reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi pamietam i jak moge czytam. Na pisanie mam niewiele czasu... moze potem sie ustabilizuje

@bertha wiedzialam, ze sobie bedziesz wyobrazac [emoji6] tylko co bys cwiczyla a nie tylko sie smiala [emoji23][emoji23]

@marshia wyobrazaj sobie z pomponami a synus na cycu [emoji43].
Wczoraj mielismy wizyte u pediatry. Nataniel narazie rozwija sie prawidlowo i nic nie wskazuje na jakiekolwiek problemy. Oby tak zostalo. Za 3 tygodnie bedziemy rozmawiac o szczepieniach. Mielismy odraczac, ale jest tak dobrze, ze chyba nie trzeba bedzie. Oby, oby... choc chyba poprosze o odroczenie, bo szczepic na pewno chce.
A skalpel polecam. Tanie i super dobre cwiczenia. Od razu widac efekty. Och pocwiczylabym, ale chwilowo nie moge. Tak czy owak polecam!
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Asia2104 , cieszę się,że u Was okey. Który to już tc? Ile malutka waży? Wg usg jest do tyłu z om? Ja już mam 6,5kg na plusie...aż się boję co to będzie dalej [emoji14] masz zwiększony neoparin,że pozbywasz się dawki 0,6?
W 25 Tc waży 500 g. Wg. Usg 2.5 tyg do tyłu. A że i ja i mąż jesteśmy "duzi" to ciężko zgonic to na genetyke:)

Nie biorę żadnej Heparyny decyzją gina, genetyka i hematologa. Ciągle mam badania ale póki są ok to z racji krwawienia w 12 Tc nic nie biorę. Dlatego chętnie komuś odeślę to co mam.
 
@Asia2104 , ale już jesteście daleko! macie wybrane imie? :)moja jest raczej mała jeśli chodzi wzorst,bo crl w 16t6d było tylko 11cm, ale pozostałe wymiary wiekowo zgodnie z om. Ja jestem niziutka,mąż wysoki,więc może się wdała we mnie. Od dawna Ci wolniej rośnie? Ważne, że się zdrowo rozwija :* jesteś na isnulinie?
@Destino , śliczny chłopczyk!
 
Ostatnia edycja:
@bobasek1990 , @Asia2104 się nie odzywa,mam nadzieję,że wszystko dobrze u niej i córci. Ja miałam ostatnio mocne bóle krocza jak po jeździe na rowerze, byłam na IP i niby wszystko ok, tylko szyjka cm krótsza niż miesiąc temu ,choć dalej długa, tak czy siak mam nadzieje,że lekarz źle zmierzył, był niewiele starszy ode mnie :p w pon. Idę do swojej lekarki, a w środę mam prenatalne i trochę się stresuję. Czasem mam przez chwilę takie dziwne uczucie w brzuchu,zastanawiam się czy to nie twardnienie albo stawianie się macicy..jakbyście opisały stawianie?jak się czuje skurcze?
A poza tym to @matulkaa jutro rodzi kolejną królewnę. ❤
Reszta dziewczyn się bada,stara ,doszczepia,leczy infekcje. Czekamy na jakieś dwie kreseczki :) a co u Ciebie? I u @Maciejka78 ?
U mnie wszystko ok tylko znowu dopadło mnie przeziębienie
 
@Asia2104 , ale już jesteście daleko! macie wybrane imie? :)moja jest raczej mała jeśli chodzi wzorst,bo crl w 16t6d było tylko 11cm, ale pozostałe wymiary wiekowo zgodnie z om. Ja jestem niziutka,mąż wysoki,więc może się wdała we mnie. Od dawna Ci wolniej rośnie? Ważne,ze że się zdrowo rozwija :* jesteś na isnulinie?
@Destino , śliczny chłopczyk!
Będzie Kinga :) biorę insulinę. Dobrze mi robi :) od początku ciągle jest okruszkiem. Nigdy nie osiągnęła normy dla swojego wieku ciążowego. Więc widocznie taka jej uroda :)
 
U nas tez wszystko w porzadku z malutka będę niebawem krzywą cukrową robić, tsh się unormowalo, d-dimery w normie i w koncu mieszkanie znalezione więc mam nadzieję teraz mieć wiecej czasu na forum nasze.
@Destino Synuś słodziak :D

Dziewczyny ja myślę, że jak zafasolkuja II kreseczki to lawinowo na forum ;) no inaczej być nie może!
 
@maalutka trzymam za Was kciuki!!!
Destino twój kawaler taki przystojniak że ho ho [emoji4] super że wszystko dobrze się.uklada.
@Kwiatuszek u Was już z górki. &&&
Ja znowu w labie bo okazało się że w przyszłym tygodniu mam endokrynologa. Wizyta na nfz więc zapisana zeszłego roku w maju był czas zapomnieć [emoji6]
A zaraz potem jadę na wizytę do mojej ginki zobaczymy co wymyśli. Póki co właściwej @ nie ma. Ciągle coś ale nie wiele. Pozdrawiam wszystkie [emoji8]
@bertha 11,dpo to jeszcze nic pewnego więc trzymam kciuki.
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry