reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Karooola28 witaj. Minimalna beta jest w stanie wyjść 7-8 dpo. Bo najwcześniej w 7 dni następuje zagnieżdżenie i beta zaczyna być wytwarzana. Ja w badałam kiedyś w 8 dpo i miałam 4, dzień później 14 itd itd. W 7 dpo wg mnie jednak marne szanse, żeby coś wyszło w wyniku, bo to są kwestie godzin nawet.
@nevergiveup tez Cię pamietam i początki Twojej ciąży, bo to było akurat jak przyszłam na forum :). Kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Tylko nie oamietam - to córeczka czy synek?
 
reklama
Tak wit k zageszcza krew.
Ja nawet nie jadlam za bardzo produktow ktore zawieraja jej duzo
Kapusta,brokul itp poczytajcie[emoji4]
Za to wcinalam rozrzedzsjace cebule,czosnek,imbir i inne
Odkad zwiekszylam dawke clexanu czyli tak od 25 tygodnia

A wit k moja Asia miala podana doustnie w formie szczepionki i juz nie suplementuje jej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@malutka gratulacje[emoji8]
Karooola28 jeszcze wszystko może się zdarzyć. Trzymam kciuki[emoji4]
Ja po wizycie plan jest taki że accofil tak czy siak dostanę po 1 becie i to podskórnie. Ponadto chyba mam IO wyniki krzywej 8,6 na czczo. 26 po godzinie i 19 po 2 godzinach. Dostałam gluco500. Chcę jeszcze zrobić chromatyne u M. Czy waszym zdaniem to IO przy takim wyniku ?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karooola28 witaj. Minimalna beta jest w stanie wyjść 7-8 dpo. Bo najwcześniej w 7 dni następuje zagnieżdżenie i beta zaczyna być wytwarzana. Ja w badałam kiedyś w 8 dpo i miałam 4, dzień później 14 itd itd. W 7 dpo wg mnie jednak marne szanse, żeby coś wyszło w wyniku, bo to są kwestie godzin nawet.
@nevergiveup tez Cię pamietam i początki Twojej ciąży, bo to było akurat jak przyszłam na forum :). Kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Tylko nie oamietam - to córeczka czy synek?

@marshia córeczka :) dziękuję za kciuki, przydadzą się :D
 
@Funia90 czosnek za to podnosi nk wiec najlepiej nic nie jesc:D nie no zart ale co propknujecie jesli ktos ma wysoka homocysteine problemy z krzepliwoscia i wysokie nk :)
 
Witajcie dziewczyny ale mnie dawno nie było. Postanowiłam trochę odpocząć bo się zaczełam nakrecac ze mi się nie uda itd ... Wyjechałam na tydzien na urlop wrocilam z zapaleniem krtani i sie kuruje .... Postanowiłam zrobic jeszcze testy alergiczne ponieważ znowu wylazła wstrętna pokrzywka i dziwne bąble na twarzy ... lecze się encortonem i jak wszystko pojdzie dobrze w następnym cyklu będziemy działać:)

@Karooola28 dziewczyny mają rację chyba się pospieszyłaś z beta.... ale za pare dni możesz powtórzyc :) trzymam kciuki

@matulka gratuluje serdecznie ... Fajnie ze Jagódka jest juz z wami :*:*

@matylda23 co u Ciebie ? Doczytałam że prenatalne masz mieć? czy coś pominełam i już po ? Imie wybrane dla księzniczki ? brzusio cudowny ....połoowa już za Toba ::***

@burczuś widze ze już jakiś zestaw leków jest ... Staracie się już? jaki masz poziom homocysteiny ? widzę ze bierzesz modulator homocysteiny

@Kwiatuszek proszę się nam pochwalić brzuszkiem :p moja koleżanka miała podobni jak Ty problemy z łożyskiem z szyjką, po przejściu do toalety dostawała skurcze i lezała trzy miesiące. urodziła synka w 39 tc :* trzymam kciuki żeby dzidziolek sobie jeszcze posiedział te dwa tyg :*

@Asia2104 sliczny brzuszek :*:*

@Destino cudowny Natanielek :*:* kochany jest.. Maly wielki cud prawda?
Jak sie czujecie?

@Marthi czytam ze masz problem z przytyciem ? Ja myślałam ze tylko ja tak mam.... poszlam kiedyś do dietetyka żeby ustalił diete by chociąz ze 3 kg przytyc i skończyło się tak że moja waga nie drgnela za to moj maż 4 na plusie ... hahah

@ola90 jak Twoje badania? coś juz znalezliscie?
 
@Marthi @bertha tak trudno mnie zapamietac:p wiem wiem duzo sie nie udzielam bo niewiele wiem;) ale z ANA mam problem od dawna i z wieloma lekarzami o tym rozmawialam. Teraz luzowalam na wyjezdzie to i nie przeczytalam na czas. Jak juz ktos napisal takim wynikiem granicznym nie ma sie co przejmowac:) 1:640 to dopiero wynik gdzie warto zmierzyc wysokosci poszczegolnych przeciwcial, bo ktores moze byc podwyzszone i moze cos "ciekawego" wniesc do diagnozy;)
O, super ze się odezwałas! Dziękuje :) tak właśnie myślałam ze nie będę się tym moim granicznym wynikiem martwic.


Nawet jeśli wiadomo dokładnie kiedy miałaś owu, to implantacja u jedynych trwa 6 a u innych 10 dni. A dopiero po implantacji pojawia się beta. Myślę, że szansa jest zawsze póki nie ma okresu jest nadzieja :) ja 12 dpo miałam betę 0. A kilka dni później wyszła pozytywna.
POWAŻNIE?? :O opowiedz mi dokładniej jak to było. Miałaś pewność kiedy była owu i ta beta 0 byla na pewno w 12dpo? A potem 13dpo robiłaś testa cyz betę? Czy kiedy cokolwiek wyszło i jakie wartości były?

@Marthi tak,witamina K zagęszcza krew i nie powinno się jej suplementowac przy lekach rozrzedzajacych. Na Facebooku jest grupa gdzie ludzie się na tym znają i coraz częściej kobiety z clexane w ciąży zastanawiają się nad podaniem wit k po porodzie dziecku i kilka szpitali to popiera, bodajże Szczecin (ale dokładnie teraz nie wypowiem się na ten temat-bo wypisałam się z tej grupy). Niby witamina d lepiej się wchłania z k.
W sensie ze lepiej tej wit k nie dawac dziecku po porodzie jeśli ciąża jest na heparynie, tak? Czy wręcz odwrotnie?


PS. Ja również uważam ze na forum zrobiło się bardziej merytorycznie i potrafię teraz nadążać za postami.
 
reklama
Bertha mi Adamowi normalnie podli wit K. Brak tej witaminy może skutkowac wylewami, krwotokami. Teraz przy małej też sie zgodzę na podanie.
Smerfik oczywiscie, ze bym dodała ale pisze z tel (kompa nie mam) chyba, ze sekretarka Beata w wolnej chwili wstawi moje zdjecie co jej wyslalam na.fb :) tylko ze one z 32 tc. No chyba, ze sie jutro ogarne, bo dzis mi sie nie chce :p to wyśle jej aktualne. A jutro musze sie ogarnąć, bo Oliwka konczy 5 latek :)
 
Do góry