reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Dżoana1234 mi tez udaje sie utrzymac brzuszek bez szczepien ale ze sterydem w dawce 15 mg + fraxiparina 0.4 zwiekszone potem do 0.6 + acard+ metyle.
Co mi dolega zobacz u mnie w sygnaturze aktualnie jestesmy w 32 t.c wiec jak widzisz szanse sa i tej mysli sie trzymaj :) ja chodzilam do Pasnika jestem zadowolona ale liczac ile i tak wydalam osobno na gina to chyba teraz z perspektywy czasu wybralabym Malinowskiego.
No wlasnie Dziewczyny co taka cisza? Kto testuje i brzuchatki @matylda23 @bobasek1990 @Asia2104 co u Was?
 
reklama
Magda82
A powiedz dlaczego akurat taka dawka sterydu? Miałaś jakieś przeciwciala?I taka duza dawka clexane? Profilaktycznie?
Taka dawka sterydu bo w 4 i 5 ciąży brałam 10 mg encortonu, a jeżeli chodzi o heparynę to w 4 ciąży byłam na 0.4 clexane ,w 5 na 0,6 fraxiparyny i Milewicz zdecydował ,że w 6 ciąży będę brała 1,0 clexane (to miało też po czesci związek z moją wagą a ważyłam wtedy dobrze ponad 70 kg przy wzroście 168 cm)
 
Kochane piszę ponieważ dopytujecie jak się czuje. Nie piszę na forum bo niechcę bądź jestem tajemnicza,ale dlatego że bardzo źle się czuje. Czasami zastanawiam się czy dożyje jutra. Po doszczepianiu dostałam ataku bólu czuje się źle. Płacze czasami z bezsilności .
Czy ,któraś z was które się doszczepiały miała tak.?
Jest ciężko ale staram się dać radę.
 
Kochana nasza @magda1208 Madziu! Co to za historia. Pierwsxy raz slyszę o takiej reakcji. Słońce byłaś u lekarza? Może powinni Ci zlecić jakieś badania,bo to jak sie czujesz wychodzi ponad standard? Kiedy się doszczepialaś?
 
Napiszę tak sama jestem zaniepokojona.
Wiem na pewno,że muszę nabrać sił i odpocząć bo pomimo mojego silnego charakteru to wszystko jest bardzo trudne do przejścia . Wydaje mi się ,że nie było tu tak trudnego przypadku jak ja. Jak to powiedział Malina jestem trudniejszym przypadkiem. Szczepienia chyba nie dla mnie.
 
reklama
@magda1208 rzeczywiscie bardzo intensywnie reagujesz na te szczepienia. Modlę się zeby tym razem pomogly i nie trzeba ich wiecej robic. A jak cos sie dzieje dzwon tam i ich męcz po to są.
 
Do góry