reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 znam to uczucie.. Do mnie dzwonili i powiedzieli ze za chwilę wyślą wynik płci mailem. To było straszne czekanie.. Przytulam Cię mocno i bądź silna :*
@matylda23 oby nie było gorączki już wyższej :)
@Lili81 badanie krzywych nie ma znaczenia w którym dc zrobisz. Wiem że nie każdy lab chce robić bez skierowania, ja skierowania akurat u siebie nie potrzebowałam. Co do ana też za wiele nie pomogę, bo mi wyszły inne. Ale polecam wybrać się do reumatologa, on powinien coś więcej powiedzieć :)

Dziewczyny biorące acard, powiedzcie mi czy w czasie @ też brałyscie czy odstawialyscie??
 
reklama
Auri_a dziękuję, że pytasz [emoji4][emoji11]u mnie nic nowego, po zabiegu wszystko dobrze ,dostałam okres tydzień temu i zobaczymy co będzie dalej, narazie napewno nic nie planuje
 
@Destino myślisz żeby zacząć już po @ ?
@matylda23 ja się dowiem na monitoringu co mi zapisze , na razie lametta i ovitrelle :)

Wiecie co jak pomyślę , że niebawem mogę być w ciąży to mam ciarki ... przerwa mi pomogła... i jakieś takie nastawienie pozytywne , że się uda :) ... tyle , że już z większą świadomością , że może być rożnie , na to się nie da przygotować jesli coś pójdzie nie tak , ale wiem , że wcale nie będzie tak łatwo .
Ja brałam acard kilka miesięcy przed ciąża a teraz biorę 150 więc jak Destino napisała 75 co drugi dzień nie zaszkodzi najwyżej odstawisz. Moje ciszę bez leków leciały a teraz zaraz usg polowkowe
 
@marshia kochana walcz o mame. Przytulam Cie mocno.

W piatek czeka mnie usg, lekarz podejrzewa kamice pecherzyka zolciowego. Za to cisnienie w normie. Ciezko mialam dzien w pracy. Ciagle nie moge wygrzebac sie z zaleglosci

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Asia2104 oczywiście , że jesteśmy mamami naszych Aniołków :) ale wierzę , że i tu na ziemi będę mogła utulic i wychować naszego bobasa :) i każdej z nas tego ,zyczę :)
@czarna_mala kiedy u Ciebie działania ?
@olaa90 coś wymyślę podzwonię :) do Kolbuszowej to też kawałek mam ;/ co do wizyty ja zawsze byłam pół h przed :) kochana Aniołek juz zawsze będzie Aniołkiem... powiem tak nadasz sobie imię dla niego będzie łatwiej się pożegnać ;* ja tak zrobiłam ... dałam imię z kalendarza i pierwszy został Szymuś mimo , że płci nie znałam ...
@Lili81 ja mam glukoze bardzo dobrą a insulina po 2h lekko nie wróciła do swojej wartosci i mam metformax :) ja potrzebowałam skierowanie w diagnostyce i kupiłam sobie glukoze cytrynową była dobra bo w labie mają zwykłą :)
@marzycielka81 duzo zdrówka ;**
 
@monia0208 co chwile odświeżam pocztę, zawału dostałam już z 18 razy... :( ale niestety nie wysłali nadal.... pewnie dzisiaj już nie wyślą...
@roki_1991 @roxie123 :*

P.s mam pytanie czy jak jutro wyjdę od lekarza to mam się od razu rejestrować np na polowe marca ? Bo pewnie tyle potrwają badania ? Czy się wstrzymać i potem na druga wizytę będzie już łatwiej ? Doradźcie mi proszę,bo z tego stresu nie jestem w stanie trzeźwo myśleć :( jutro od razu tez rejestruje się do prokocimia akurat ostatni dzień miesiąca to się może załapie na początek lutego gdzieś jak tam tylko 2 x miesiąc robią ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
@bobasek1990 a ty nam się tu jeszcze brzuszkiem pochwal[emoji4]
@matulka @matylda23 wasze brzusie piękne[emoji4]
@Destino śliczny synuś[emoji173]
@funia czekamy na Asieńkę[emoji173]
@roxie123 coś mi się wydaje że z twoim planem przejmiesz brzuszek hmmm nie wiem który był pierwszy ..podpowiedzcie
@czarna_mala miałaś już to hsg?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry