reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia ja tak mniej wiecej w srodku cyklu dzialam sobie po cichutku ale bez tych monitoringow stymulacji na razie na zasadzie co Bóg da

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@czarna_mala kciuki mocno zaciśnięte, wierzę że będzie dobrze kochana już tyle czekasz.myślimy pozytywnie:):):)
ktora jescze będzie testowac @iveo?@marshia ty też z tego co kojarzę, dziewczyny aby się wszystko dobrze ułożło i czekam z niecierpliwością...
@JoannaRak moja córcia ma 5,5 a właścwie już niedługo 6 walka o nią była długa i ciężka ale wszystkoo wynagradza, ona to całe moje życie, które bez niej by nie istniało. Moja na swój wiek jest bardzo rozumna ale ciągle wierzy że będzie miaął rodzeństwo, i fakt ona mi daje kopa bo już bym dawno odpuściła.

dziewczynki a teraz pytanko czy docent Paśnik jak się hie odbierze (kurcze akurat nie miałam telefonu jak dzwonił i oddzwaniałam ale nie odbierał) dzwoni innego dnia czy trza się przypomnieć???
ja mam już termin laparoskopi na 4 kwietnia na izbie przyjęć mam się zgłosić:baffled:
 
@mała79 moje endo pomimo accofilu 7 mm, wiec nie ma z czego testować. Poza tym chyba za późno dostałam Ovitrelle, bo pęcherzyk miał już 23 mm. Z tego owu chyba już nie będzie. Także wszystkie kciuki za @czarna_mala :)

Dziewczyny do którego momentu najpóźniej można wziąć obitrelle? W sensie do ilu mm? Muszę się ogarnąć na następny miesiąc.

I czy któraś z Was wie czy po owulacji jest sens brać estrofem? W necie piszą, ze do zagnieżdżenia jeszcze można się ratować. Ale gin dopiero na następny cykl zaleca od 1 do 14 dc.

Co do Pasnika powinien jeszcze dzwonić. Bo on sobie odhacza z kim rozmawiał.
 
@mała79 moje endo pomimo accofilu 7 mm, wiec nie ma z czego testować. Poza tym chyba za późno dostałam Ovitrelle, bo pęcherzyk miał już 23 mm. Z tego owu chyba już nie będzie. Także wszystkie kciuki za @czarna_mala :)

Dziewczyny do którego momentu najpóźniej można wziąć obitrelle? W sensie do ilu mm? Muszę się ogarnąć na następny miesiąc.

I czy któraś z Was wie czy po owulacji jest sens brać estrofem? W necie piszą, ze do zagnieżdżenia jeszcze można się ratować. Ale gin dopiero na następny cykl zaleca od 1 do 14 dc.

Co do Pasnika powinien jeszcze dzwonić. Bo on sobie odhacza z kim rozmawiał.
uuu a ja liczyłam na twój cykl w tym miesiącu, no a nuż może się jeszcze wgryzie myśl pozytywnie....:)
jeżeli chodzi o ovitrelle nie pomogę ...:baffled:
dzięki za info o Paśniku przypomnę się meilem i mam nadzieję że oddzwoni w następnym tygodniu...
 
@mała79 moje endo pomimo accofilu 7 mm, wiec nie ma z czego testować. Poza tym chyba za późno dostałam Ovitrelle, bo pęcherzyk miał już 23 mm. Z tego owu chyba już nie będzie. Także wszystkie kciuki za @czarna_mala :)

Dziewczyny do którego momentu najpóźniej można wziąć obitrelle? W sensie do ilu mm? Muszę się ogarnąć na następny miesiąc.

I czy któraś z Was wie czy po owulacji jest sens brać estrofem? W necie piszą, ze do zagnieżdżenia jeszcze można się ratować. Ale gin dopiero na następny cykl zaleca od 1 do 14 dc.

Co do Pasnika powinien jeszcze dzwonić. Bo on sobie odhacza z kim rozmawiał.
Z wiedzy która jak mam to ovitrelle nie działa na zasadzie, że dzięki niemu pęcherzyk pęka tylko po prostu ma końcowym etapie pomaga komórce dojrzeć szybciej i aby była bardziej dorodna. Mówi się "na pęknięcie pęcherzyka " potocznie. Generalnie, więc można go podać przy 22mm. Ja miałam raz podany przy 20mm i wieczorem zastrzyk, a dwa dni później miał jeszcze 25mm i był nie pęknięty.
Czasami mimo ovitrelle w ogóle nie pęka i robi się torbiel.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry