reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matylda23 ja tego nigdy nie badałam nie pomoge u mnie prawidłowość byla taka d-dimery rosną jak heparyny za mało zwiększona ilość heparyne d-dimery w normach

@Maciejka78 kochana mnie się wydaje że najlepiej zapytać u siebie w szpitalu moja koleżanka brała clexan i za 5 godzin zaczeła rodzić i dali jej znieczulenie. Wszystkie mamusie są silne i dasz radę trzymam kciuki kochana
 
reklama
Porzeczka ma racje, to zalezy od szpitala. Na Kopernika nie pamiętam czy czasem nie więcej niz 12. @matulkaa po ilu godzinach od heparyny dali ci zoo przy porodzie?

Maciejka najwazniejsze to sluchac poloznej. Ja moją prosilam zeby co skurcz powtarzala mi co mam robic, to ulatwialo kontrole nad cialem.
Ja niby mialam na sali pilke, drabinki worek itd ale i tak nie mialam jak skorzystac bo miałam kroplowke z oxy caly czas i bylam uziemiona. Do tego non stop podpieta do ktg. Wiec nici byly z aktywnego porodu haha. Poza tym mialam ochote wlezc na lozko i sie przespac bo nie spalam calą noc.
I tez spodziewalam sie dlugiego porodu a poszlo dosc szybko.

Brzuchatki koszmarne uczucie wygramolic sie z lozka nie?
 
@matylda, a dobrze zbadalas anty xa?

@Maciejka78 znieczulenie w kazdym szpitalu inaczej podaja. Na kopernika musi minac 24h od zastrzyku, w siemiradzkim wystarczylo 12h. Ja rodzilam prawie 12h pierwsze dziecko, a znieczulenie dostalam po ok 6h. Z tym, ze na koncowce bralam heparyne co 2 dzien bo chcialam zoo. No i mialam skierowanie do szpitala, to wiedzialam kiedy odstawic. Tak sie wszystko zlozylo. Mialam tzw aktywny porod chodz rodzilam na ocy, tylko kroplowa nie chciala leciec. Jak ciezko nie bedzie poradzisz sobie. Poza tym ci wszyscy ludzie sa po to, by ci pomoc. Mialam krotki, a jednak nie najprostrzy porod, a mimo wszystko... dobrze go wspominam
 
reklama
Do góry