reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha mi Adamowi normalnie podli wit K. Brak tej witaminy może skutkowac wylewami, krwotokami. Teraz przy małej też sie zgodzę na podanie.
Smerfik oczywiscie, ze bym dodała ale pisze z tel (kompa nie mam) chyba, ze sekretarka Beata w wolnej chwili wstawi moje zdjecie co jej wyslalam na.fb :) tylko ze one z 32 tc. No chyba, ze sie jutro ogarne, bo dzis mi sie nie chce [emoji14] to wyśle jej aktualne. A jutro musze sie ogarnąć, bo Oliwka konczy 5 latek :)
Kwiatuszek wyślij mnie to ja wstawię, bo z tamtym Szogunem to nic nigdy nie wiadomo [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kwiatuszkowe małe kwiatuszki [emoji173]
A na małego Kwiatuszkowego pączuszka czekamy do jutra ;)
received_1560653080656669.jpeg
received_1560652763990034.jpeg
received_1560652703990040.jpeg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • received_1560653080656669.jpeg
    received_1560653080656669.jpeg
    74,6 KB · Wyświetleń: 445
  • received_1560652763990034.jpeg
    received_1560652763990034.jpeg
    80,9 KB · Wyświetleń: 448
  • received_1560652703990040.jpeg
    received_1560652703990040.jpeg
    82 KB · Wyświetleń: 443
@kwiatuszek23 - Ty na pewno równie ślicznie wygladasz![emoji8] a dzieciaki bombowe!!! Jakie szczęśliwe [emoji6]

@Karooola28 - Witaj kochana. Mysle, ze beta hcg zrobiłaś za wcześnie - to moze byc dopiero u Ciebie 6/7 dpo a implantacją moze byc nawet 10dpo. Dopoki nie ma miesiaczki, walczymy i sa szanse, Pamietaj[emoji6] A odnosnie jajników - mnie po poronieniach tez zaczely bolec i bola często i przed owu i po niej. Gin tez mysli by mnie wyslac na drożność. I tez mam hashi[emoji6]

@zosiak, Dziekuje za info odnosnie vigantoletten, chyba go kupię. [emoji8]

@olaa90 - widzisz, czyli sie zgadza to co piszesz odnosnie wit D z tym artykułem. Dzieki! [emoji8] pamiętasz moze jak na FB nazywała sie ta grupa? Ja bralam wlasnie wit D z K zeby sie lepiej ta D wchłaniała...

@nevergiveup - ja tez Cie pamietam![emoji6] Zycze spokojnego i szybkiego porodu kochana!!!

@Funia90 Dziekuje za doprecyzowanie odnosnie wit K. [emoji8] Boże ile to człowiek musi sie uczyć teraz.

@Karooola28 - gdybys jednak szła na drożność daj znac jak było.... ja sie troche tego boje:/

@smerfik88 - ooo kochana to widze ze rozumiesz moj problem z przytyciem[emoji28] u nas sytuacja kończyła sie podobnie zazwyczaj [emoji23][emoji23][emoji23] M tył a ja NIC.

@bertha - ja słyszałam ze maluszki sie suplementuje po porodzie nawet „w normalnej” ciazy. Mysle wiec ze zwłaszcza u tych co sa na heparynie suplementowac sie tez powinno bo mogą miec braki tej witaminy. [emoji6]








Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Karooola28 to ja jeszcze dorzuce swoje;) kolezanka na drugim forum czula ze cos jest na rzeczy, dzien przed @zrobila bete i byla 0.czyli na pewno ok 12,13 dpo moge sie dopytac jak ktos zainteresowany, a małpa nie przyszla i teraz 13tc wsyzstko pieknie z ciaza:) wiec tez na spokojnie z ta beta i zagniezdzaniem :) roznie bywa:) ja z reguly czekam na @:)powodzenia!
 
reklama
@Karooola28 to ja jeszcze dorzuce swoje;) kolezanka na drugim forum czula ze cos jest na rzeczy, dzien przed @zrobila bete i byla 0.czyli na pewno ok 12,13 dpo moge sie dopytac jak ktos zainteresowany, a małpa nie przyszla i teraz 13tc wsyzstko pieknie z ciaza:) wiec tez na spokojnie z ta beta i zagniezdzaniem :) roznie bywa:) ja z reguly czekam na @:)powodzenia!

Jakbyś mogła to dopytaj proszę! Przede wszystkim czy ona miała pewność kiedy była owu? Bo moze sie przesunęła o kilka dni i to nie był 12-13dpo, tylko np 8-9. I kiedy ponownie badała betę i była juz dodatnia.
 
Do góry