reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoasia super , że czystko kochana z różańcem szukać takiego gina ściskam

@matulkaa rodzisz to już z tego co pamiętam

@marshia fajnie że przystojniak stanie na wysokości zadania. Jak mama?

@pixi.nova 2 -5 dni po odstawieniu dostawałam @

@matylda23 @Maciejka78 mnie malina mowił że lepiej magnez forte asmag brałam więcej 3x2 lepszy niż nospa

@iveo ja często mam zapalenie bakteryjne ja raczej nie brałam na to antybiotyku tylko raczej priobiotyk doustny dopochwowy i dużo kefiru zawsze pomagało

@magda1208 @dżoł kochane co u Was?

Dziewczyny z ciocia lepiej pisze smsy mówi proste słowa jest w szpitalu rehabilitacyjny mamy nadzieję , że będzie dobrze dziękuję za modlitwy proszę nieśmiale o więcej
 
@Porzeczka1234 z mojej strony kciuki za ciocię. Niech szybko wraca do zdrowia :*. Moja mama ok. Jest po 2 chemii i całkiem dobrze to znosi. W piątek TK kontrolny, troszkę trzęsiemy portkami. W pon kładzie się do szpitala na dodatkowe badania i będzie trochę stresu. Ale jestem dobrej myśli :).
Co do przystojniaka - cieszę się, ze się podjął i nie muszę biegać po innych ginach :) Jak wiadomo jego pozytywne fluidy dobrze na mnie działają, wiec wolę się oddać w jego rece :p Będę chyba pierwsza na tym forum z accofilem domacicznie. Pionierka :D
@Maciejka78 @bobasek1990 @matylda23 kurcze.... ja pamietam Wasze pierwsze testy i bety, a Wy juz tak daleko. I tak dobrze! To najważniejsze :).
@dżoasia uwielbiam Twoje pozytywne nastawienie :)
@bertha kłułaś się już accofilem??? Dawaj znaka regularnie jak się czujesz.
@Marthi tak jak pisakam wg mnie pęcherzyk podrośnie i endo tez ze 2-3 mm powinno. Sama jestem ciekawa jak wyjdzie :)
@czarna_mala @mała79 @marzycielka81 kciuki za Was :)
 
@Porzeczka1234 dobrze, ze w ciocia lepiej.

@pixi.nova 3 dni po odstawieniu byl u mnie.

@nafoczka zdrowia dla chlopakow. Doskonale rozumiem co czujesz bo ja tez taka matka wariatka i jak sie mojemu synkowi cos dzieje to zawsze mi strasznie z tym zle

Dzoasia zazdroszcze ginekolog.

@magda1208 przytulam.


Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondie ta kobieta co sie zajmuje immunologia to Iwona Janosz z Provity. Nie musisz isc wczesniej do ginekologa, bo ona tez jest ginekologiem poloznikiem tylko teraz zajmuje sie tez tymi komorkami nk. Nie wiem teraz co Ci doradzic, jesli chodzi o leczenie jak masz problem z nk to jak najbardziej do niej, jesli z innymi problemami immunologicznymi to nie wiem czy ona tez sie tym zajmuje. Spytaj Ardy bo ona tez do niej chodzi i Arda miala tam tez problemy z immunologia. Wizyta u dr kosztuje 170 zl, ale ona chyba tez w Zabrzu przyjmuje, znajdz adres w google, pewnie bedzie taniej.
Lili81 dr Przybycien wysyła do Krakowa na te badania do prokocimia na allo i kir
A żadna z was nie próbowała robić gdzie indziej tych badań jestem z Bydgoszczy i trochę mam daleko do Krakowa
 
@matylda23 taaak z pierszi ruchami tak jest[emoji4]
Rozumiem z cc[emoji4]
Ja juz doszlam do siebie jedynie przykro mi ,ze dlugo nie mozna dzwigac a ja sama jestem.
M mial jeden dzien wolny.
O reszcie nic nie napisze [emoji6]po co mi nerwy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dżoasia super , że czystko kochana z różańcem szukać takiego gina ściskam

@matulkaa rodzisz to już z tego co pamiętam

@marshia fajnie że przystojniak stanie na wysokości zadania. Jak mama?

@pixi.nova 2 -5 dni po odstawieniu dostawałam @

@matylda23 @Maciejka78 mnie malina mowił że lepiej magnez forte asmag brałam więcej 3x2 lepszy niż nospa

@iveo ja często mam zapalenie bakteryjne ja raczej nie brałam na to antybiotyku tylko raczej priobiotyk doustny dopochwowy i dużo kefiru zawsze pomagało

@magda1208 @dżoł kochane co u Was?

Dziewczyny z ciocia lepiej pisze smsy mówi proste słowa jest w szpitalu rehabilitacyjny mamy nadzieję , że będzie dobrze dziękuję za modlitwy proszę nieśmiale o więcej

Porzeczko modlitwa za Ciocię zapewniona :* będzie dobrze i coraz lepiej z dnia na dzień zobaczysz :)

@Porzeczka1234 z mojej strony kciuki za ciocię. Niech szybko wraca do zdrowia :*. Moja mama ok. Jest po 2 chemii i całkiem dobrze to znosi. W piątek TK kontrolny, troszkę trzęsiemy portkami. W pon kładzie się do szpitala na dodatkowe badania i będzie trochę stresu. Ale jestem dobrej myśli :).
Co do przystojniaka - cieszę się, ze się podjął i nie muszę biegać po innych ginach :) Jak wiadomo jego pozytywne fluidy dobrze na mnie działają, wiec wolę się oddać w jego rece :p Będę chyba pierwsza na tym forum z accofilem domacicznie. Pionierka :D
@Maciejka78 @bobasek1990 @matylda23 kurcze.... ja pamietam Wasze pierwsze testy i bety, a Wy juz tak daleko. I tak dobrze! To najważniejsze :).
@dżoasia uwielbiam Twoje pozytywne nastawienie :)
@bertha kłułaś się już accofilem??? Dawaj znaka regularnie jak się czujesz.
@Marthi tak jak pisakam wg mnie pęcherzyk podrośnie i endo tez ze 2-3 mm powinno. Sama jestem ciekawa jak wyjdzie :)
@czarna_mala @mała79 @marzycielka81 kciuki za Was :)

Marshia za Twoją mamę również. Ogromnie Wam kibicuję i w głębi serducha wiem, że usłyszycie same dobre wiadomości.

@matylda23 taaak z pierszi ruchami tak jest[emoji4]
Rozumiem z cc[emoji4]
Ja juz doszlam do siebie jedynie przykro mi ,ze dlugo nie mozna dzwigac a ja sama jestem.
M mial jeden dzien wolny.
O reszcie nic nie napisze [emoji6]po co mi nerwy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Funia z tym dźwiganiem to Cię rozumiem, bo dla mnie największą bolączką po cc było to, że wózka dźwigać nie mogłam, żeby na spacer wyjść. Ale zobaczysz szybko minie Ci czas :)

@Porzeczka1234, @iveo dzięki za pamięć [emoji4] ale jeszcze chwilkę poczekają na mnie na porodówce [emoji13] jadę w piątek na kolejne ktg i prawdopodobnie ustalimy datę wywoływania. Bo na razie nic samo nie ruszyło [emoji4] a do terminu mamy jeszcze 13 dni.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

I kolejny brzuszek będzie do przejęcia :) Powodzenia!!!

@nafoczka jak widać uprawnienia są ;) Buziaki dla Twoich chłopaków :*
 
reklama
@agatush otoz o ten wozek mi chodzi :/ od kiedy zaczelas?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Szczerze? Za szybko, ale u mnie to była kwestia kilku schodów, bo ja mam windę. Byłam niecałe 4 tygodnie po cc jak sama zaczęłam go znosić z tym, że ja go rozkładałam. W takim sensie, że zjeżdżałam windą, odpinałam gondolę i stawiałam ją przy windzie, znosiłam na dół stelaż i wracałam po gondolę z Miśką.
 
Do góry