nie biorę i może to jest problemem?! lekarze mówią, że wszystko ok..a jednak ciąży nie ma :(

no ale nic - kiedyś przecież się uda :)

miłego dnia dziewczyny :)
 
@marshia no właśnie moje łapki po raz kolejny nie sprawiają większych problemów, pierwsze szczepienia były dużo gorsze... teraz to dwa dni poboli i zapominam, chyba ze dotykam to czuć takie bąble
Niestety z każdym szczepieniem energii i entuzjazmu ubywa :/ bardzo dziękuje za pamięć ❤️
@burczuś @Nadja_n ja teraz będę 3 i 19 września... :) a może któraś z dziewczyn będzie w te dni? Ja przyjeżdżam na 14 i wracam od razu do domu... 350 km w jedna stronę żeby wejść na minutkę :) :) oby to poświęcenie kiedyś przyniosło efekt :)

Mam pytanie do wszystkich szczepiących się dziewczyn: co stosujecie żeby jakoś poprawić te wszystkie wyniki? Oprócz szczepień i np leku poliflin co zrobić żeby wyniku testu CBA i mlr itd były dobre ? Czytałam tutaj na forum o colostrum...o diecie bezglitenowej... chciałabym jakoś sibie pomoc bo nie wyobrażam sibie znowu dostać złego wyniki mlr, to mi podetnie skrzydła :(
Ja to się teraz nie udzielam za dużo na forum bo mam gorszy życiowo czas. Chciałabym się wziąć w garść ale to trudne. Leczenie już trwa za długo.... straciłam motywacje.
A w załączeniu zdjęcie dla dziewczyn które stresują się szczepieniami :) nie taki diabeł straszny :) zdjęcie chwile po
 

Załączniki

  • 530BCEC6-C7EC-41F5-9CF8-8B3E8A3B7151.jpeg
    530BCEC6-C7EC-41F5-9CF8-8B3E8A3B7151.jpeg
    860,3 KB · Wyświetleń: 113
Dziewczyny... mam pytanie, dzis kserowalam swoje dokumenty od urologa bo robilam ostatnio posiew no i okazuje sie , ze na badaniach ktore robilam w maju bedac w ciazy wyszla mi bakteria
staphylococcus haemolyticus i wskazanie do powtórzenia badania.... lekarz kazal powtorzyc badanie no i kazal urosept to bylo na wizycie 12go czerwca. Badania nie zdazylam powtorzyc bo urodzilam... teraz robilam posiew tydzien temu i jest jalowy... w maju nie wiedziałam, ze cokolwiek tam wyszlo dostalam inf tylko ze trzeva badanie powtorzyc bo najwidoczniej niedokoladnie sie podmylam... czy ktos sie zna na tyle, eby powiedziec czy faktycznie lekarz powinien to tak zlekcewazyc i czy to moglo wywolac przedwczesny porod?! ;(
 
reklama
@7Martynka88 hellooo. Pamietam jak razem w sierpniu piłyśmy winko na endo :) :) A potem faktycznie zniknęła. Kciuki za nowe starania. Ty jedtes z wro, dobrze pamietam? Ja poszłam na akupunkturę do pani Kasi - magiczki od ciąż. Pomyśl :)
@Hatice kochana to oby allo teraz poszybowało w górę. Łapki całkiem spoko wyglądają :)
 
Do góry