reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Pilades
No wlasnie prof. Jerzak nie daje sterydu...
Robilam profilaktykę w 3 dc i mam 9,4 ng/ml. Robilam tez FSH 4,52 mIU/ml, LH 4,13 mIU/ml. O drożności nie myślałam nawet bo w 3 poprzednie ciążę zachodzilam w pierwszym cyklu starań bezproblemowo. A teraz buuu :/ Coś mi się poprzestawialo i mam wrażenie, że od pół roku w ogóle nie miałam owulacji :( chyba zaczynam na serio wierzyć, ze mam zespół policystycznych jajników - to oczywiście twierdzi profesor Jerzak. Miałam ostatnio monitoring i lekarz powiedzial,ze wygląda to dziwnie. Miałam jeszcze sie stawić na kolejna wizyte ale mialam wyjazd więc przepadło. No a teraz nie idę bo chcę najpierw ogarnąć immunologa.
 
reklama
@Nadzieja2018 ja w poniedziałek też jestem w APC, ale właśnie na szczepieniach.
Tez miałam bardzo duże obiekcje co do tej metody...ale jak poroniłam na żelaznym zestawie, to zdecydowałam się i na szczepienia. Ale po nich przez
prawie rok nie umiałam wogóle zajść. Nie to,że to przez szczepienia, tylko poprostu coś nie zagrało w moim ciele...też coś się poprzestawiało.
A co do Jerzak...to wg niej chyba każdy ma PCO ;)
Na którą masz wizytę?
@Destino któy masz już tc?
 
@burczus
Tak to prawda, profesor J. u każdej diagnozuje PCO ale teraz jak mam takie "akcje" to na serio zaczynam w to wierzyć hehe. Zero owulacji, zero bólu piersi przed okresem...nigdy tak nie miałam.Mam wrażenie, że zaczęło się w grudniu od plamienia pomiędzy okresami. Od tamtej pory zero owulacji i cykle sięgające do 40 dni :O Ostatni trwal 31 dni więc widzę poprawę.

W poniedziałek będę o 14:00 :) A Ty?

Jak poronilas na żelaznym zestawie to rozumiem, ze brałaś też encorton?
 
Dziewczyny czy taki poziom zelaza i ferrytyny jest ok czy lepiej jakies suplementy skoro za jakis czas zamierzamy sie starac?
20180822_084053.jpg
 

Załączniki

  • 20180822_084053.jpg
    20180822_084053.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 536
A hemoglobinę masz ok? Ja bym chyba nie brala żelaza. Jak chcesz poprawic morfologię to pij herbatkę z pokrzywy :)
Nie pamietam, ale lekarz nic nie mowil wiec byla ok. Zrobilam te zelazo i ferrytyne, bo powiedzieli mi, ze hemoglobina nie zawsze ukaze czy zelazo jest ok czy nie... wiwc zglupialam a ze za duzo tego zelaza nie wyszlo to sie zastanawiam czy cos z suplementow konieczne , pewnie lekarz uzna, ze norma, wiec sprawe oleje
 
reklama
Do góry