reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha mi lekarz pow zeby tego metronidazolu nie brać właśnie.
Nie odpowiadam bo nie wiem nie sledzilam tak dokładnie owu cykle mam 28 do 34 ale raczej na sam koniec tygodnia choc mi testy mega pozno zawsze wychodzily
 
reklama
@iveo kiedy byś nie testowała to kciuki zawsze trzymam - za Ciebie i wszystkie staraczki :)

A u mnie z "nowości" - byłam na wiz u mojej cudownej gin i na szczęście macica po ostatnich przebojach czysta. Cudowna kobieta, poplotkowałyśmy trochę, oczywiście jak mnie zobaczyła w drzwiach to przywitała z uśmiechem, bo byłyśmy umówione na prowadzenie ciąży, ale jak powiedziałam, że niestety wieści ciulowe to widać było szczere współczucie i smutek... ehhh... ale koniec końców z wizyty wyszłam z uśmiechem na twarzy :)
Z zaleceń - koniecznie zmiana lekarza w klinice :p
 
@bertha mi lekarz pow zeby tego metronidazolu nie brać właśnie.
Nie odpowiadam bo nie wiem nie sledzilam tak dokładnie owu cykle mam 28 do 34 ale raczej na sam koniec tygodnia choc mi testy mega pozno zawsze wychodzily
Mój gin to sam skład globulek zlecał. Wiec ich i tak nie kupisz normalnie, a sam metronidazol to antybiotyk wiec bez recepty nie da sie kupić. A jesli w ogole to musiałby byc ten antybiogram.
Spróbuj tej wit c , najlepiej w proszku kupić, ale juz obojętnie jaka, tylko lewoskrętna fajnie by było zeby była.

@iveo kiedy byś nie testowała to kciuki zawsze trzymam - za Ciebie i wszystkie staraczki :)

A u mnie z "nowości" - byłam na wiz u mojej cudownej gin i na szczęście macica po ostatnich przebojach czysta. Cudowna kobieta, poplotkowałyśmy trochę, oczywiście jak mnie zobaczyła w drzwiach to przywitała z uśmiechem, bo byłyśmy umówione na prowadzenie ciąży, ale jak powiedziałam, że niestety wieści ciulowe to widać było szczere współczucie i smutek... ehhh... ale koniec końców z wizyty wyszłam z uśmiechem na twarzy :)
Z zaleceń - koniecznie zmiana lekarza w klinice :p

Całe szczęście ze w macicy czysto. Fajnie ze gin tak ciepła.
 
@iveo , @bertha , kciuki za dwie kreseczki :*
Co do infekcji bakteryjnych to nie pomogę,bo ja zawsze mam grzybice, właśnie biorę już 3 lek z kolei :D
@magda1208 , często myślę o tym,że Ty i @olaa90 byłybyście na tym samym etapie co ja i bardzo mi przykro, że tak się nie stało :( odkąd jestem w ciąży na naszym forum było 7strat plus jedna mojej koleżanki i każdą przeżywałam. Mam nadzieję, że w końcu się los odwróci i teraz posypią się na forum zdrowe i donoszone ciąże, wszystkim Wam i sobie samej gorąco tego życzę :*
@Maciejka78 , co tam u Was?
@bobasek1990 , miałaś już połówkowe? Jak się czujecie? Kiedy odstawiałyście sterydy i duphaston?
@dżoasia , super ,że macica okey i dobrze mieć lekarza, który potrafi nie tylko być lekarzem, ale i człowiekiem :)
Mamusie z io, kiedy zmniejszałyście dawkę i odstawiałyście glucophage w ciąży?
 
@iveo , @bertha , kciuki za dwie kreseczki :*
Co do infekcji bakteryjnych to nie pomogę,bo ja zawsze mam grzybice, właśnie biorę już 3 lek z kolei :D
@magda1208 , często myślę o tym,że Ty i @olaa90 byłybyście na tym samym etapie co ja i bardzo mi przykro, że tak się nie stało :( odkąd jestem w ciąży na naszym forum było 7strat plus jedna mojej koleżanki i każdą przeżywałam. Mam nadzieję, że w końcu się los odwróci i teraz posypią się na forum zdrowe i donoszone ciąże, wszystkim Wam i sobie samej gorąco tego życzę :*
@Maciejka78 , co tam u Was?
@bobasek1990 , miałaś już połówkowe? Jak się czujecie? Kiedy odstawiałyście sterydy i duphaston?
@dżoasia , super ,że macica okey i dobrze mieć lekarza, który potrafi nie tylko być lekarzem, ale i człowiekiem :)
Mamusie z io, kiedy zmniejszałyście dawkę i odstawiałyście glucophage w ciąży?
Matylda w 12tc .
@bertha @iveo @czarna_mala kciuki mocno zacisnięte
@marzycielka81 u nas to samo :( noc nieprzespana i rano wizyta z obydwoma chłopakami jeden płacze, drugi wypluwa płuca, a ja jakto ja.. :(
 
@bertha to dziwne, bo milewicz od razu rozpisywal na nas oboje leki.

@iveo owszem na wymaz sie czeka, ale zanim wzielas leki mogl lekarz pobrac i dac ci cos. Po 5dniach, bo tyle sie czeka przynajmniej wiedzialabys cxy dobrze robisz biorac te leki. Ja juz cxuje jak zaczyna sie stan xapalny i sama robie wymaz. Zanim pojde na wizyte do gina, to przewaznie jux mam wynik. A metronidazol nie zawsze sie sprawdza. 5lat walczylam z infekcjami na slowo honoru. Dopiero po celowanych lekach przeszlo.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@matylda23 wiedzialam, ze w koncu poczujesz malutka :) z czasem ruchy będą jeszcze mocniejsze tak w 22 tc
Ja w czwartek wizytuje zobaczymy jak moja szyjka mam nadzieję, że jednak się nie skraca. A poza tym intensywnie szukamy mieszkania i mało czasu na lezakowanie a brzuszek niestety szczególnie wieczorem po prysznicu potrafi twardniec. Asmag zamieniłam na magnez B6 bo jakoś słabo na mnie działał albo za mało brałam zazwyczaj 3×1. Pisałam do ginki w sprawie twardnienie brzucholka to zalecila nospe 3×1 Ale biorę doraźnie z obawy by małej nie zaszkodzić ta ilością. A poza tym bezsenność od 5 dziś ;)
@iveo @bertha &&& rozpocznijcie kolejna "ture" brzuszkow!!!
 
@Maciejka78 ,trzymam kciuki za długą szyjkę :) jak brzuch twardnieje to tylko dół czy cały? Ja mam twardy przy wzdęciach cały,to sie chyba nie liczy? :p ja biorę magne b6 3x2 i magnez mam niby w normie,ale w dolnej granicy. Skaczą mi czasem mięśnie,dretwieją ręce,ale biorę już maksymalną dawkę..
@nafoczka, @marzycielka81 , zdrówka dla Waszych synków!
 
reklama
@iveo ja robie na jana ale w instytucie mikrobiologii. Tu mam blizej i panie mile. Tylko kolejki kilometrowe. Zwykla czystosc pochwy ci wystarczy. W zaszlym roku bylo 70 pln.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry