reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia kochana nic nie przeoczyłaś ;) cykl z accofilem właśnie trwa - wczoraj wzięłam Ovitrelle dopiero. Ale endo 7 mm, wiec accofil za wiele dobrego nie zrobił. Takie samo mam bez niego. No i już obstawiam jak działać za miesiąc, żeby było lepiej ;)
Super, ze wracasz do gry. Jaki plan? ♥️
@marshia no coś Ty nie możesz myśleć negatywnie! Jesteś u mnie pewniakiem po accofilu!! A monitoring kto Ci prowadzi ? Ja z tego co pamietam to miałam zastrzyki powyzej 20 mm, gin zawsze mi wyliczal o której godz. mam działać zastrzykiem.
 
reklama
nutramigen. Nietolerancje laktozy i skaze białkową
U mnie nutramigen nie przeszedł, jest strasznie nie smaczny. Podawalam bebilon. A może mleko kozie ? Prawdopodobnie mniej uczula, ja wprowadziłem w wieku 1.5 roku jak syn miał jeszcze alergie i go nie uczulalo. U nas alergia pokarmowa była prawie do 3 lat.
 
Cześć! Mam pytanie może któraś z Was będzie w stanie mi pomóc?:) Moja przyjaciółka od paru lat nie może zajść w ciąże, teoretycznie wszystkie wyniki ma świetne ale teraz podchodzili do in vitro i tez się nie udało choć zarodek bardzo dobry.
Zdecydowała się zapisać do Maliny, bo skoro nic innego nie wychodzi to może to coś związanego z immunologia.
Czy któraś z Was wie jak wyglada leczenie u niego jeśli ktoś podchodzi do in vitro? Tzn czy można mieć swojego lekarza a on niezależnie robi szcepienia itp czy tez poleca jakiś lekarzy od in vitro z którymi współpracuje i nalega aby chodzić do nich.
Ja jestem jego pacjentka, no ale u nas problem był zupełnie inny bo w ciąże zachodziłam tylko nie mogłam jej utrzymać. Choć aktywnie w forum uczestniczyłam ponad 2 lata temu to cały czas od czasu do czasu podczytuje i trzymam kciuki:*
 
@burczus, sto lat dla Twojego skarba, spelnienia marzen [emoji173]️No moj wraca do rozmowy o rodzenstwie srednio raz dziennie, strasznie mi jego szkoda. Najbardziej tak jest jak jezdzimy do mojej siostry ktora ma 5 dzieci i jak stamtad wyjezdzamy to on bardzo czuje sie samotny i narzeka dlaczego on jest sam a oni maja siebie :( siostra moja mieszka 3.5 godziny stamtad i jak wyjezdzamy to wszyscy placzemy a on przez godzine nie moze dojsc do siebie [emoji21]
@mala79, miejmy nadzieje ze jednego dnia sie uda nam wszystkim!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Blastusia 5.dniowa :) nacinaliśmy otoczkę więc może nas zaskoczyć ;) endo w granicach 11-12mm :D testuję za równy tydzień ;) znowu mnie coś tam kuje i podszczypuje :( wzięłam Nospę max już :( Scopolan zostawię na wieczór


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Trzymam mocno kciuki i nie puszczam, przynajmniej tych u nóg :-p
Czarna a ktory masz dpt? Masz relanium? Moze tez lyknij jak masz skurcze? Bedziesz jeszcze tydzien czekac? Ja 6dpt latam do labo :D
@marshia ja chyba cos przeoczylam? Testowalas juz w tym cyklu po accofilu?


Wsiego najlepszego z okazji wczorajszego swieta, ja spozniona ale zyczenia szczere ;)

Kuzwa prawie 70cio godzinny tydzien pracy za mna:laugh2: tym samym znalazlam zloty srodek na wylaczenie mozgu! Kobity od dzisiaj i ja ruszam z koksem :)
Dżoasia za Ciebie też mocno kciukam i za wszystkie starając.

Dziewczyny wiosna idzie czuć ja w powietrzu więc życzę Wam samych II kresek :-D jak się posypiecie to ładna grupkę na początek nowego roku zmajstrujecie :-D

@burczuś najlepsze życzenia dla córki

@kas90 dawała ryżową czy jakaś inną?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha, @marshia, dziewczyny zycze Wam z calego serca aby sie Wasze marzenie spelnilo i razem na porodowce wyladowaly [emoji106]

@burczus, a na co bierze sie dokladnie te szczepienia. To znaczy w czym maja one pomoc? Ja jak sie zdecyduje to beda musialy byc pullowane bo LCT wyszedl pozytywny, przeraza mnie to ze powinny byc co 3 tygodnie, nie wiem jak ja to ogarne logistycznie [emoji33](przypomne ze dolatuje ze Szwajcarii)!
No ale zobaczymy co Pasnik 19 marca poradzi.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny,
Jestem po drożności dzisiaj, badanie do przeżycia, gorsze znieczulenie i przygotowanie do badań, wstępnie wiem, że drożne :)
Oczywiście okres dostałam, więc wynik bety 2,37 nie wskazywał na ciąże, bo dwa dni pózniej była normalna miesiączka :)
 
U mnie masakra.. od środy boli mnie podbrzusze i mam problemy z wypróżnieniem, wczoraj załatwiałam się 3 razy z trudem. Mimo ze się załatwie, mam dalej uczucie niepelnego wyproznienia. Dziś o 5rano mega bolesne skurcze przy wypróznianiu, potem dwa razy zwymiotowałam i pojechałam na ip. Niby wszystko ok,wysłali mnie na sor. Pojawiło się plamienie po badaniu ginekologicznym. Wyszły mi leukocyty podwyższone do 16.83, ,a we wtorek było 10.9. Pojawiła się biegunka, ból brzucha ciągle sie utrzymuje. U mojej lekarki okazało,się że szyjka się skraca. Ma 3,9cm ,a ciążę zaczynałam z 6cm i te bóle to nie tylko skurcze jelit ale i macicy. Jestem przerażona. Możliwe że to rotawirus,lekarki dziecko chorowało dopiero, ja byłam we wtorek na wizycie. Jutro albo pojutrze do szpitala. Biorę nospe, espumisan, a brzuch non stop boli tak bardzo sie boje...
 
reklama
U mnie nutramigen nie przeszedł, jest strasznie nie smaczny. Podawalam bebilon. A może mleko kozie ? Prawdopodobnie mniej uczula, ja wprowadziłem w wieku 1.5 roku jak syn miał jeszcze alergie i go nie uczulalo. U nas alergia pokarmowa była prawie do 3 lat.

Pepti miała do tej pory, ale ma ono laktozę i fermentował jej w brzuszku, ale juz objawy skazy na nim zeszły.
Lekarka na razie zabroniła koziego, bo dla niemowlaczków nie jest ponoć wystarczający.


@matylda23, kochana trzymaj się dzielnie:*:*

@agatush, tak ryżową o smaku bananowym. ale kupiłam teraz sam kleik ryżowy i dodam troszkę naturalnego aromatu waniliowego i zobaczymy:)
 
Do góry