reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Lili81 tak Przybycien wysyła do Sachy,ale podobno jak się od razu powie mu ze się nie decydujesz na szczepienia/wlewy etc to on zleca Accofil i sterydy.
Dr Gawlik z Dębicy tez stosuje takie leczenie.
Nie rozumiem dlaczego niektórzy są przeciwni sterydom w ciąży a niemowlętom na każda jedna chorobę przepisuje się sterydy ;/;/ a potem pieczętuje się je dodatkowo szczepieniami - good luck
 
reklama
@Dżoana1234 ja u Ciebie widzę na pierwszy rzut oka problemy z tarczycą .Miałaś za niską dawkę euthyroxu na taki poziom TSH . Według zaleceń ginów poziom TSH powinien wynosić 1-1,5 .I przede wszystkim za mała dawka sterydu .Możesz poczytać moją historię.Stracilam 5 ciąż.W szóstej zakończonej szczęśliwie brałam 15 mg encortonu,100 euthyroxu (przed ciążą bralam 50) ,Siofor 1500,clexane 1,0 ,polocard,ACC optima i pregnyl
 
@Dżoana1234 ja u Ciebie widzę na pierwszy rzut oka problemy z tarczycą .Miałaś za niską dawkę euthyroxu na taki poziom TSH . Według zaleceń ginów poziom TSH powinien wynosić 1-1,5 .I przede wszystkim za mała dawka sterydu .Możesz poczytać moją historię.Stracilam 5 ciąż.W szóstej zakończonej szczęśliwie brałam 15 mg encortonu,100 euthyroxu (przed ciążą bralam 50) ,Siofor 1500,clexane 1,0 ,polocard,ACC optima i pregnyl[/QUOTE

Dziękuję Ci bardzo za komentarz. Widze, ze clexane miałaś tez więcej.
Poczytam Twoja historię.
A u kogo się leczylas/ kto zalecił te wszwszystkie leki?
 
@Lili81 - ja badałam kariotyp w Poznaniu na Polnej, to jest szpital Ginekologiczno-Położniczy. Badałam na NFZ.

@Dżoana1234 - Witaj, przykro mi z powodu Twoich strat. Przytulam mocno.

@Lili81 - do którego lekarza dzwoniłaś w Poznaniu? Ja dzisiaj idę do MedArt do dr Brębowicza... Coś mnie wczoraj naszło i chcę go posłuchać.

@Maciejka78 - dziękuję za wiadomość, jakie dawki metyli przy tym bierzesz?
@Marthi do Żaka

Więcej napisze później bo w pracy nie mam za dużo czasu a wszyscy patrza
 

Dziękuję Ci bardzo za komentarz. Widze, ze clexane miałaś tez więcej.
Poczytam Twoja historię.
A u kogo się leczylas/ kto zalecił te wszwszystkie leki?
 
Dziękuję Ci bardzo za komentarz. Widze, ze clexane miałaś tez więcej.
Poczytam Twoja historię.
A u kogo się leczylas/ kto zalecił te wszwszystkie leki?

Moim lekarzem prowadzącym był Tomasz Milewicz .Przyjmuje w Krakowie na ul.Sadowej i pracuje w szpitalu na ul.Kopernika .Też zleca dużo badań min.na zespół antyfosfolipidowy, mlr.Z tego co kojarzę to nie robiłam u niego Nk.Ja jeździam do niego z Katowic .On jest bardzo specyficznym człowiekiem ale wiem jedno że jak byłam w ciąży czułam się przez niego zaopiekowana .A i jeszcze jedno od niego nie miałam sterydu bo jest temu przeciwny i to ja sama podjęłam decyzję że będę go brała w takiej dawce , kazał mi też odstawić metformine ale ja i tak ją brałam do 24 tygodnia ciąży.
 
Moim lekarzem prowadzącym był Tomasz Milewicz .Przyjmuje w Krakowie na ul.Sadowej i pracuje w szpitalu na ul.Kopernika .Też zleca dużo badań min.na zespół antyfosfolipidowy, mlr.Z tego co kojarzę to nie robiłam u niego Nk.Ja jeździam do niego z Katowic .On jest bardzo specyficznym człowiekiem ale wiem jedno że jak byłam w ciąży czułam się przez niego zaopiekowana .A i jeszcze jedno od niego nie miałam sterydu bo jest temu przeciwny i to ja sama podjęłam decyzję że będę go brała w takiej dawce , kazał mi też odstawić metformine ale ja i tak ją brałam do 24 tygodnia ciąży.[/QUOTE

A powiedz dlaczego akurat taka dawka sterydu? Miałaś jakieś przeciwciala?I taka duza dawka clexane? Profilaktycznie?
 
reklama
Do góry