reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziękuje wam za wszystkie dobre słowa :*
@roki_1991 :* co u Ciebie? Apropos moich wyników krzywej powiedział,ze to żadna insulinoo... ani mi to leczyć nie kazał,ani jakaś specjalna dieta. Wiadome ja cukru to i tak nie używam, tylko erytrol,syrop z agawy,miód lub ksylitol wiec nie wiem o co cho.
@magda1208 :*

Kurczę na prawdę byłam przerażona bo to na prawdę rzadka wada a kurczę jak się okazuje nie jestem tutaj sama :* @ovli22 a czy ta histeroskopia jest jakaś inwazyjna ?
Zleci mi to dopiero po wynikach z wymazow... dużo trudniejsza miałaś ciąże z ta wada?

@Liluli cudny Szymuś :* może kiedyś będzie moim zięciem jak mąż wyceluje do bramki xxx :D a mam jeszcze pytanko ,dużo czasu Twoja macica potrzebowała,żeby się rozciągnąć i nie dać po sobie widać,ze ma wadę? Gdzie miałaś robiona histeroskopię? :)

@ola histeroskopia jest to zabieg pod ogólna narkozą jest bardzo bezpieczna ! Na pewno bezpieczniejsza niż laparoskopia .
Po 3-4 godzinach można iść już do domu , nic nie boli .
Ja się bardzo dobrze czułam . Zależy jak przechodzisz narkozę .
U mnie na usg wykazało , że mam macice dwuroazna a później przy histero wyszła ta przegroda Wiec w ciągu 2 miesięsoecy miałam 2 histero i po histero wsadzili mi 2 spirale ,żeby się nic nie zrosło .

Ja nie mam jeszcze dzieci tylko 4 aniołki ;(
Tylko że ta macica to nie jest aż taki duży problem bo macica się rozszerza ! Najważniejsze aby przegrody nie było , a jak będzie to lekarz ja przetnie ! Nie martw się .
Na mam dużo innych problemów , które mi przeszkadzają !!! Ale już niedługo wygram z tym wojnę !!!


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Hej dziewczyny dolaczam moje wyniki ktore dostalam w dniu dzisiejszym czy uwazacie ze diagnoza jest raczej pewna i jest zakrzepica?
 

Załączniki

  • Screenshot_20180201-175730.png
    Screenshot_20180201-175730.png
    83,9 KB · Wyświetleń: 149
@ovli22 ojej to przepraszam nie doczytałam :( czyli Macica w Twoim wypadku nie spowodowała ze dzidziu stały się Aniołkami? Na jakim etapie straty? A to spirale się ewentualnie jakoś wyciąga czy ona jest jakoś na stałe? Pewnie mnie to nie ominie
 
@Liluli słodziak [emoji7][emoji7][emoji7]
@Destino wszystko będzie dobrze ;*


Funia przekazuje ze żyje , a raczej wegetuje . Jest baaaardzo obolala , załatwia wypis do domu bo nie może wytrzymać w tym szpitalu ponoc armagedon .
Asia jest zdrowa ale ssak mały karmi ja po 3 h i znowu [emoji4]
No chyba wszystko powiedziałam. A to Asia [emoji7]
1517493431-76f0472a54153164-aaaaaa.jpeg
1517493446-a86c50a07c14aeba-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Funia!!! Ale słodkie pućki :):):) słodki cud.
 
@monia84111 na pewno zakrzepica ja mam duzo nizsze wartosci i mam Ckexane 0.6
@mokka25 nie wiem jaka masz historie i co zbadane zeby cos doradzic
@magda1208 ja tez słyszalam ze ni emozna robic krzywej w tak krótkim odstepie czasu
@Funia90 Asieńka przesłodka! Wracaj szybko doo formy i do nas!
@Destino dużo zdrowia dla maluszka. Ja zawsze powtarzam mojej siostrze dopóki niczego nie stwierdzili to nic mu nie jest!
 
Ostatnia edycja:
reklama
@olaa90 ja jestem posiadaczką macicy dwurożnej z przegrodą. Przegrodę miałam dwa razy nacinaną w zabiegu histeroskopii robi się to po to aby zarodek miał więcej miejsca na zagnieżdzenie. Mi się udało donosić do 36 tyg. córcię była zlokalizowana w prawym rogu. Wszystko zalezy od tego gdzie dzieciątka się umiejscowi i czy będzie miało dostatecznie dużo miejsca na rozwój, moja była malutko bo ważyła tylko 2200g ale szybko nadrobiła straty także się nie martw [emoji4] dobrze będzie. Opinie ginekologów są też takie że z każdą ciążą/ poronieniem ta nasza macica się rozciąga i robi miejsce dla maluszka.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry