reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia - ja też inwestuje, ale coś mi kiepsko idzie :/ Wczoraj 16 dc, a endo tylko 6,5 mm... :( (cykle mam 33-34 dniowe)

@Lili81 - ja sporo badań immunologicznych robiłam w labolatorium przy szpitalu na ul. Szpitalnej w Poznaniu, niestety nie pamiętam nazwy tego labu.
Warto też rozejrzeć się w necie, gdzie są pkt pobrań ALABu czy Synevo - tam powinny być te badania. ANA np. robiłam w zwykłym przyszpitalnym labie na ul. Lutyckiej.

@marshia - tak jak już Ci pisałam, super, że masz plan! ;*

@Totois30 - Dzięki kochana za cytat (z którego nic nie rozumiem i tak hahah). Ogólnie, w moich wynikach chyba nigdzie nie znalazłam tego DFS70, mam jakieść scs70 czy cos takiego. No nic, dalej wiem - że nic nie wiem.
 
reklama
@matylda23 dziękuję że pytasz tak wczoraj miałam polowkowe wszystko ok posprawdzal przepływy i tez są ok więc tylko się cieszyć sterydy nie dawno odstawilam całkowicie a duphaston biorę po jednej tabletce skończę opakowanie więc może do końca tyg mam glukophage też już zmniejszyłam biorę tylko pół tabletki i po tyg odstawie całkowicie metyli też nie biorę ale zacznę łykac magnez bo coś łydki mnie bolą i czasami brzuch też się stawia twardnieje
 
@dżoasia - ja też inwestuje, ale coś mi kiepsko idzie :/ Wczoraj 16 dc, a endo tylko 6,5 mm... :( (cykle mam 33-34 dniowe)

@Lili81 - ja sporo badań immunologicznych robiłam w labolatorium przy szpitalu na ul. Szpitalnej w Poznaniu, niestety nie pamiętam nazwy tego labu.
Warto też rozejrzeć się w necie, gdzie są pkt pobrań ALABu czy Synevo - tam powinny być te badania. ANA np. robiłam w zwykłym przyszpitalnym labie na ul. Lutyckiej.

@marshia - tak jak już Ci pisałam, super, że masz plan! ;*

@Totois30 - Dzięki kochana za cytat (z którego nic nie rozumiem i tak hahah). Ogólnie, w moich wynikach chyba nigdzie nie znalazłam tego DFS70, mam jakieść scs70 czy cos takiego. No nic, dalej wiem - że nic nie wiem.
Dzięki badanie ANA zrobię wszędzie gorzej jest z kir i allo mlr. Wiem też ze Przybycien zleca te badania. Może dziewczyny które do niego jeżdżą by mi coś podpowiedziały please
 
@Lili81 na pewno mozna je tez zrobic w Lodzi
Ale wyczytałam ze w diagnostyce w Bydgoszczy chyba tez mozna. Poszukaj na ich stronie badanie się u nich nazywa test MLR
 
@dżoasia Fajnie, że masz taką gin ja też mam takiego skarba :) Mojej bym na nikogo nie zamieniła. Czyli zostajesz w tej klinice ale zmieniasz lekarza? Wiadomo juz kiedy mozecie robic transfer?

Dziewczyny mam pytanie ile dni od odstawienia progesteronu dostawałyscie okres? Ja wlasnie walcze z ta torbiela i czekam na okres jak na walentynki :D:D:p
 
@dżoasia Fajnie, że masz taką gin ja też mam takiego skarba :) Mojej bym na nikogo nie zamieniła. Czyli zostajesz w tej klinice ale zmieniasz lekarza? Wiadomo juz kiedy mozecie robic transfer?

Dziewczyny mam pytanie ile dni od odstawienia progesteronu dostawałyscie okres? Ja wlasnie walcze z ta torbiela i czekam na okres jak na walentynki :D:D:p
Ja tak dwa do trzech dni po odstawieniu dupka[emoji4]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@matylda23 u mnie to tak w okolicach pępka najbardziej Ale mam wrażenie, że cały chce mi rozsadzic i zaraz eksploduje :) może to i mnie to też jelita wczoraj wcześnie jadłam kolację lekka i było ok. A fakt zawsze na wieczór sobie folgowalam. Muszę zaobserwować.
 
reklama
Do góry