reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bertha zgadza się...ja miałam przejść po @bea25ta ,ale no nie wyszło Nie tym razem:(
A co do biegania... ja też mam buty do biegania:) i w telefonie artykuł jak zacząć biegać...by nie wypluć płuc:) Ale najpierw dziewczyny napiszcie mi jak to jest ze sportem przy IO. Bo ja słyszałam,ze ćwiczyć można rano, nie wysiłkowo, bo kortyzol się podnosi...i coś tam nie tak jest. Ktoś coś?
@magda1208 mi po szczepieniach pomagały okłady żelowe-te co do zamrażarki się wkłada. ja po szczepieniach miałam gule jak wielbłąd...swędziało jak diabli, czerwone było.Także wszystkie możliwe skutki miałam:) Jedynym skutkiem jakiego nie mam po szczepieniach...to dziecko :/
 
@Marthi ja tez kupiłam śliczne oczojeb.e różowe nike do biegania :p 2 lata temu....Widziały przez 1 miesiąc silownie i... czekają wciąż na jakieś lepsze czasy :D
Dobrze, ze nie jestem w tym sama :D
@burczuś z tym sportem w IO chodzi o to, żeby nie były to zajęcia siłowe, mocno wysiłkowe, bo to powoduje dodatkowy wyrzut insuliny i kółko się zamyka. Wskazane są umiarkowane ćwiczenia ok 30 minutowe - codziennie.
 
@magda1208 nie stresuj się. Powiem Ci że czytam bloga dziewczyny o in vitro. Lata walki, ostatecznie odpuściła ivf poszła do OA po dziecko.Na takim gdzieś etapie była jak czytałam..W ciązy wskakiwałam na bloga rzadko a na finishu juz wcale. Ostatnio mnie natknęło i weszłam a tam proszę dziewczyna doczekała się dziecka i to szybko po zakończeniu kursu. Zamieszkał z nimi 3 miesięczny chłopiec. To tak ku pokrzepieniu i na kopniaka do działania.

Dziewczyny co jest bzykać Wam się nie chce czy jak? Moja Milenka będzie mieć wkrótce 3 miesiące a brzuch wolny?? Co mam sama się nim zająć ;p.
 
@marshia - nooo, ja poszłam z 5x biegać, ale... co tu dużo mówić - szybko się męczyłam ;p Potem chodziłam przez 2-3 mies. na silownię i tyle... ;) też czekają na lepsze czasy :D
 
hahaha usmiałam sie z tych waszych butów :p ja już swoje miałam oddać ale M. mi je schował i powiedział, że mi je da jak juz oddac nie bede mogła :p pewnie cos mi sugeruje :D
a co do ćwiczeń to bardzo ale to bardzo polecam skalpel 2 Chodak, 30 min ćwiczeń z krzesłem i na to stać każdą z nas (15pln) a efekt naprawde jest. Namówiła mnie jedna z was
biegać chce tylko po to, zeby z domu się wyrwac na chwile :D
 
Roxie już nie ma na tym forum zresztą trudno się dziwić.

@matulkaa o matulko, to juz!!!:* jaki plan porodu? Oxy? Rajtarowa bedzie? Bo do mnie tylko zajrzala bo kto inny na tym oddziale.

@bentula leki z serii p.r.e.n.a.l.e.n polecam strop z czosnku dziala jak fervex. Co u was?
widziałam że przeniosła się na naszego bociana i forum
Kochane powielam zapytanie co się stało z @roxie123 . Jak to możliwe, że jej nie ma na forum.?
Ja po doszczepianiu ręce wczoraj bolały spać nie mogłam.
Dzisiaj wizyta w OA już się stresuje.
@matulkaa Powodzenia.
widziałam że przeniosła się na naszego bociana ;)
 
reklama
@Kwiatuszekk23 a mialas szare mydlo, takie prawdziwie szare szare w kostce? Bo tego w plynie tez nie moge. Poza tym kazde cialo inne i trzeba sprawdzac.
Mam nadzieje, ze jeszcze ze 2 tygodnie razem pobedziecie. Kazdy dzien robi roznice. Oby wszystko skonczylo sie dobrze [emoji178][emoji4] a teraz to juz jest ok

@nafoczka holter fajna rzecz [emoji6] a cisnienie i tak ci skoczy, bo cie bedzie mierzic by wskoczyc na forum [emoji12]

@magda1208 trzymam kciuki za kazde spotkanie i kolejny krok w OA i w zyciu [emoji274]

@bertha moge byc twoja pomponiara podczas cwiczen. Wyobraz sobie za kazdym razem jak cwiczysz jak cie dopinguje [emoji44] [emoji119], w staraniach rowniez

Nataniel skonczy jutro 5tygodni, czyli taki dobry miesiac. Przybral caly kilogram i wazy 4880 [emoji7] ciezki sie zrobil.
IMG_20180218_204534.jpg

No dziewczynki bierzemy sie do przyjemnosci... oh gdyby to bylo takie proste jak napisac jedna wiadomosc... zycie z dzieckiem do gory nogami... mimo wszystko polecam kto chce, moze i mu sie uda[emoji64][emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20180218_204534.jpg
    IMG_20180218_204534.jpg
    69,8 KB · Wyświetleń: 518
Do góry