reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 z mojej strony kciuki za ciocię. Niech szybko wraca do zdrowia :*. Moja mama ok. Jest po 2 chemii i całkiem dobrze to znosi. W piątek TK kontrolny, troszkę trzęsiemy portkami. W pon kładzie się do szpitala na dodatkowe badania i będzie trochę stresu. Ale jestem dobrej myśli :).
Co do przystojniaka - cieszę się, ze się podjął i nie muszę biegać po innych ginach :) Jak wiadomo jego pozytywne fluidy dobrze na mnie działają, wiec wolę się oddać w jego rece :p Będę chyba pierwsza na tym forum z accofilem domacicznie. Pionierka :D
@Maciejka78 @bobasek1990 @matylda23 kurcze.... ja pamietam Wasze pierwsze testy i bety, a Wy juz tak daleko. I tak dobrze! To najważniejsze :).
@dżoasia uwielbiam Twoje pozytywne nastawienie :)
@bertha kłułaś się już accofilem??? Dawaj znaka regularnie jak się czujesz.
@Marthi tak jak pisakam wg mnie pęcherzyk podrośnie i endo tez ze 2-3 mm powinno. Sama jestem ciekawa jak wyjdzie :)
@czarna_mala @mała79 @marzycielka81 kciuki za Was :)

Klulam sie o 17:15. :) jak dziewczyny sugerowały, wzielam tez paracetamol. Na razie nic nie czuje nietypowego :)

@Marthi, ty jesteś jakies 4 dni przed owu. Ja 4 dni przed owu miałam 7,5mm. W dzien owu juz 10mm. Takze spokojnie jeszcze ze 2-3mm podrośnie u ciebie!
 
reklama
@Lili81 napisalam Ci 3 strony wczesniej o badaniu.....
@Porzeczka1234 ale na pewno bakteryjne? mi w grzybicy takie rzeczy dzialaly a teraz nie.
Napisałam do Gynemedu czy to brac ciekawe czy odpisza
@Destino wstrzymałam się z lekiem jeden dzień i jutro jadę na wymaz. Pisza zeby ograniczyc zabiegi higieniczne to myślę umyć sie sama woda
Jednak dalej nie wiem czy wstrzymać sie z lekiem czy już brac. Różne sa opinie co bardziej może zaszkodzić gdyby była ciąża lek czy bakterie
@bertha jednak Metronidazolu bym nie ryzykowała
@marshia TY juz w trakcie staran?
 
@iveo ja jestem w trakcie szukania piguły, która mi poda intralipid na poczatku cyklu. Potem doktorek zrobi hokus pokus w samej macicy (accofilem...... żeby nie było :p) i potem droga będzie otwarta.
No chyba, ze accofil zablokuje owu, jak teraz doczytałam co kiedyś napisała @matulkaa... ze wg P podaje accofilu przed owu blokuje ją.... Pożyjemy - zobaczymy :D
Tobie życzę wykurowania się szybko i oby tam się coś zadomowiło :)
 
@iveo jak juz pobiora wymax to zacznij lek. Potem skorygujesz jak bedzie wynik wymaxu. W ciaxy to ciezko powiedziec co gorsze. Na poczatku ciazy tez mialam infekcje grzybiczo bakteryjna, a teraz M usiluje uspac Nataniela bo sie drze o cyca

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo czytałaś mój post bierzesz priobiotyk doustnie i dopochwowo po 4-5 dniach będziesz czuła już ulgę

@marshia jesteśmy pierwsza która bierze dowcipnie accofil trzymam za Was bardzo mocno kciuki teraz musi być dobrze i nic niczego nie zablokuje bedzie piękne jajo i super plemnior = bobofrut
 
@Lili81 napisalam Ci 3 strony wczesniej o badaniu.....
@Porzeczka1234 ale na pewno bakteryjne? mi w grzybicy takie rzeczy dzialaly a teraz nie.
Napisałam do Gynemedu czy to brac ciekawe czy odpisza
@Destino wstrzymałam się z lekiem jeden dzień i jutro jadę na wymaz. Pisza zeby ograniczyc zabiegi higieniczne to myślę umyć sie sama woda
Jednak dalej nie wiem czy wstrzymać sie z lekiem czy już brac. Różne sa opinie co bardziej może zaszkodzić gdyby była ciąża lek czy bakterie
@bertha jednak Metronidazolu bym nie ryzykowała
@marshia TY juz w trakcie staran?

Ja uważam ze infekcja gorsza dla potencjalnej ciąży niż lek. Szczególnie jak ciąża nawet nie jest jeszcze zaimplantowana albo dopiero co się implantuje. Zreszta w tych globulkach to jest chyba mała dawka tego leku , tak symbolicznie. Skończę brać do czasu potencjalnej implantacji.
Wiecie co, u mnie, gdybym miała ograniczać wszystko zawsze po owu, to już 3 lata bym się woziła złudnymi nadziejami bez ciąży, a z pogarszającymi się infekcjami bo nie leczonymi od razu. Także ja żyje normalnie, a po potencjalnej implantacji dopiero ograniczam rzeczy niebezpieczne. I jak widać, na razie i tak niepotrzebnie się po 6dpo ograniczam bo ciąży jak nie było tak nie ma.
 
@iveo bo jednak grzybica to i upławy żółto zielonkawe nieprzyjemny zapach itd zresztą lekarz przy badaniu widzi bo grzybica podrażnia bardzo śluzówkę pochwy i jest tam tak jakby serek sory za taki opis a zapalenie bakteryjne lekko ją czerwieni tak mniej więcej tłumaczyła mi dr zapalenie bakteryjne daje uczucie takiego szczypania że tak powiem i upławy są "normalne" i mam papierki do badania ph pochwy
Ja popieram @bertha moja dr twierdzi , że lepiej wyleczyć nawet jeśli jest ciąża niż pogarszać już istniejący stan
 
reklama
@Porzeczka1234 grzybice znam wyglada tak jak piszesz wiec faktycznie u mnie ta bakteryjna jest. Zrobie jutro rano wymaz a na wieczor wezme ten lek.
Zastanawiam sie czy M powienien tez smarowac i w ktorym miejscu
@bertha uslyszlalam dzis nowa historie- dziewczyna 5 lat sie starala chodzila po super specach badania hromonow plemników we wszystkich rodzajach i nic w koncu zwykly lekarz odkryl przyczyne wrogi sluz i p/ciala p/plemnikowe u męża. Wzieli oboje steryd i maja juz dwójkę. Czy badalas sie od tej strony?
 
Do góry