reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bardzo was proszę nie piszcie o nieobecnych. Roxi znalazla swoj kacik i zostawmy te sprawę. Forum było i jest dla wszystkich za wyjątkiem trolli i spamerów o czym mówi regulamin. Czy jest merytorycznie? Nie wiem, bo pisanie o butach do biegania (czyli ja :) czy chorych członkach rodziny, merytoryczne nie jest. Jedyne z czym można się zgodzić to z tym ze postów jest mniej, a wiele dziewczyn mniej tu zagląda chociażby, mam którym się udało i nie dzielą się wiedzą bo cóż.. o dzieciach pisac tez "nie na temat". (@Kwiatuszekk23 cudowne dzieciaczki :D )
Roxie "zyje" ( :) ) będzie chciała do was napisać to napisze, a póki co to ona powstrzymuje się od niepotrzebnych komentarzy i temat zakończmy.
@nevergiveup oczywiście ze pamiętamy. W końcu wysuwasz się na prowadzenie ♡
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
 
reklama
@nafoczka a ja chcialam dodac swoje zdanie jednak ze to forum czysto merytoryczne nigdy nie bylo ale dlatego mi sie wlasnie na nim spodobalo i zostalam.
Kiedy zaczelo sie okreslac zeby nie pisac o dzieciach bo cos tam o prywacie bo cos tam to sie jakos smutno zrobilo i poważnie.
 
To jeszcze jedna sprawa formalna :) wiadomość od naszej administracji bo może akurat któraś z was jest w trakcie budowy/ remontu i się przyda :)
"Hej, hej
na BB jest konkurs, w którym do wygrania jest super rzecz - czyli antysmogowa rama okienna, łatwa w montażu i skuteczna. Cennikowa wartość to koło 500 zł, a zdrowotna dużo wyższa, dlatego jestem w szoku, że mamy niewiele zgłoszeń.

Dlatego poproszę weź udział w konkursie i poproś o wsparcie dziewczyny ze swojego działu. Dla nas każdy Klient jest ważny i chcemy, żeby on się czuł usatysfakcjonowany, użytkowniczki zadowolone, a my żebyśmy mieli możliwość dalszego rozwoju. Mam na to tylko 3 dni. Dacie radę?
Link do: Jak sobie radzisz ze smogiem? Konkurs z FAKRO "
 
@bertha tak, ze niby nie podawać.ale kiedyś w wiadomościach mówili o noworodku,który zmarł po nie podaniu właśnie wit K :( myśle jednak,ze to już kwestia indywidualna i na pewno nie ustalana na forum i na podstawie artykułu czy innych przypadków - tylko od tego jest immunolog :)
@smerfik88 takie odcięcie się jest bardzo przydatne. Ja tez gdy mam gorszy czas to tu w ogóle nie zaglądam, bo językiem jakim dziewczyny tu czasem operują i badaniami - to mój szary móżdżek nie ogarnia. A ten encorton to masz na ta pokrzywke? Czy na coś innego jeszcze? Dziękuje,ze pytasz o mnie. Zrobiliśmy wszystkie badania zlecone przed dr Przybycienia łącznie z badaniem męża i wszystkimi moimi wymazami... Czekam na ostatnie wyniki: mutacja protrombiny, kir, ana3, test cytotoks, nk, allo-mlr... no i 12.03 wizyta...
 
@Marthi ja tez jem wit D i popijam ja łyżka oliwy z oliwek (smak nie powala,ale z tłuszczami lepiej się wchłania-wiec polecam a no i do tej wit D jem 5-6 migdałów bo to tez tłuszczowe). :)))) kochana, grupa na Facebook to Mthfr polska :)
 
@ola90 fajnie w naszym wypadku diagnostyka jest najwaznoejsza bo wiemy z czym walczymy. Encorton na pokrzywke dostałam bo nie moglam sobie z nia poradzić ..

@Marthi a ile Wazysz i ile masz? Bo ja to chuda szkapa jestem 45 kg przy 162cm wzrostu.. Buuu
 
Bardzo was proszę nie piszcie o nieobecnych. Roxi znalazla swoj kacik i zostawmy te sprawę. Forum było i jest dla wszystkich za wyjątkiem trolli i spamerów o czym mówi regulamin. Czy jest merytorycznie? Nie wiem, bo pisanie o butach do biegania (czyli ja) czy chorych członkach rodziny merytoryczne nie jest. Jedyne z czym można się zgodzić to z tym ze postów jest mniej, a wiele dziewczyn mniej tu zagląda chociażby mam którym się udało i nie dzielą się wiedzą bo cóż.. o dzieciach pisac tez "nie na temat". (@Kwiatuszekk23 cudowne dzieciaczki :D )
Roxie "zyje" ( :) ) będzie chciała do was napisać to napisze, a póki co to ona powstrzymuje się od niepotrzebnych komentarzy i temat zakończmy.
@nevergiveup oczywiście ze pamiętamy. W końcu wysuwasz się na prowadzenie ♡
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
I jak zwykle podpisuję się rękami i nogami... Napisane w punkt Foczusiu... [emoji8]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry