reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@olaa90 ja mam mamęginekolog w polubieniach,ale ani nie widzę,że jest w ciąży,ani,że ma problemy... Ja nie wiem czemu tego nie widzę?
 
@kas90 nie badalam bo lekarka zle pobrala ?? widzę że ty masz podobna sytuacje?
Na jakim zestawie byłaś no i czy przed ciaza bylo jakies leczenie?
@nafoczka brałam 0,4 clexane pregne plus
Czemu pierwsza ciaza bezproblemowa? przeciez mutacji genetycznej nie nabywa sie.
 
@matylda23 pewnie juz @agatush Ci przekazala.
Ja nie badlam w koncu,Sydor uznal ,ze nie ma takiej potrzeby.
Mowil ,ze wlansie w razie czego jedyne miejsce gdzie badaja prawidlowo to Skawinska i dokladnie tak jak to zrobilas.
Ja d-dimery mialam 1700
 
@basiawol , mam te same mutacje. Ta ciąża na heparynie i acardzie, no i metylach.
@Porzeczka1234 przy jakichś wynikach ddimerów miałaś większą dawke?
@Destino , badałam na skawinskiej ,3 h 55minut po iniekcji,miałam ze sobą strzykawke z tego opakowania.
@Maciejka78 , Ty też zwiekszałaś dawke przez ddimery, prawda? Ja ostatnio miałam 912, a miesiąc wcześniej 812, układ krzepnięcia cały w normie. Anty xa dużo za niskie, będę przechodzić na clexane 0,6. Dziś podałam sobie trochę ponad 1 zastrzyk,bo połowę ciężko w 0,4odmierzyc i bałam się przegiąć. Jakoś boję się zwiekszania tej dawki, ale niezwiększania boję się jeszcze bardziej...a acard też zwiększałaś?
@matylda23 tak mi hematolog zwiekszyl fraxi z 0.4 na 0.6 jak ddimery podskoczyly mi z 357 do 960 pomimo tego ze waga moja nie przekraczala 60 kg. Hematolog uwaza, ze ddimery do 1000 sa ok ale spodziewal sie, ze zaraz przekrocza 1000 i nie ma na co czekac zreszta slusznie bo tak 3 tyg potem bylo. Ale jest rozne zdanie lekarzy na ten temat np moja gin uwaza ze dopiero po przekroczeniu 3000 by mi zwiekszala ale nie bedzie podwazac zdania hematologa. Wiadomo ja zwiekszylam balam sie o niunie acard bez zmiany 75 bralam i jeszcze biore.
 
@matylda23 u Ciebie tak duzego przyrostu nie bylo jak u mnie i nie przekracza 1000 wiec spokojnie umow sie na wizyte i bez paniki Kochana. Ew poszukaj hematologa w okolicy tak dla spokoju ducha.
@Marthi badalam tylko na poczatku ciazy potem hematolog i gin nie widzial potrzeby. W tym tyg mam hematologa to zobaczymy czy da mi na to skierowanie przed porodem.
 
reklama
@Maciejka78 ,moja ginka powiedziała, że możemy podnieść na max.0,6 , ale ja bym wolała to jeszcze skonsultować z kimś ze Skawińskiej, ale widzę,że będzie ciężko.
 
Do góry