reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi moja ciąża jest właśnie z pęcherzyka 19 mm, niby za mało do peknięcia a jednak, są sytuacje gdy wymykamy się ze znanego szablonu. Ciąży miało nie być, a tu już ostatnia prosta [emoji7]

Dużo miłości wam życzę, a najlepiej żeby jej owocem były........same wiecie [emoji8]

@Destino śliczny ten twój synek [emoji7] rośnijcie zdrowo.
Mamuśki piszcie od czasu do czasu o waszych szkrabach, brakuje tu ostatnio waszych wpisów [emoji4]


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochane sto lat mnie nie było. Pozdrawiamy ciocie i te nowe również. Jestem rozpieszczonym szczęściem rodziców. Ma juz 9 miesiacy, jak ten czas leci. Stosunkowo milych walentynek. Tu na zdjęciu ze starszym synem , niezła roznica co nie? 20171224_145754.jpg
 

Załączniki

  • 20171224_145754.jpg
    20171224_145754.jpg
    686,6 KB · Wyświetleń: 138
@bertha
Niezłe są takie historie! U M. badałam pc plemnikowe, nie ma. ja badalam u siebie w krwi. kiedys mi sie pojawiły na jeden +, a powtórzylam w innym lab po kilku miesiacach i byly ujemne.
w śluzie nie robilam. natomiast steryd biore (raz po owu, innym razem przed owu, mialam tez przeciez immunosupresje), wiec jakby mial pomóc to juz by pomógł.

Dziekuje jednak za tą historie @iveo!
Jakbyscie mialy jeszcze jakies pomysły co moze pomoc na zajscie, znaly takie historie, to dawajcie prosze znac, a nuż w koncu trafi sie cos co mnie dotyczy.

Aha! po accofilu wczorajszym nie mam najmniejszych skutków. jakbym nic nie brała.
jutro zbadam morfologie, to zobacze co tam sie dzieje.
 
reklama
Do góry